reňa30 reňa30 komentáře u knih

Sen o ratibořickém dětství Sen o ratibořickém dětství Jaroslav Šůla

zajímavé počtení..

Božena Němcová Božena Němcová Václav Tille

je velmi zajímavé číst knihy o životě B.N. a porovnávat ty z dob minulých s těmi současnými..

Dětství a mládí Boženy Němcové Dětství a mládí Boženy Němcové Josef Polák

Pan spisovatel předložil svou verzi,svůj osobitý pohled...ale proč tak kriticky?

Lamentace/Dopisy mužům Lamentace/Dopisy mužům Božena Němcová

Je velmi zvláštní a zajímavé číst korespondenci někoho cizího a zároveň někoho tolik známého.Jelikož se zajímám o život B.N. ,tak u mne nenastalo žádné veliké překvapení co se týká osobnosti Němcové

Marie Magdaléna Novotná - Čudová Marie Magdaléna Novotná - Čudová Jaroslav Šůla

Přikláním se ke komentáři níže od aktijnov-místy jsem měla dojem,že čtu odbornou práci na dané téma.Ale zase se člověk něco dozví a o to přece jde,ne? :-D

17.08.2018 3 z 5

Samotářská dcera Boženy Němcové Theodora Samotářská dcera Boženy Němcové Theodora Vladimír Úlehla

Zajímám se o život Boženy Němcové a osud její dcery mi rozšířil další obzory.
Velmi dobře napsané!

Tajemství Barunky Panklové Tajemství Barunky Panklové Helena Sobková

Velmi zajímavá kniha.Paní Sobková mne ani tentokrát nezklamala.

Jižan a blondýna Jižan a blondýna Jana Soukupová

knížka na léto,jako stvořená...humorná oddechovka

Dokonalá Dokonalá Gilly Macmillan

Dle mého názoru by se s takovým tématem dalo dělat mnohem víc.Jinak se kniha četla velmi dobře

Konec léta Konec léta Anders de la Motte

Občas jsem měla dojem,že když přeskočím pár stránek,tak se nic nestane.Nedělám to a i tady jsem vydržela.Děj se místy zbytečně protahoval,ale jinak téma bylo dobré.

17.08.2018 3 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Velmi čtivé,ale ten závěr? No,je to kniha a ne realita,že?
Takže jooo,bylo to dobré.

17.08.2018 4 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

knížka mne nutila číst a číst..obracet stránky a při té poslední si říct..jooo bylo to dobré a je na čase jít něco dělat :-D

Smrt v zádech Smrt v zádech Harlan Coben

Opět vše dává smysl,ta kombinace a logika mne v závěru nutí kroutit hlavou-jak někdo dokáže vymyslet takový děj!? Ano,Coben prostě umí a dokáže!

Nenech to být Nenech to být Harlan Coben

Jelikož zde uděluji hvězdičky zpětně z velkého množství knih,které jsem již přečetla,tak musím konstatovat,že u Cobena nemám problém si vzpomenout hned podle názvu,jak mne kniha oslovila a v některých případech musím i pátrat v paměti o čem to vlastně bylo...tady mám děj jednoznačně v paměti...ale na 5 hvězdiček to není.Ačkoliv je to velmi dobrá detektivka.

Můj řecký rozvod Můj řecký rozvod Jiřina Tejkalová

Čtení na léto..líbilo se mi

16.08.2018 4 z 5

Pod cypřišem se sklenkou ouza Pod cypřišem se sklenkou ouza Pavla Smetanová

Jooo tak tohle počtení bylo opravdu moc příjemné.

16.08.2018 5 z 5

Josef Němec: Neobyčejný muž neobyčejné ženy Josef Němec: Neobyčejný muž neobyčejné ženy Magdaléna Pokorná

Hodně zajímavé čtení,přiblížení nelehké doby a žití s B.Němcovou

16.08.2018 5 z 5

Řecká ruleta – Příběhy lidí v nejisté době Řecká ruleta – Příběhy lidí v nejisté době Pavla Smetanová

Doporučuji všem milovníkům této krásné země a doporučuji všem,kteří podléhají masáži medií.Skvěle napsané

14.08.2018 5 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

na 5 hvězdiček to není,ale bavilo mne to..

14.08.2018 4 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

skvělé oddechové čtení ...moc jsem si to užila.

14.08.2018 4 z 5