To se mi snad zdá!

To se mi snad zdá! https://www.databazeknih.cz/img/books/66_/6630/bmid_to-se-mi-snad-zda-b9m-6630.jpg 4 82 9

Bůh Robbie přivezl Georgii na konci prvního deníku jejího zaběhlého kocoura Anguse a dokonce ji políbil; jsou právě prázdniny a Georgia by se mohla cítit jako v ráji, kdyby... Ve vzduchu totiž visí hrozba odloučení od toho božího kluka kvůli nějakému Ptakopyskovu, který si vymysleli rodiče. Pak se to s Robbiem zkomplikuje a na scéně se objeví docela sympatický jiný kluk. Jaký a jak to všechno během prázdnin a podzimu s Georgií dopadne? Nahlédněte do stránek jejího dalšího deníku!... celý text

Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Albatros (ČR)

It’s OK, I’m Wearing Really Big Knickers! , 1999

vlkove
02.05.2021 4 z 5

Opět jsem spokojená, jen škoda, že jsem sérii neobjevila dříve.

BarbLangdon
23.07.2017 4 z 5

Kniha byla opravdu skvělá...moc se mi líbila. Moc jsem se nasmála, jako ještě nikdy u knihy.

BarušW
31.03.2017 5 z 5

Tahle kniha je velmi zábavná. Nikdy jsem se u knížky tak nenasmála. Opravdu vystihuje myšlení čtrnáctileté dívky. Moc se mi líbila :)

martas006
08.03.2017 4 z 5

Tuhle knížku jsem přečetla několikrát a vždycky mě rozesmála, i když jsem věděla, co se stane.

Sabka123
17.11.2014 5 z 5

Druhý díl se mi strašně líbil, splnila mé očekávání. Neskutečně vtipná, ještě nikdy jsem se nenasmála u knížky 5 minut v kuse. Dávám opět 5 hvězdiček a doporučuji. Těším se na další díl.

karolinos
14.08.2013 5 z 5

Super knížka, stejně dobrá jako 1. díl, přečtená za den;) 5 hvězdiček, těším se na čtení dalších 2 dílů!;)

rencovav
09.08.2013 3 z 5

Pohodová knížka, i když ne ta, kterou bych si přečetla podruhé...

Kate.S
02.12.2012 4 z 5

Vtipná knížka, která zaručeně neurazí:)

Galning
12.02.2011 3 z 5

Poměrně vtipně napsaná kniha pro dospívající děvčata mě překvapila jedním velice podstatným a v tomto případě zcela netradičním rysem - hlavní hrdinka je úplně blbá. A to i když jste stejného stáří.

deníky pro dívky

Louise Rennison
anglická, 1951 - 2016
2001  76%On je fakt boží
2007  89%Zápisky Georgie Nicolsonové
2003  75%Je to na draka
2002  74%To se mi snad zdá!
2008  77%... a pak se mi to vymklo z rukou

Kniha To se mi snad zdá! je v