Sabina335 Sabina335 komentáře u knih

...a je čas zabíjet ...a je čas zabíjet John Grisham

Za mě je to naprosto úchvatná kniha. Od knihy jsem se těžce odtrhávala, byla napínavá od začátku až do konce.

06.04.2020 5 z 5

S tajemnem a láskou se nežertuje S tajemnem a láskou se nežertuje Věra Řeháčková

mohu doporučit dospívajícím dívkám.

Život té druhé Život té druhé Frédérique Deghelt

Velmi neotřelé téma - žena zapomene na 12 let svého života! Celou dobu jsem si říkala, jaké by to bylo, kdybych se najednou probudila, a nepamatovala si nic z předchozích let mého života. Nepoznala bych svou rodinu, přátele, prostě nic. Hodně zajímavý námět knihy. Moc se mi to líbilo.

Už nejsem hodná holka Už nejsem hodná holka Veronika Jansová

Krásný dívčí román.

06.04.2020 3 z 5

Manželova zlatíčka Manželova zlatíčka Bridget Asher (p)

Hlavní hrdinka, Lucy, stojí před těžkým rozhodnutím - opustí manžela, který ji podvádí, ale záhy těžce onemocní. Svědomí jí nedovolí se o něj i přes to všechno příkoří, které jí způsobil, se o něj nepostarat. Ale proč to dělat sama, když má po ruce adresář se všemi manželovými zlatíčky? Užívaly jste si s mým mužem, tak teď se o něj starejte taky!!!

06.04.2020 5 z 5

Svatba Svatba Nicholas Sparks

Dlaší červená knihovna - nenáročné čtení, příjemná oddychovka.

Nemysli jen na kluky Nemysli jen na kluky Věra Řeháčková

Krásný román pro dospívající dívky.

Slepé mapy Slepé mapy Tereza Brdečková

Knihu jsem přečetla za jediný den, ale nevím, zda bych po ní ještě někdy sáhla. Moc si toho z ní neodnáším. Slabší průměr.

Maskot Maskot Mark Kurzem

Příběh dítěte, co prožívá za II. světové války. Pro mě až neuvěřitelné, co musel prožít.

Mapa v kůži Mapa v kůži Stephen R. Lawhead

Úžasný nápad na knihu, skvělý děj i zápletka. Ale co pokračování??? To mě vážně mrzí, že další knihy u nás nejsou k dostání.

Ráj asasínů Ráj asasínů Peter Berling

Tuto knihu jsem dostala, sama bych si ji rozhodně nevybrala. Dávám jednu hvězdu a to jen za odvahu, že to někdo napsal. Za mě se to číst nedalo, nelíbilo se mi to, ale to neznamená, že někdo kdo má rád tento styl tu knihu neocení.

06.04.2020 1 z 5

Skladatel bouří Skladatel bouří Andrés Pascual

Takové oddychovka na pár večerů.

Slepá vášeň Slepá vášeň Meg Cabot

Krásně napsané a velmi čtivé i když děj je už tak trochu ohraný: hrdinové se nenávidí a pak se do sebe bezmezně zamilují. Nic co už bych nečetla v jiných románech.

Pod rudým měsícem Pod rudým měsícem Heather Graham Pozzessere

V knize mi vadilo přeskakování z minulosti do přítomnosti. Děj byl celkem tajemný a občas jsem byla i napnutá, ale znovu bych si knihu asi nepřečetla. Z části asi i proto, že jsem ji četla hodně dávno a od té doby jsem docela změnila styl knih, které právě čtu.

Hadí princ Hadí princ Elizabeth Hoyt

Pamatuji si, že tuto knihu jsem si s sebou vzala na stáž do Londýna, abych nějak zabila čas, ale popravdě si z ní absolutně nic neodnáším.

Potížistka Potížistka Lenka Lanczová

Krásný dívčí román. Doporučuji dospívajícím dívkám, jako takovou milou oddychovku.

Nevinná Nevinná Hedwig Courths-Mahler

Krásně napsaný příběh uhobé ženy, které ubližuje její manžel. Dojemně napsané.

Kamenné oko Kamenné oko Thomas Thiemeyer

Tým archeologů provádí výzkum v Africe. Po nalezení tajemné sochy se však začnou dít hrozné věci. Kniha je plná dramat, ale čte se velmi dobře. Děj celkově odsýpá.

Záhada kamene mudrců Záhada kamene mudrců Jan Bauer

Myslím, že příběh kamene mudrců zná hodně z nás, alespoň tedy pověsti s ním spojené. Tato kniha je krásným příběhem o hledání tohoto kamene, nicméně mě přišla příliš zdlouhavá a bohužel jsem měla problém se do ní začíst.

Miral Miral Rula Jebreal

Dojemný příběh palestinské dívky. Kniha popisuje život v arabských zemích.