Úhel pohledu

Úhel pohledu https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42150/uhel-pohledu-42150.jpg 4 22 5

Co je víc, láska nebo přátelství? Přesně tuhle otázku by si mohla položit Valérie, která celé dětství marně toužila po obojím. Doma, v podivně chladné rodině postrádala lásku a ve škole se místo přátelství setkávala pouze s krutou šikanou. Obrat nastal až na gymnáziu, kde si našla Hedu, kamarádku na život a na smrt a na vysoké škole ji konečně potkala i láska. Michal ji však opustil ve chvíli, kdy jej nejvíc potřebovala a byla to právě Heda, která zklamané přítelkyni přispěchala na pomoc, aby se společně pokusily znovu najít svoje štěstí. Příběh je sice určen především mladým čtenářkám, ale svou pravdivostí jistě upoutá ženy všech věkových kategorií.... celý text

Emik87
Emik87
18.02.2024 4 z 5

Sice moc nemusím příběhy do kterých se plete politika, ale sem do kupodivu sedlo. Knížka se četla hezky, takové odpočinkové čtení.

Eliška12
Eliška12
24.02.2019 3 z 5

Kniha se mi docela líbila , ale nečekala jsem , že děj bude tak rychle ubíhat , protože od puberty až k dospělosti v takové úzké knížce ...
Jinak ale proti ní nic nemám a nemůžu říct , že by se mi nelíbila nebo mne nezaujala . Děj byl zajímavý a i hlavní hrdinka mi přišla docela sympatická , jen neměla moc štěstí . Ale její kamarádka to určitě dokázala spravit :)

medlovice
medlovice
24.03.2018 4 z 5

Mladistvé, svěží. Děj plyne rychle , tak rychle že kniha ani není rozdělená do kapitol a to vadí, protože i čtenář si chce odpočinout. Valerie i Hedvika mi byly sympatické postavy a ze začátku i Michal a to jak se zachoval svědčí jen o jeho nedospělosti . Ne každý takovou situaci zvládne a konec byl vlastně takový jako celý život Valerie.

Ann98
Ann98
27.12.2017 5 z 5

Celkem pěkný. Příběh o dívce Valérii, která to v životě nemá jednoduché a prožívá spoustu zklamání. Celý život ji neustále provází pláč, strach a zklamání. Val byla silná holka, bylo toho hodně, čím vším si musela projít. Knížku bych si možná přečetla znovu, doporučuji!

Sabka123
Sabka123
30.09.2014 2 z 5

Dobrá knížka, ale nějak mě nenadchla. Četla se mi dost špatně :-(

Zuzana Francková
česká, 1951