Manželova zlatíčka přehled

Manželova zlatíčka https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47595/manzelova-zlaticka-47595.jpg 3 39 39

Když Lucy zjístí, že jí její o osmnáct let starší manžel podvádí, okamžitě od něj odejde. Zanedlouho se však dozví, že těžce onemocněl. Bude se muset o něj postarat, ale neměla by na to být sama. Vezme manželův adresář a začne obvolávat jeho zlatíčka, aby jim oznámila, že Artie umírá. A také je vyzve, ať přijdou držet službu u jeho smrtelné postele. Některé odmítnou, ale pár se jich objeví na prahu jejich domu. Ta, která ho nenávidí, ta, která mu vděčí za život, nebo ta, která díky němu pochopila, že dává přednost lesbické lásce. Nechybí černý humor, romantika a erotika.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

My Husbands Sweethearts , 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Manželova zlatíčka. Přihlašte se a napište ho.

pegasek
20.01.2024 5 z 5

Na mě celý příběh působil hodně silne emočně. Každá postava v této knize byla velice zajímava. Vlastně mám dost smíšené pocity, na jednu stranu byl Arti neskutečný proutnik a nadruhou stranu se,, díky,, tomu stalo spoustu pozitivních důležitých veci

Sabina335
06.04.2020 5 z 5

Hlavní hrdinka, Lucy, stojí před těžkým rozhodnutím - opustí manžela, který ji podvádí, ale záhy těžce onemocní. Svědomí jí nedovolí se o něj i přes to všechno příkoří, které jí způsobil, se o něj nepostarat. Ale proč to dělat sama, když má po ruce adresář se všemi manželovými zlatíčky? Užívaly jste si s mým mužem, tak teď se o něj starejte taky!!!

Dreisii
12.03.2019 3 z 5

Když jsem si tuhle knížku zakoupila v antikvariátu v lázních , protože jsem už neměla co číst, tak podle recenzí jsem trošku litovala svého výběru, ale zbytečně, knížka je čtiva,neurazi a podle mě příjemná oddychovka.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Manželova zlatíčka v seznamech

v Právě čtených1x