Renike Renike komentáře u knih

Vánoční loterie Vánoční loterie Mary Higgins Clark

Moje první kniha autorek, překvapivě hezky se četla a určitě vyhledám i další knížky série.

14.11.2023 5 z 5

Kočka plus pes Kočka plus pes James Patterson

Hezká knížka plná dobrodružství. To je tak, když si člověk udělá chvilku v knihovně a vypůjčuje si knihu jakmile uvidí roztomilého pejska a kočičku na obálce. :) Jak 1. tak i 2.díl zábavný a i vtipný.

12.11.2023 5 z 5

Švestka a zloděj klobásek Švestka a zloděj klobásek Gill Lewis

Docela napínavý a dobrodružný příběh malého štěnátka nemeckého ovčáķa ze psí akademie.

Newton: Gravitace v akci Newton: Gravitace v akci Jordi Bayarri

Pro mě moc zajímavé poznatky o Newtonovi. Skici tady povedené a zajimavé byly i zveřejnené plánované stránky komiksu. Uvítala bych i další díly a vědců.

Einstein: Kvantové salto Einstein: Kvantové salto Jordi Bayarri

Ta série vědců mě baví :) I tenhle díl je super nauční komiks, hezké popisy osob v Einsteinově světě a další vydařené skici na konci knihy. Doporučuji nejen dětem.

Pasteur: Mikrobiální revoluce Pasteur: Mikrobiální revoluce Jordi Bayarri

Parádní čtení nejen pro děti. Ráda si osvěžím svůj paměť i s další knížkou Jordi Bayarri.

Opuštěný muflonek Opuštěný muflonek Jana Olivová

Jelikož v práci denně vídám muflony a malé muflončata, ze zvědavosti jsem přečetla tuhle dětskou knížku a byla milá.

Marie Curie: Neviditelné záření Marie Curie: Neviditelné záření Jordi Bayarri

Parádní nauční životopisní komiks. Určitě si přečtu i další díly i když jsou určené pro děti.

09.11.2023 5 z 5

Úžasňákovi Úžasňákovi kolektiv autorů

Kniha se mi dostala do ruky náhodou. Animovaný film byl legrační, ale kniha mi přišla nevhodná pro malé děti pro první čtení. Každá strana byla různě barevně proužkovaná ke všemu do kruhu, tahalo očí a bylo to nepříjemné čtení. Nelíbilo se mi, nekupovala bych to pro dětičky.

09.11.2023 1 z 5

Bella Figura: Jíst, milovat a žít po italsku Bella Figura: Jíst, milovat a žít po italsku Kamin Mohammadi

Florencie - Uffizi, Ponte Vecchio, David atď - na vše si ráda vzpomínám. Naposled jsem tam byla letos v březnu a ráda se tam vracím pokaždé. Kniha příjemná, autorce jsem záviděla ten roční pobyt a fandila jsem jí. A vida, žije tam i v současnosti. Obálka knihy taky hezká.

09.11.2023 4 z 5

Tajemství Tajemství Kathryn Hughes

Knihy autorky mám moc ráda, tahle kniha byla nádherná, nemohla jsem se odtrhnout.

07.11.2023 5 z 5

Sváteční vražda Sváteční vražda Ada Moncrieff

Kniha nebyla špatná, ale neseděl mi autorčin styl. Strašně dlouhé složité věty na půl strany, zbytečně. Čekala jsem napětí, vánoční atmosféru, ale nedostala jsem. U nás je to autorčina první kniha, jestli vůbec první její netuším, ale k ní se už vracet nebudu. Obálka hezká.

06.11.2023 3 z 5

Sobí přání Sobí přání Holly Webb

Další krásná zimní knížka od Holly Webb ze série Vánoční příběhy plná nádherných ilustrací. Dozvíme kdo jsou Sámové, jaký je finský laponský pes a hlavně něco i o sobech.

04.11.2023 5 z 5

Vánoce mezi knihami Vánoce mezi knihami Rachel Burton

Vánoce a knihy - vždy dobrá kombinace. Milý romantický příběh, který ale na nový rok už zapomenu :) Kniha s roztomilou obálkou, na adventní čas ideální.

04.11.2023 4 z 5

Vánoční lásky Vánoční lásky Vi Keeland

Minulý rok jsem čtení odložila kvůli té jedovaté barvy obálky :)) , a vzala jsem si do ruky jiné vánoční čtení. Letos už jsem šanci knize dala a nelituji. Byly sice málo vánoční, ale hezké příběhy, docela vtipné, romantické i lehce erotické.

03.11.2023 5 z 5

Zvěrolékař a kočičí historky Zvěrolékař a kočičí historky James Herriot (p)

Ano, taky super historky. A tentokrát kočičí :)

01.11.2023 5 z 5

Kočičí terapie - Kočičí návod na štěstí Kočičí terapie - Kočičí návod na štěstí Arianna Valentino

"Lidé se nikdy nezastaví, jeden z jejich nejvážnějších a nejdůležitějších úkolů je vymýšlet si další úkoly: jako by pro ně bylo nemyslitelné na chvíli spočinout."
Učme se od koček!

01.11.2023 5 z 5

Psí terapie Psí terapie Paolo Valentino

" Hra je tím nejlepším lékem."
Lao-c'

S láskou Pamela S láskou Pamela Pamela Anderson

Toto je její terapeutická cesta, její vlastní příběh. Není jenom sexy blond herečka a matka 2 synů, ale také ochránkyně umění, pralesů, přírody a aktivistka za práva zvířat. Nelituji čtení a že jsem o ní dozvěděla víc.

Zázrak jménem Maggie Zázrak jménem Maggie Kasey Maddock Carlin

Velký respekt ke Kasey ! Maggie měla šíleně obrovské štěstí. Moc mě to vzalo.

"Nezáleží na tom, jak kdo vypadá, ale co má ve svém srdci."