prestiggio prestiggio komentáře u knih

Před pádem Před pádem Noah Hawley

Neviem čo o tejto knihe napísať. Čakala som viac drámy. Kniha je skôr o tom čo predchádzalo havárii a o tom čo prežíva človek, ktorý to prežije. Kniha nebola zlá ale nečítala sa mi ľahko.

04.02.2017 3 z 5

Temná tajemství Temná tajemství Hans Rosenfeldt (p)

Dobra, prijemna detektivka. Kniha sa citala prijemne, lahko.Zloducha som zacala tusit tam, kde autor chcel, aby to citatel zacal tusit. Tesim sa na dalsiu cast.

29.12.2016 4 z 5

Neboj se Neboj se Lisa Gardner

pribeh sa dal citat, nebolo to vsak nic z coho by mi padla sánka

30.10.2016 3 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

stale som čakala kedy sa zacne nieco diat. koniec bol pekny ale trvalo mi asi aj dva tyzdne kym som sa k nemu dostala. casto som mala chut knihu odlozit.

20.07.2015 3 z 5

Vzpomínáš si? Vzpomínáš si? Sophie Kinsella (p)

super kniha na oddych, s troskou napatia a s troskou humoru. precitana za par dni

11.09.2014 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Kedže som počula samé chvály na tuto knihu tak som si ju požičala, ale nedostala som sa dalej ako za polovicu. Bola jedna z najhorších kníh v mojom živote :-p (a že ich nebolo málo) asi aj fyzika na základnej ma bavila viac.

22.09.2013

Tento typ humoru sa mi velmi páči. Skvele som sa bavila... A čo si budeme hovoriť, u žiadneho slovenského spisovatela som nečítala niečo podobné.

20.05.2024 5 z 5

Tajomstvo pomocníčky Tajomstvo pomocníčky Freida McFadden

Kniha fajn, príbeh zaujal, ale na jednotku to nemalo. chýbal mi tu "totálny moment prekvapenia"

03.05.2024 4 z 5

Matky Matky Brit Bennett

O čom to vlastne malo byt? Asi som to nepochopila. Mala som pocit ze čítam telenovelu. Natočené by to malo minimálne 800 časti. Prečítané za dva dni iba preto ze som čítala v podstate iba priamu reč aby som to mala rýchlo za sebou.

02.08.2023 2 z 5

Pokoj zázraků Pokoj zázraků Julien Sandrel

Knihu som zrejme kúpila v nejakom smiešnom výpredaji za smiešne peniaze. Ale ak by som mohla dám knihe desať hviezdiciek.
To bol tak krásny príbeh. Povedala by som, ze takto opísať vzťah matky a syna môže iba žena. Ale bolo moje prekvapenie ze autorom je muz.
Príbeh má hĺbku a to sa mi veľmi páčilo. Do příběhu som sa úplne vzila, já som vo veku mamy, a mam syna vo veku Luisa. V knihe som si našla veľa zaujímavých myšlienok pre život.

04.04.2023 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Naozaj som tomu chcela dať šancu... V prvej tretine odkladám. Je to pre mňa nestravitelne

12.11.2022 1 z 5

Posledné, čo v živote urobila Posledné, čo v živote urobila Gregg Olsen

Kniha sa mi ako matke čítala veľmi ťažko. Už len pri tej predstave beznádeje a bezmocnosti mi bolo zle.
Ale knihu co všeobecnosti hodnotím pozitívne. Ak by som odhliadla od materského pudu a strachu o vlastné dieťa, ide o skvelo napísanú knihu.

17.10.2022 4 z 5

Prísne tajné Prísne tajné Daniel Silva

Miestami mi to pripomínalo slávny sitcom o šiestich priateľoch, kde sa v jednej epizóde riešilo:
"Vieme, že oni vedia, ze vieme"

22.07.2022 3 z 5

Strmý pád Strmý pád Bianca Iosivoni

Nenáročné oddychové čítanie, vhodné ak nechcete nad ničím zložitým premýšľat. Páčilo sa mi to

17.05.2022 4 z 5

Číhání Číhání Eric Rickstad

Prvý diel ma vôbec neoslovil. Táto časť však bola o niečom inom. Obľúbila som si detektívku Sonju, aj vďaka jej záľube.

23.01.2021

Kniha sa mi veľmi páčila. Dávno som sa tak nenasmiala. Pozor! Nebezpečné počúvať ako audio v aute. Záchvaty smiechu môžu byť pri ceste po diaľnici nebezpečné. Pri státí na križovatkách sa ostatní vodiči nás Vás pozerajú opatrne.

06.11.2020 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Ako matke deväťročného dieťaťa sa niektoré časti čítali veľmi ťažko. No na druhú stranu, kniha bola na môj vkus málo akčná. Hodnotím ako priemer.

26.04.2020 3 z 5

Tučné úterý Tučné úterý Sandra Brown

Ale, no tak hej. Dalo sa. Taka klasická oddychová lovestorka. Ak potrebujete relax a nepremyslat nad hlbokými úvahami skrytými v texte tak toto je vhodná voľba. Hlavne keď čitateľ už na začiatku knihy vie ako to skončí.

17.04.2020 3 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Ako začať.... No v prvom rade, čakala som oveľa viac od tohto spisovateľa. A celé mi to pripominalo Cormorana Strika a jeho asistentku Robin. Ibaže v opačnom poradí.

12.04.2020 3 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Celkom zaujímavý príbeh. Niekedy mi hlavná hrdinka pripadala až protivne dospelá, ale po tom co prežila sa asi nemôžem čudovať. Inak kniha sa necitala zle, ibaže som sa občas strácala v dialógoch. Nevedela som kto co povedal a musela som sa vracať. Ďalšiu časť série si asi tiež prečítam.

09.04.2020 4 z 5