Poeta.kno Poeta.kno komentáře u knih

Město mrtvých Město mrtvých Jiří Pavlovský

Druhý díl je kvalitou stejný jako prví. Příběh má dobře promyšlený a nic mi v něm nechybí

27.06.2022 3 z 5

Magie pro každého Magie pro každého Jiří Pavlovský

Občas mi děj přišel trochu vynucený, ale jinak se kniha četla celkem sama

27.06.2022 3 z 5

Vyhlídka na věčnost Vyhlídka na věčnost Jiří Kulhánek

Poutavé čtení plné démonů a další fantasy. Jen ve 2/3 knihy se mluvčí zamiluje a tam se děj dost "táhne"

29.05.2022 4 z 5

Asfalt Asfalt Štěpán Kopřiva

Takhle barvitě popsaná každá "maličkost" se jen tak v nějaké knize nečte.

28.04.2022 4 z 5

Říše Říše Roman Bureš

Myslím si, že všichni, kdo čteme tuto knihu, můžeme být rádi, že 2.světová válka dopadla prohrou Hitlera. Příběhy v knize jsou toho důkazem, ptž by to tu vypadalo podle mne hodně podobně, ne-li hůře...

19.03.2022 4 z 5

Enderova hra Enderova hra Orson Scott Card

Chytře vymyšlený sci-fi příběh. Od poloviny knihy si říkám, zda čtu jen první díl, nebo bude mít kniha svůj originální konec. A ejhle byl tu konec knihy.

07.02.2022 4 z 5

Říše popela Říše popela Anthony Ryan

Závěrečný díl jsem četl nejdéle, ale obsahově byl z těch třech nejlepší. Podzemní svět byl trochu zmatečný, ale jinak povedený závěr trilogie.

21.01.2022 4 z 5

Legie plamenů Legie plamenů Anthony Ryan

Druhý díl je příprava příběhu na finále, hned si beru třetí díl ...

26.11.2021 4 z 5

Oheň probuzení Oheň probuzení Anthony Ryan

Kniha mne docela bavila, všichni ti draggové a krvožehnaní ... moc dobře vymyšleno

17.09.2021 4 z 5

Královna ohně Královna ohně Anthony Ryan

Skoro tři měsíce mi trvalo, než jsem ji dočetl.. jako jo, příběh zajímavý, ale přijde mi, že je tam až moc postav

31.07.2021 3 z 5

Pán věže Pán věže Anthony Ryan

Vzadu na obalu knihy je napsáno - Ve druhém díle Anthony Ryan září ještě jasněji ... Naprosto s tím souhlasím. Beru do ruky hned díl třetí

21.05.2021 5 z 5

Píseň krve Píseň krve Anthony Ryan

Opravdu moc příjemné fantasy čtení od mistrovského vypravěče. Sotva jsem dočetl, hned jsem běžel do knihovny pro druhý díl.

16.04.2021 5 z 5

Krušné hory známé i neznámé Krušné hory známé i neznámé Petr David

Moc zajímavá kniha o mém okolí. V Krušných horách trávím spoustu času na kole, ale i autem s dětmi. Našli jsme si krásná místa na výlety

19.03.2021 4 z 5

Milé dítě Milé dítě Romy Hausmann

Ano, kniha se čte rychle a končí celkem překvapivě, ale to je asi tak vše. Jinak mne moc nezaujala...

09.03.2021 3 z 5

Devět Mečů slávy Devět Mečů slávy Miroslava Kvášová

Příběh chvílemi trochu předvídatelný a chvílemi trochu napínavý. Kniha se čte dobře a děj má spád.

24.02.2021 3 z 5

Návrat z pekla Návrat z pekla Jan Vavřík

Jednoduše napsané a snadno čitelné. Dá se to přečíst za krátkou chvíli a určitě ta kniha za přečtení stojí.

30.12.2020 4 z 5

Psí cesta Psí cesta W. Bruce Cameron

Kniha správně určená pro psy a jejich páníčky. Ukazuje nám psí stvoření jako citlivé a chapajici zvíře.

05.12.2020 4 z 5

Konec hry Konec hry Daniel Cole

Musel jsem hodně vzpomínat na předchozí díly .. obsahově je to s nimi srovnatelné

28.10.2020 4 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Také jsem od knihy asi čekal více...

02.10.2020 3 z 5

Deník ze dna Deník ze dna Tomáš Řepka

Vím, jaké peklo dokáží udělat zákeřné ženy (před veřejností chudinky) že života chlapa, když se mstí. Ale z chyb se člověk učí. Přeji Tomášovi už jen klid do života, snad už budeš šťastný.

09.09.2020 3 z 5