Švestka a zloděj klobásek

Švestka a zloděj klobásek https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/372263/bmid_spekackova-psi-akademie-svestka-a-z-ovQ-372263.jpg 4 14 5

V prvním díle fungl nové série se seznámíte s žáčky Špekáčkovy psí akademie – partou kurážných štěňat, která se tu učí, jak se stát pracovním psem a být užitečný. Jako první se vám představí německý ovčák Švestka, která si ze všeho nejvíc přeje stát se policejním psem stejně jako její maminka s tatínkem. A když pak začne městečko sužovat tajemný zloděj klobásek, neváhá se vrhnout do akce, aby se ho pokusila chytit při činu. Povede se jí využít své zvláštní schopnosti a vyčenichat zločin? Bonus na závěr: Na konci knihy se čtenáři seznámí s Leem, skutečným policejním psem a dozvědí se zajímavosti o tom, co všechno tohle psí povolání obnáší!... celý text

Literatura světová Příroda, zvířata Pro děti a mládež
Vydáno: , Mladá fronta

Puppy Academy: Scout and the Sausage Thief , 2015

Renike
10.11.2023 5 z 5

Docela napínavý a dobrodružný příběh malého štěnátka nemeckého ovčáķa ze psí akademie.

Anitram22
14.05.2023 5 z 5

Lehké čtení pro děti na prvním stupni. Příběh je pěkný, jednoduchý na konci s rozuzlením zápletky. Ilustrace jsou docela hezké. Do čtenářského deníku ideální.

JancaMia
13.05.2023 5 z 5

Miloučký příběh o psí škole a vyprávění malé fenky německého ovčáka Švestky. Pro milovníky německých ovčáků, malé i velké.

Atlantis
14.08.2022 4 z 5

Jako proč ne? Takový malý, milý příběh o pejscích. Dcera byla spokojená a já relativně taky. Škoda extrémně uspěchaného konce, který zbavil příběh veškerého napětí. Určitě si ale dáme pokračování.

MadlenkaM
03.10.2021 2 z 5

Pohádka nebyla úplně nejhorší, ale přišla mi trochu prvoplánová a nedotažená. Pomineme-li ovšem děj, tak má kniha velké plus. Jsou to krásné akvarelové ilustrace.

Gill Lewis
anglická
2012  95%Leť, Iris, leť!
2017  84%Švestka a zloděj klobásek
2018  97%Hvězda v horské vánici
2022  100%Tulák jménem Pup
2018  88%Pip a Přátelská packa

Kniha Švestka a zloděj klobásek je v