Rapeh Rapeh komentáře u knih

Slovácko sa súdí Slovácko sa súdí Zdeněk Galuška

Poslouchala jsem audioknihu a v MHD jsem vypadala jako blbec, když jsem se smála. Z dětství si pamatuji seriál tak to pro mne byla nostalgie.

25.06.2024 3 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Dcera svých rodičů, udělá přesný opak než čekáte. Bavilo mne jak se z puberťáka stává žena . Upřímně Selekce mne bavila víc.

24.06.2024 3 z 5

Skvělý rozhovor dvou úžasných pánů. Nic víc není třeba dodávat.

19.06.2024 5 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Nevím jak správně to popsat, pokračování po 20 letech. Kniha by se klidně mohla jmenovat jak zkrotit adolescenta. Svůj účel odpocinkove četby splnila.

19.06.2024 3 z 5

Imitátor Imitátor Daniel Cole

Přečteno, ale podruhé to už nedám. Tento spisovatel nebude můj šálek čaje, ale musím uznat četla jsem i horší.

13.06.2024 3 z 5

Zmetek Zmetek Elle Kennedy

I zbohatlicky puberťáci mají své problémy a to nejn s láskou.

13.06.2024 3 z 5

Pověst potížistky Pověst potížistky Elle Kennedy

Jak komentovat knihu, kterou jste si vybrali na odreagování, útěk od reality, nenáročnost ? Všechny tyto podmínky splnila. Očekávám málo a dostanu příběh který bavil

12.06.2024 3 z 5

Jak vycvičit draka Jak vycvičit draka Cressida Cowell

Krásná pohádka, poslouchala jsem audioknihu a perfektní zpracování.

06.06.2024 3 z 5

Mezi světy Mezi světy Lucie Výborná

Popis druhé strany života moderátorky a matky. Knihu bych asi nenazvala cestovatelský deník, ale druhá tvář moderní ženy. Krásné vyprávění.

04.06.2024 3 z 5

Neděle u bazénu Neděle u bazénu Madeleine Wickham

Příběh spíše smutný s rozumným koncem. Knihu bych zařadila do šuplíku klasika vyprávění. Neurazí, nenadchne, ale stojí za přečtení.

04.06.2024 3 z 5

Muž mých snů Muž mých snů Penelope Ward

Potřebujete vypnout, přijít na jiné myšlenky, zjistit že i jinde jsou problémy tak je to kniha pro Vas.

02.06.2024 3 z 5

První První Kiera Cass

Tak to byla teda jízda. Přečteno jedním dechem.

30.05.2024 4 z 5

Nebezpečná svůdnice Nebezpečná svůdnice Bertrice Small

Není to můj šálek kávy, ale docela zajímavé.

29.05.2024 3 z 5

Konec hry Konec hry Daniel Cole

U prvních dvou dílů jsem nevěděla co si myslet. Většinou další díly bývají horší než první, ale tady je to obráceně. Nejlepší díl celé trilogie.

27.05.2024 3 z 5

Neměli bychom Neměli bychom Vi Keeland

Shrnutí jednou větou: Drsná slupka pod ní vřelý vnitřek a odvážná dívka, která slupku oloupe. Ideální na urovnání pocuchaných nervů během hokejového mistrovství, četla jsem mezi zápasy, abych se zklidnila. Kniha úkol splnila dokonale.

26.05.2024 3 z 5

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Na jeden nádech, skvělý relax ve stresové období. Zajímavý příběh 3 kamarádů.

22.05.2024 3 z 5

Konečně normální vražda Konečně normální vražda Dominik Dán

Tak už by mohl vyjít další díl. Velmi mne baví kancelář 141. Bohužel už jsem všechny Danovky přečetla.

20.05.2024 4 z 5

Dívka s vůní manga Dívka s vůní manga Viktorie Besó

Knihu bych určitě neoznacila jako erotickou literaturu ale cestovatelský deník. Velmi hezký popis Filipín. Trocha erotiky se také najde. Přečteno jedním dechem.

20.05.2024 4 z 5

Elita Elita Kiera Cass

No chvílemi jsem měla sto chutí Ameriku proplesknout. Max je pořád miláček , chvílemi jsem ho nechápala ale na konci knihy to vysvětlil a o Aspenovy asi nemám chuť se rozepisovat. Tento díl byl o trošku horší než předchozí. Pochopila jsem ale proč musí celá knižní série cestovat po světě s mojí dcerou

18.05.2024 4 z 5

Pravidla randění Pravidla randění Vi Keeland

Hodně jiná romantika, četla se mi velmi dobře a na jeden nádech.

17.05.2024 4 z 5