Raislin Raislin komentáře u knih

Zjizveni Zjizveni Emily McIntire

Ani tady nemůžu říct, že bych byla z příběhu nějak nadšená. Stejně jako první díl, je zde velké množství brutálních scén. Hlavní hrdinové mi vůbec nebyli sympatičtí. Lezlo mi na nervy, jak je násilí neustále vzrušuje. Toto můj šálek kávy není.

13.04.2024 3 z 5

Lapeni Lapeni Emily McIntire

Jak už je zde napsáno, příběh je zvrhlý a velmi brutální, ale autorka na to upozorňuje hned na začátku knihy. Mám ráda temné příběhy, ale tohle je na mě už moc.

13.04.2024 3 z 5

Nádech Nádech Penelope Douglas

Kniha je zajisté pro jiný ročník než jsem já. Ale i tak to bylo celkem hezké čtení. Taková milá, romantická oddechovka.

08.04.2024 4 z 5

Jiskření Jiskření Penelope Douglas

08.04.2024 4 z 5

Nádherně krutý Nádherně krutý J. T. Geissinger

Taková oddechovka na víkend, hezky se čte a příběh má jiskru. Já si knihu užila.

29.03.2024 5 z 5

Láska na hraně Láska na hraně Penelope Douglas

Tak to bylo vážně na hraně. Teda byla to jízda, ale já jsem si to užila. Taková “pohádka “ pro větší holky. Za mě rozhodně stojí za přečtení!

29.03.2024 5 z 5

Troufalá vášeň Troufalá vášeň Penelope Douglas

Velmi milá oddechovka. Krásně se čte. Příběh má jiskru, hlavní hrdinové jsou fajn. Já si knihu užila.

23.03.2024 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Dvě časové linky mě u většiny knih baví a i tady to bylo fajn. Moc hezká a emocionálně náročnější kniha, ale to je většina z období druhé světové války. Jsem trochu rozpačitá z konce. Za mě byl trochu uspěchaný.

23.03.2024 4 z 5

Pravidla randění Pravidla randění Vi Keeland

Taková klasika od autorek. Jejich kniha je vždy sázka na jistotu. Tento příběh dle mého názoru nepatří k těm nejlepším, ale rozhodně mě nezklamal.

23.03.2024 4 z 5

Unesená dědička Unesená dědička Sophie Lark

Příběh je absolutně nereálný až bohužel pro mě směšný. Ani nemůžu říct, že by mě bavil. Hlavní hrdinové mi nejsou sympatičtí. Jediné co se mi na knize líbí je styl jakým je psaná.

09.03.2024 2 z 5

Zahrada dávných tajemství Zahrada dávných tajemství Kelly Bowen

Jedna z nejhezčích knih, kterou jsem četla. Příběh mě doslova pohltil a jen jsem litoval, že už končí. Nicolase a Stasii jsem si zamilovala. A sestry a Luca z druhé dějové linky jsem měla také ráda. Určitě se ke knize zase někdy vrátím a už teď se těším na další knihu od autorky.

04.03.2024 5 z 5

Loď plná nevěst Loď plná nevěst Jojo Moyes

Chvilku mi trvalo se do knihy začíst, ale nakonec mě bavila. Prolíná se zde více životních příběhů a dvě časové linky. Konec byl takový uspěchaný. I tak za mě stojí za přečtení.

28.02.2024 5 z 5

Z popela Z popela Aly Martinez

Krásná kniha plná emocí. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Oba hlavní hrdinové byli báječní i když mi na začátku Bree moc neseděla, vše se rychle změnilo. A konec byl jen třešničkou na dortu.

14.02.2024 5 z 5

Sladké pokušení Sladké pokušení Cora Reilly

Krásný příběh, plný emocí z mafiánské prostředí. Přesně dělaný na dovolenou. Já jsem si ho u sklenky koktejlu moc užila. Za mě jednoznačně stojí za přečtení.

11.02.2024 5 z 5

Tři drsné lekce Tři drsné lekce Nikki Sloane

Stejně jako první díl. Lehce pikantní jednodenní oddechovka na pláž. Nenadchne ani neurazí.

11.02.2024 3 z 5

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

Lehce pikantní oddechovka na pláž. Nenadchne ani neurazí.

11.02.2024 3 z 5

Dvojitý zásah Dvojitý zásah Mariana Zapata

Příběh se neskutečné vleče a rozhodně by se věšel tak na 150 stran. Kniha nemá náboj ani jiskru. Je spíš taková ufňukaná ze strany hlavní hrdinky. Jak mám autorku ráda, tak toto se moc nepovedlo. Pro mě nejslabší kniha této autorky.

02.02.2024 3 z 5

Hrátky v zákulisí Hrátky v zákulisí Olivia Cunning

Já tedy nadšená z knihy nejsem. Je zde hodně erotiky, ale příběh jako takový je o ničem. Do baru přijde psycholožka v kostýmku a celá světoznámá metalová kapela jí padne k nohám. Jako vážně? To snad ne!

22.01.2024 1 z 5

Nová naděje Nová naděje Margit Steinborn

Oba díly této série jsou moc krásné. Je zde popsána doba po druhé světové válce a opět se prolínají příběhy několika hrdinů. Já jsem si knihu moc užila a věřím, že se k sérii zase někdy vrátím.

17.01.2024 5 z 5

Nové nebe Nové nebe Margit Steinborn

(SPOILER) Příběh z druhé světové války z Německa, který je skvěle napsaný. Emočně náročnější, ale moc hezký. Bylo mi líto, jak skončil vztah Hannah a Petera, ale taková byla tato doba. Obdivuji sílu Hannah. Za mě rozhodně stojí za přečtení.

13.01.2024 5 z 5