V hlavní roli Tracy Beakerová

Tracy Beakerová je zpátky... A tentokrát se zoufale snaží získat hlavní roli ve školním představení. Připravují vánoční koledu a v jedné opravdu horké chvíli se zdá, že nezodpovědná Tracy nedostane ani ten nejkratší psí štěk - nakonec však vytouženou roli získá. Podaří se jí přesvědčivě zahrát starého nevrlého lakomce Ebenezera Scrooge? A ještě ke všemu po boku Justiny Zrádné Záškodnice Littlewoodové? Na představení se těší nejen Mandy, která ze všech sil pomáhá s přípravou, ale veškeré osazenstvo dětského domova - jenže Tracy zajímá hlavně to, jestli se na ni přijede podívat její hvězdná máma. Co když bude zrovna natáčet v Hollywoodu a nebude mít čas? Tento v pořadí již třetí Tracyin příběh od autorky dětských bestsellerů Jascqueline Wilsonové zachycuje její úspěchy i pády, smích i slzy, a chytne vás za srdce úplně stejně jako příběhy předchozí. Tracy totiž neztratila nic ze své nezvladatelné živosti, přestože je tomu již patnáct let, co se na stránkách knížek objevila poprvé....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/3835/v-hlavni-roli-tracy-baekerova-3835.jpg 3.7191

Tracy Beakerová 3.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , BB art

Starring Tracy Beaker

Kniha V hlavní roli Tracy Beakerová

Štěpinambura
17.11.2021

Úžasné! Podle mne nejlepší z celé série!

Knihomolka506
12.05.2020

Skvělý příběh na pokračování o holce z dětského domova. Co všechno tam prožívá a jak dopadne její hlavní role v divadelním představení? Nechte se překvapit :-)

BookLoverJane
26.04.2018

Moc hezká knížka. Tohle pokračování série o Tracy Beakerové mě bavilo. Tracy se nezměnila a zůstala pořád stejná. Za ty čtyři díly, co jsem přečetla, mi celkem přirostla k srdci. Je mi jí moc líto. Nejvíce líto mi jí bylo, když za ní na to představení nepřijela ta její máma. Tajně jsem i s Tracy doufala, že možná doopravdy přijede, i když jsem byla více přesvědčená o tom, že se to zřejmě nestane. Strašně jsem taky byla naštvaná na tu ředitelku, když jí zakázala hrát v tom představení, přitom za tu nešťastnou událost ani nemohla. Ale Tracy prostě nežaluje. Naštěstí se to potom vyřešilo. Je vtipné, jak vždycky Tracy tvrdí, že NIKDY nebrečí, jenom občas dostává záchvat senné rýmy. Vánoce byly celkem dojemné, hlavně, jak se Mandy tak snažila. Knížky od téhle autorky jsou jedinečné a neuvěřitelně čtivé, proto jsem si ji taky tak oblíbila.

Elulilinka1
19.06.2017

Super!!! Jak říkám, knihy J. Wilsonové nikdy nezklamou. Určitě přečíst:-)

Kačkaknihomol
11.03.2017

Tento díl není ani nejlepší ani nejhorší. Nejlepší díl je podle mně asi Všude dobře, doma nejlíp u kterého jsem se hrozně nasmála.

lucille48
18.07.2016

Tuto knihu jsem si nijak zvlášť neoblíbila. Ironií osudu je, že jsem jí tehdy dostala k narozeninám hned dvakrát.

ThrisaManx
18.01.2016

Udivilo mě tak nízké hodnocení. Já tu knihu milovala, stejně jako jsem si zamilovala tu protivnou chuděru Tracy. Vyprávění autorky je opět velmi autentické a čtivé.

Kikuška999
30.12.2015

Četla jsem od Jacqueline Wilsonove hodně knížek a sérii Tracy Beakerové považuji za nejslabší. Vůbec se mi tahle serie nelíbí možná mi vadí povaha od Tracy,že ona prý nikdy nebrečí jen má záchvat senný rými no nevím.Jinač všechny její knížky doporučují kromě této série