Sabii14 Sabii14 komentáře u knih

Minotaurus Minotaurus Michaela Burdová

Tak... poslední díl mě potěšil, ale i trochu zklamal. Konec jsem nečekala tak smutný :( Ale v tomhle díle byla u každé z postav velká odvaha, hlavně v Sorganovi. Překvapila mě i smrt Leji.
Byla jsem ale maximálně spokojena se všemi díly a taky se šťastným koncem Neilin a Awrixelem. Dokonce i Terien i když přišla o Sorgana :( Na tomhle díle mi vadila jedině jeho smrt jinak bezvadná knížka i předešlé ostatní :-)

Věž zkázy Věž zkázy Michaela Burdová

Druhý díl skončil hodně zajímavě a já byla ráda že jsem se mohla hned vrhnout na třetí díl.
Začíná to být velmi zajímavé než to bylo doteď. Nemůžu se rozhodnout jaký díl mě zatím bavil nejvíce.. Tenhle díl vážně super, nebyla jsem zklamaná :)

Hněv Pána ohně Hněv Pána ohně Michaela Burdová

V druhém díle je více akce.. Líbí se mi že v příběhu je více postav, které jsem si velmi oblíbila, ale nejvíce mě samozřejmě baví Neilin s Awrixelem :)

Zrada temného elfa Zrada temného elfa Michaela Burdová

Tohle byla moje první knížka kterou jsem četla a můžu naprosto v klidu říct že to byla naprosto správná volba. Knížka byla VELMI dobrodružná,tajemná občas vtipná i romantická... Příběh mě hned na začátku zaujal a až do konce jsem se nenudila.Konec skončil velmi zajímavě.S touto knihou jsem byla moc spokojená :-)

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Knížka mě bavila i když byla z pohledu Travise. Ráda jsem se dozvěděla co ve chvílích kdy nebyl s Abby dělal a taky jaké měl pocity. Příběh jsem si užila a moc se mi líbil konec knížky :-)

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Tuhle knížku jsem si zamilovala. Od začátku do konce jsem se nenudila. Zbožňovala jsem Travisovi nápady a vtípky... Občas jsem byla zklamaná jak se hádali a rozcházeli a hlavně Abbyino chování, ale taky jsem tomu rozuměla, takže není nic co by mi na téhle knížce vadilo.
Určitě doporučuji přečíst...

Půlnoční palác Půlnoční palác Carlos Ruiz Zafón

Knížka byla zajímavá, ale někdy moc zdlouhavá. Líbilo se mi že v příběhu byly zapojeny všechny postavy. Velmi mě překvapilo že se z normálního příběhu stal tajemný a napínavý.. Konec byl trošku smutný, ale knížku jsem si užila

26.04.2015 4 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Tahle knížka mě moc bavila jako každá od J.Lynn
Zbožňuju její knížky a doporučuju je...
Příběh byl vtipný i romantický. Byla jsem zvědavá jak to skončí a byla jsem s koncem spokojená.
Líbili se mi i Kylerovi vtípky a jeho charakter... Knížku jsem si užila :-)

26.04.2015 5 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Je to úžasná a perfektní kniha.Velmi dobře se mi četla.Hodně jsem se u toho nasmála a někdy jsem i pocítila zlost na Jase dokud se neoběvila pravda.Moc jsem si knížku užívala a občas jsem byla i překvapená.Jsem ráda že se v příběhu objevili i Cameron a Avery.Jsem velmi spokojená s koncem knížky.Určitě doporučuju, nebudete se nudit a velmi si knížku oblíbíte tak jako já :-)

16.02.2015 5 z 5

Šampion Šampion Marie Lu

Skvělý poslední díl.Bylo tam dost válčení a čekala jsem jak se to všechno napraví a ukončí.Vážně mě to moc bavilo ale trochu mě překvapil konec po jak dlouhé době se znovu setkali ale byla jsem s tím spokojená :-)

13.09.2014 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Hrozně perfektní kniha.Od začátku až do konce jsem se vůbec nenudila a snažila jsem se číst co nejpomaleji abych to neměla dočtené moc brzy :-) V knize bylo hodně lásky, napětí a hlavně hodně vtipné hlášky. Těším se na další díl a určitě doporučuju přečíst :-)

13.09.2014 5 z 5

Fenomén Fenomén Marie Lu

Druhý díl Legendy mě zaujal víc. Vážně to mělo užasný děj a dokonce jsem u některé části brečela:)
Určitě doporučuju si přečíst

07.09.2014 5 z 5

Legenda Legenda Marie Lu

Skvělá kniha
Všechno je tak perfektně napsané i ty nejmenší detaily. Po celou dobu čtení jsem se nikdy nenudila. V nějakých částí je to i romantický a ne jen válečný, takže je to opravdu dobrá kniha.

07.09.2014 5 z 5