Gwent - Výtvarné umění zaklínačské karetní hry

Ať už hrajete na exotickém plstěném plátýnku v honosném kasinu nebo na nahrubo otesaném baru v hlučné a zakouřené hospodě, hra Gwent vás nikdy neomrzí! Díky kartám s fantaskními kresbami, které jen dotvářejí strategické vzrušení pramenící z drtivé porážky protivníka, nabízí hra Gwent: The Witcher Card Game jedinečný herní zážitek. Dark Horse vám nyní s potěšením přináší nádhernou grafiku všech karet v úchvatném vydání s pevnou vazbou. Připomeňte si úžasné umění a vražednou hratelnost díky knize Gwent: Výtvarné umění zaklínačské karetní hry! Knihu vydává Fantom print spolu s nakladatelstvím Crew....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/354772/big_gwent-vytvarne-umeni-zaklinacske-ka-1SI-354772.jpg 4.745
Fantasy, Hobby, Umění

Vydáno: , Crew, Fantom Print

The Art of the Witcher: Gwent Gallery Collection, 2017

Kniha Gwent - Výtvarné umění zaklínačské karetní hry

FirstDaw8ID
25.06.2021

Stejně jako jsem propadl tři roky zpátky betaverzi karetní hry, tak jsem propadl i velkému formátu kreseb v této knížce. Publikaci se povedlo skvěle přiblížit ilustrace v detailním provedením a čtenář/hráč si může všimnout detailů, které dříve neviděl a dozvědět se něco navíc díky popiskům. Některé kresby jsou celostránkové, některé jsou po čtyřech ilustracích na jedné straně (kde už je popisků méně, ale určitě by se tam vešlo více zajímavostí). Jednotlivé "kapitoly" jsou rozděleny podle frakcí, kde je na stylově provedené dvojstránce představena krátkým textem a velikou ilustrací. Kniha je rozměrná, papír i tisk kvalitní a stejně tak i překlad do češtiny. Jsem vděčný nakladatelství, že se nebálo vydat knihu věnovanou karetní hře, jež je sice zasazena do světa Zaklínače, ale přesto nejspíš nemá tak početný zástup fanoušků v naších krajích jako knihy a herní trilogie.

Widow Embalmer
19.09.2020

Knížka je to pěkná, jsem fanda Zaklínače i přes to, jakej je Sapkowski šulin. Ovšem samo umění karet GWENT na takhle velkym formátu ukazuje svou generičnost a CGI máznutou lacinou patinu. Například umění karet Magic: the Gathering to nesahá ani po kotníky. Přesto jak říkám, jsem fanda a tak přivřu očko a jsem rád, že knihu mám.

Sabrielka
22.03.2020

Miluju celý zaklínačský svět a tak se mi ta kniha velmi líbila. Ilustrace jsou skvělé. A k tomu krátke popisy a hlášky u kterých jsem se často smála. Nejvíc asi u karty z Klepnou kde bylo napsáno: "Geralte, musíme si promluvit jako chlap s koněm. Jako bez urážky, ale ty tvoje jezdecké schpnosti? Něco tomu chybí, brácho."

ADE138
24.02.2020

Nádherná obrazová publikace. Doplněk pro fanoušky hry i knížek

protokol
02.09.2019odpad!

táto kniha skorej patrí do kategórie umenie a nie ako čitateľská kniha

lassse
18.08.2019

Nádherné obrázky. Víc netřeba dodávat.

fvalek
08.08.2019

Tato kniha je vlastně mou první jakousi "fotoknihou", nevím jak se tomu říká, asi umělecká kniha či tak... a rozhodně mě nezklamala. Jako fanoušek Zaklínače jsem z ní by popravdě hodně nadšený - knihy i hry znám, ale některé obrázky z karet jsem viděl prvně a jsou doopravdy skvostné. Kniha je velká a bytelná, stránky jsou kvalitní a celkově je to moc hezky vytvořená kniha. Možná bych maličko vytkl jakousi nahodilost karet, nevím jestli šly po číslech nebo nějak náhodně, ale třeba konkrétně upíři byli různě rozházeni na více stránkách, než aby byli u sebe a dali se třeba porovnat, ale tak to není nijak na škodu. Některé menší obrázky bych klidně bral jako celostránkové a naopak, ale to už je subjektivní pocit. Texty jsou všeříkající, popisky sem tam vtipné, označení co je postava zač se velmi hodí a sem tam příběh jak kresbu autor vytvořil je příjemný. Za mě rozhodně krásné doplnění Zaklínačské kolekce. :)

QEDS
07.01.2019

Skvělé doplnění ke skvělé hře. Kniha obsahuje nádherné ilustrace včetně všech detailů, které jsem ve hře díky menším kartám nepostřehl.