pollyn pollyn komentáře u knih

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Krásný. On byl krásný. Hrdina :)
Konec mě svou unáhleností dost překvapil, škoda že mu neudělali víc prostoru.
Pokračování se bojím, nebudu si kazit dojem :)

21.09.2020 4 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

Nápad dobrý. Dokonce výborný. Ale Morfeus je bohužel jediná postava, která má hloubku.
Nevím, jestli jsem správná cílová skupina, protože mi po popisu různé divotvorné krajiny fantazie prostě nenaskočila a já se do toho nedokázala vžít. Některé pasáže mi přišly jako z nějaké staré videohry, kdy akční hrdina běží a na pozadí je kouzelný svět.
První část knihy jsem byla napnutá, ale na konci jsem si řekla: "Málo. Málo propracovaný, achjo."
Lehce to klouzalo po povrchu a nezanechalo hlubší dojem.
Při přečtení anotace druhého dílu nemám ani chuť se do něj pouštět...

Bílý žár Bílý žár Sandra Brown

Vzhledem k tomu, že jsem četla Bílý zář a Nejhlubší tajemství (mimochodem kdo takové nic neříkající názvy vymýšlí?!????), zklamalo mě, že charaktery postav jsou v obou románech vlastně stejné, hlavní hrdina je rovněž. Je to škoda, ale možná je to jen dáno tím nešťastným pořadím, jaké jsem zvolila.
Za přečtení, samostatně, obě stojí!

Nejhlubší tajemství Nejhlubší tajemství Sandra Brown

Za přečtení, samostatně, obě stojí!

Závist Závist Sandra Brown

Výborná! Přečetla jsem od autorky víc knih, ale této se zatím nic nevyrovná. Má se mezery, občas se vyskytne neuvěřitelný okamžik, ale to kouzlo a celkový dojem z knihy je perfektní!

21.09.2020 4 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Líbila se mi. Nechala jsem se uchlácholit dějem a v druhé půlce jsem si začínala myslet, že už mě ničím nepřekvapí. Velmi rychle mě autorka vyvedla z omylu :)
Čtu opravdu hodně, ale málo kdy u knížky zadržím dech nebo vyjeknu "NENE! To neudělal!"
Takže ano, klobouk dolů :)

21.09.2020 3 z 5

Návrat na vinici Návrat na vinici Kristan Higgins

Moc milé, nečekaně vtipné a ne úplně prvoplánové.
Čekala jsem, že snoubenec bude rázem negativní postava, hajzl. A ejhle?
Postranní linky s otcem a prarodiči byly kouzelné :-)
Líbilo se mi prolínání do minulosti i pohled z mužské strany.
Trochu víc prostoru v knize by Levimu a jeho postavě prospělo.

27.07.2020 4 z 5

Bez rozloučení Bez rozloučení Samantha Young

Je to jiná kniha než předešlá série. Byla jsem nadšená. Hlavní postava je vypracovaná a má vývoj. Začátek je rozpačitý, ale to i hlavní postava a tak je to dobře. Tentokrát jsem nešla po ději, ale četla všechny její myšlenky a knížku zaklapla se slzami a tak to má být :)

16.12.2019 4 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Naprostá fantazie, která nemá v českém rybníčku obdoby.

08.04.2019 5 z 5

Tvůrci náhody Tvůrci náhody Joav Blum

Perfektní námět, bohužel příšerně nedotažený. Škoda.

23.11.2018 2 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Všechno zapadlo a propojilo, proto na mě druhá půlka působila jako magnet a vztah ke všem postavám se obrátil. Výborný!

13.02.2018 5 z 5

Pod sněhem Pod sněhem Petra Soukupová

Velké zklamání. Četla jsem několik knih od autorky, ale tohle bylo utrpení. Tři protivné hlavní postavy, příběh bez konce a stále dokola opakující se pasáže. Uff.

20.04.2015 1 z 5