rm rm komentáře u knih

Zuřivost Zuřivost Sandra Brown

Ale jo, za mě dobrý. Na konci mě již tradičně trochu překvapila :-)

02.01.2023 5 z 5

Ztraceni v divočině Ztraceni v divočině Sandra Brown

Mno, z počátku po havárii super, postupně to ale vztahově přerostlo v klišé...

19.12.2022 4 z 5

Chuť lásky Chuť lásky Sandra Brown

Ale jo. Moc nechápu jednání hlavních postav. Ten název mě taky nějak mate. Ale nakonec to nebylo špatný...

17.12.2022 4 z 5

Reportér Reportér Sandra Brown

Jo, mě se to také líbilo. Na konci mě čekalo překvapení, ale to dává autorka často do svých závěrů...

27.11.2022 5 z 5

Na ostrově Na ostrově Tracey Garvis Graves

No, nebylo to špatný. Na tom ostrově se mi to líbilo, po tom už o něco méně. Přišlo mi, že je to psaný takovým zvláštním "konstatovacím" stylem.

08.11.2022 4 z 5

Třešně v rumu Třešně v rumu Michaela Janečková

No, fakt jsem se bavil. Padlo tam i pár "mouder", nad kterými jsem chvíli hloubal. Myslím, že takových dědů (žel) je mezi námi ještě docela dost :-) ať už se to týká Kuby, Ruska konfliktu na Ukrajině a pod.

24.10.2022 5 z 5

Nebezpečně blízko Nebezpečně blízko Linda S. Howington

Jo, nebylo to špatný. Trochu o přežití, trochu o vztazích. Na konci jsem nebyl až tak překvapen, ale jinak fajn.

17.10.2022 5 z 5

Let do nebezpečí Let do nebezpečí Arthur Hailey

Přečteno během jednoho odpoledne. Má to "grády". Plný počet! :-)

15.10.2022 5 z 5

Ztroskotání Ztroskotání Emily Bleeker

No, kniha je docela zajímavě koncipovaná, skáče v čase i postavách a čtenář si to musí skládat do sebe. Není to ani tak o přežití na pustém ostrově jako spíš o vztazích. Mě se to vcelku líbilo a trochu jsem si lámal hlavu, jaký konec tomu autorka dá... Za mě fajn :-)

05.10.2022 5 z 5

Kouřová clona Kouřová clona Sandra Brown

Jo, nebylo to špatný. Od určitý chvíle jsem tušil, kdo za tím je - je to takový autorčin styl :-)

07.09.2022 5 z 5

Stín ve dveřích Stín ve dveřích Tim Weaver

První příběh hustej, ty další už nebyly tak napínavý, i když poslední trochu překvapil... Nějak stále hledám to pojítko :-(

14.08.2022 5 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Moje první čtení od autorky - a napoprvé to není vůbec špatné! Dovedla mě napínat až do konce. takže plný počet a těším se na další :-)

01.08.2022 5 z 5

Puls Puls Felix Francis

Tak poprvé v hlavní roli "Francisovek" žena. Lékařské prostředí fajn, deprese už ne tak fajn, ale knížka mě docela bavila a i když to nemá na "taťku", dávám za 4* :-)

07.07.2022 4 z 5

Pyramida Pyramida Tom Martin

Mno, tak jsem to nakonec dočetl, ale dalo mi to trochu fušku. Nějak jsem se nesžil s hlavními postavami, a přišlo mi to poněkud naivní.

06.06.2022 3 z 5

Spasitel Spasitel Andy Weir

No, mě se to líbilo. V určitých oblastech fyziky jsem se trochu ztrácel, ale Rocky byl skvělý. Občas jsem byl i překvapen, a konec fajnový. Plný počet.

01.05.2022 5 z 5

Advokát Advokát Michael Connelly

Zprvu jsem byl trochu zmatený z názvu - kniha, kterou jsem četl, se jmenovala Obhájce. Ale je to ta samá. A i já viděl nejprve film, který se mi mimochodem moc líbil. No, ale kniha je kniha. Super.

05.03.2022 5 z 5

99 dní s tebou 99 dní s tebou Catherine Miller

Ale jo, mě se to docela líbilo. Jasně že konec byl předvídatelný, ale knížku nečtu jen kvůli konci...

21.02.2022 5 z 5

Zážitky z karantény Zážitky z karantény Halina Pawlowská

Tento žánr sám od sebe nevyhledávám, ale z nedostatku jiného čtiva... No, občas jsem se zasmál, ale žádná bomba to z mého úhlu pohledu nebyla.

10.01.2022 3 z 5

Poslední řecké léto Poslední řecké léto Mandy Baggot

No, je to trochu jiný žánr, než jakému dávám přednost, ale nakonec (pro nedostatek jiného čtiva) jsem se do toho pustil, hlavně kvůli zimnímu počasí u nás, a vzpomínce na teplé Řecko
Nebylo to zlý a knížku jsem dokončil, trochu přeslazený, na můj vkus... Ale jak říkám, nejsem cílová skupina

02.01.2022 4 z 5

Stín Stín James Swallow

Nakonec to nebylo špatné, ale musel jsem se do čtení občas nutit.

01.11.2021 4 z 5