Riccione Riccione komentáře u knih

Medvědín Medvědín Fredrik Backman

Moc jsem nečetla popis knihy a čekala jsem detektivku. Ta to nebyla, ale zklamaná nejsem. Knížka mě vtáhla do děje a ani jsem nemohla jít spát. Určitě si od autora přečtu ještě další.

19.01.2024 5 z 5

Temná tajemství Temná tajemství Hans Rosenfeldt (p)

Zkusila jsem a líbilo, je to za mě hodně čtivé. Ani Sebastian mě nijak neiritoval, to jiní. Ale lidé jsou různí a kdo ví, jak by se (za)choval, kdyby se mu stalo totéž, co jim? Vidím v knížce spoustu osobních neštěstí. Přesto se nikdo moc v ničem nepitvá a jedná.

19.01.2024 5 z 5

Až najdu klíč Až najdu klíč Alex Ahndoril (p)

Do čtení jsem se musela dost nutit. Další knihu zkoušet nebudu.

29.12.2023 2 z 5

Holka od Big Benu Holka od Big Benu Kristýna Burgerová

S praci v Anglii zkusenost nemam, ale jinak se naprosto ztotožňuji s recenzi pajaroh.

27.11.2023 1 z 5

Lapači prachu Lapači prachu Lucie Faulerová

Ze začátku jsem se bála, že to bude jedna z knih, kterou nedočtu, která mě bude děsně iritovat... Ale pak mě vtáhla a něco mě nutilo číst dál a dál.
Hlavní hrdinka není prvoplánově sympatická, ale opět se ukazuje, jak je nezdravé domácí prostředí pro děti zničující.

19.11.2023 4 z 5

Soběstačný Soběstačný Zuzana Dostálová

Knížku jsem zhltla za jeden den, zajímalo mě, jak to celé dopadne. Dost jsem brečela, trochu se smála a místy mě hřálo u srdce. Za mě je to celé klidně i uvěřitelné. I když takový život bych nepřála nikomu.

10.08.2023 5 z 5

Práskač Práskač Jan-Erik Fjell

V polovině jsem knihu vzdala, nedokázala jsem si zapamatovat postavy, nikdo mi nebyl sympatický, rozčilovalo mě přeskakování, nudilo mě to. Přirovnání k Nesbovi nechápu, ten mě vtáhne hned.

06.08.2023 1 z 5

Pouze pro VIP Pouze pro VIP Jens Lapidus

Knížku jsem nedočetla, musela jsem se do ní nutit. Teddy sice sympaťák, ale občas jsem se ztrácela v tom, čí vyprávění zrovna čtu a prostě mě to nebavilo.

06.08.2023 1 z 5

Trofej Trofej Steffen Jacobsen

Bavila me od začátku do konce.

06.08.2023 5 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Knížka mě vtáhla jako dlouho žádná a zhltla jsem ji během dvou dnů. Sice mi děj místy přišel překombinovaný, ale nic, co by me výrazně štvalo nebo rušilo.
Celé je to temné a depresivní. Snad ten závěr bych označila za lehce pozitivní.

21.04.2023 5 z 5

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

Seriál jsem nedokoukala (kvůli představitelce hlavní hrdinky), knížka mi přišla mnohem lepší.

06.09.2022 4 z 5

Ďábel nosí černou Ďábel nosí černou L. J. Shen

Od autorky jsem jeste nic necetla. Knihu jsem ani nedocetla. Od začátku me to nebavilo, hlavni hrdinka mi prisla naivni a trapna stejne jako dialogy s "prisernym" Chasem. Trochu to zlepsila cast z jeho pohledu, ale ani tak me dej ani trochu neprekvapoval.

22.04.2022 1 z 5

Voda pro slony Voda pro slony Sara Gruen

Celou knihu premyslim, jestli jsem videla film, prislo mi to cele povedome. A ani po docteni nevim. Nicmene knizka se mi cetla velmi dobre. Stridani casovych linii se mi libilo.

19.10.2021

Prázdniny v Evropě Prázdniny v Evropě Ladislav Zibura

Dalsi vtipny cestopis od Ladislava. Hned bych se vydala na ta mista.

06.08.2021 5 z 5

Poslední Vánoce v Paříži Poslední Vánoce v Paříži Hazel Gaynor

Nedokazala jsem se od knihy odtrhnout a zhltla ji behem několika hodin.
Bylo to opravdu krasne, i kdyz misty smutne, cteni.

23.07.2021 5 z 5

Království Království Jo Nesbø

Trvalo mi dlouho se zacist a ani pak cteni moc neodsypalo. Zajimavy namet, ale za me psano prilis rozvlekle.

14.04.2021 2 z 5

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Stejne jako první dil naprosto skvele! Nejde prestat cist.

23.02.2021 5 z 5

Prvni knizka od L. Zibury a jsem nadsena. Mam pocit, jako bych Gruzii a Armenii sama navstivila. :-) Kniha me casto pobavila.

12.02.2021 5 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Ma to takovy otevreny konec, asi ma byt urceno k rozjimani o zivote, ale ja to nemam moc rada. Nicmene kniha me hodne vtahla, cetla se mi dobre.

11.01.2021 3 z 5

Malinka Malinka Dita Táborská

Ze zacatku mi to prislo nejake zmatene, pak uz mi jen byly nesympaticke snad vsechny postavy. Sympaticke mi bylo a je, ze zde bylo ukazano, jak ma kazdy svoje myslenky a ne vse rika vsem, tak to je i v zivote.

08.01.2021 3 z 5