protokol protokol komentáře u knih

Inferno Inferno Adriana Michálková

FUJ . no toto že je fantasi to je nuda nuda nuda

21.10.2019 odpad!

Čarodějka stínů Čarodějka stínů Kalayna Price

začiatok knihy sľuboval niečo zábavné niečo nové ale nakoniec sa to zvrhlo na baladu o zalúbenej schizofrenycke tak trochu masochistke s nejakov tou cintorínskov mocov . za 1/3 knihy to šlo k šípku druhú knihu už nejdem ani hĺadať škoda malo to potenciál :(
nakoniec dalo sa to čakať žena spisovateľka a ako je známe ženy nevedia napísať dobré scifi - fantasy zatial som našiel len jednu spisovaťeľku a je to češka

14.10.2019 odpad!

Cáry cti Cáry cti Lois McMaster Bujold

konečne niečo zábavnejšie na scifi trhu celkom som sa bavil malo to pár múch ale čo nemá je to skvelé zaˇiatok je trocha nuda ale keď sa do toho dostanete tak vás to zabaví

4 ****

11.10.2019 4 z 5

Vlčí bratrstvo Vlčí bratrstvo David Farland (p)

hmm tak dobre to začalo a tak nudne to pokračuje asi už na ďalšiu knihu nesiahnem je to nuda

10.10.2019 1 z 5

Horův vzestup Horův vzestup Dan Abnett

vcelku vydarené .
trocha ni tam vadila polemika o náboženstve bolo to scestné a pomýlené ale dalo sa to čítať

29.09.2019 3 z 5

Vlčí světy Vlčí světy Chris Bunch

o niečo lepšie než 1 kniha ale stále len priemer

25.09.2019 2 z 5

Sten Sten Chris Bunch

do knihy som sa pustil z nadšením u to velké prekvapenie ma stretlo keď som prešiel pár strán bolo to hrozne nudné aspoň časť na vulkáne . zlepšilo sa to trochu keď sten bol vo vícviku a potom zase nuda až dokonca . aká to vyspelá civilizácia že používa výbušniny ktoré potrebujú kábel na odpal alebo pásové vozidlá a plno ďalších vecí z dnešnej doby za mňa slabší podpriemer nuda až na padláš :)

23.09.2019 odpad!

Kroniky Jakuba Vandrovce Kroniky Jakuba Vandrovce Andrzej Pilipiuk

túto knihu som si bral z 0 očakávaním ale nakoniec prekvapila je to kruto hustý humor
keď sa stretnú
rus, vodka, vesničan, moderná doba tak je to prdel

08.09.2019 5 z 5

Čarodějem sobě navzdory Čarodějem sobě navzdory Christopher Stasheff

na túto knihu som sa naozaj tešil .
prvých pár strán bolo v pohode ale potom to prišlo
otrasné psychologicko politické rozoberanie celej planéty toho už bolo dosť aj na moje nervi proste je to odpad a ľutujem že som stovto knihov začínal . našťastie som si obstaral len 1 diel

neodporúčam fanúšikom scifi ani fantasi strata peňazí a času

07.09.2019 odpad!

Rudý kapitán Rudý kapitán Dominik Dán

no fuj je to zdĺhavé a miestami tak nudné že človek zaspí

07.09.2019 odpad!

Gwent - Výtvarné umění zaklínačské karetní hry Gwent - Výtvarné umění zaklínačské karetní hry Marcin Batylda

táto kniha skorej patrí do kategórie umenie a nie ako čitateľská kniha

02.09.2019 odpad!

Kněžka Kněžka Michael Scott

no koniec dopadol odfláknuto keď už neni o čom písať vratme sa v čase no hold sklamanie a koniec úplne odfajčený dosť vecí nevysvetleních zostalo.
žiaľ prepadák

Válečník Válečník Michael Scott

katastrofa

Zaříkávač Zaříkávač Michael Scott

no čím ďalej horšie uvažujem že to nechám asi tak
stále sa opakujú texty s predošlích dielov a nudné a popletené texty hrozné

Vědma Vědma Michael Scott

70 percent prázdnych kecú a opakujúcich sa dejových hlášok proste nuda
za ˇmňa tejto ságe sú 2 * veľa

31.08.2019 1 z 5

Válka klanů Válka klanů V. Mahaněnko (p)

lidi vav to bola ďalšia pecka
no naozaj skvelé dobrodružstvo
naozaj môžem len odporučiť

keby sa dalo dám 10 hviezdičiek :)

23.08.2019 2 z 5

Mág Mág Michael Scott

ďalší diel a podľa mňa horší ako ten predošlí .
skoro v každej kapitole opakovanie do okola to isté
" nikolas flamel udržuje sa pomocov elixiru, nikolas flamel pracoval ako ...
nikolas flamel je po dalšom kuzle starší a slabší, nikolas flamel číta proroctvo o dvojčatách a.t.d stale to isté a akonahle sa objaví nová bytosť siahodlhá prednáška kto to bol v histórii nuda nuda nuda občas sa zvrhne nejaká akcia ale aj to je len zálezitosť pár strán . zdá sa že autor nemá vlastnú fantáziu a snaží sa napchať príbeh známimy a neznámimi postavami z mýtov legiend a dejín a trápne to do kopi splieskať
neviem dám šancu ešte jednemu dielu ale neviem či sa to zlepší

20.08.2019 1 z 5

Alchymista Alchymista Michael Scott

v celku dobrá kniha .
ale neviem na čo je neustále opakovanie histórie flamelovcov a ostatných postav v tú najnevhodnejšiu dobu je to tam úplne navyše . príbeh je celkom fajn celkom pohoda

19.08.2019 2 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

príbeh na dobrú noc pre unudených :)

16.08.2019 odpad!

Hvězdná džungle galaxie Hvězdná džungle galaxie Kurt Brand

Zábavná ríchlo plinulí dej proste pohodová kniha .
hlavný hrdina chladne neohrozený takmer ako stroj . hlavný nepriateľ mentalne spôsobilý manypuláciov masi ludí .

proste pohoda nič svetoborné alebo vav efekt ale skvele napísané :)

16.08.2019 5 z 5