pinkpop pinkpop komentáře u knih

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Jo, tahle knížka mě bavila :-)

A chtěla bych si jednou přečíst příběh, kde ho má malýho a tenkýho :-D :-D

17.01.2021 4 z 5

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Nuda, nuda, nuda.... Od Manželova tajemství to jde z kopce.... :-(

19.05.2016 1 z 5

Výkupné pro krále Výkupné pro krále Graham Masterton

Tak za mě tedy nejslabší díl.
Příběh mě nudil, myslím že těch 460 stran bylo naprosto zbytečných - stačila by bohatě půlka.
Jmen tam bylo požehnaně a leckdy podobných, takže pro mě byl problém se orientovat.
Každopádně jdu na další díl, jsem zvědavá, co bude s Johnem :-)

30.03.2020 1 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Teda vypravěčů tam bylo opravdu hodně a finální rozuzlení bych trochu víc rozepsala, ale Do vody se mi líbilo mnohem víc než opěvovaná Dívka ve vlaku :-)

16.10.2017 4 z 5

Rychlopalba Rychlopalba Štěpán Kopřiva

Naprosto skvěle napsaná kniha, sice je to detektivka, ale dost často jsem se musela nahlas smát některým slovním obratům :D Prostě super! Zase je to něco jiného, svěží závan :-) Doufám, že autor napíše další knihu zase v tomhle duchu! :-)

13.05.2015 5 z 5

Marta spí Marta spí Romy Hausmann

no to byla slátanina...

18.11.2021 1 z 5

Největší záhady kriminalistiky Největší záhady kriminalistiky Jaroslav V. Mareš

Pro milovnici detektivek, záhad a předplatitelku Krimi revue jako jsem já super kniha!
Jen bych ocenila větší kvalitu fotografií.

06.03.2021 4 z 5

Běsa Běsa Dita Táborská

Mě se Běsa líbila mnohem více, než Malinka. I se mi to lépe četlo :-)

12.08.2020 3 z 5

Lhostejné srdce Lhostejné srdce Patricia Cornwell

Knihy o Kay čtu už spíše ze setrvačnosti... Díl od dílu mi to přijde slabší.
Neuvěřitelně dokonalá Kay a naprosto mě iritující Benton - nechápu, že se ještě nerozešli, po všech těch tajemstvích, co v každém díle díky práci u FBI má a s Kay a případy souvisí :-) Ještě že to tam zachraňuje Marino, normální vtipný smrtelník :-)
Každopádně mě tentokrát potěšily krátké kapitoly a souvislý děj.

Jo a líbilo by se mi, kdyby už taky nějaký díl byl o někom jiném, než o Carrii :-D

05.05.2018 2 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Předchozí díl se mi líbil víc, ale i tak se těším na další pokračování :-)

18.08.2017 3 z 5

Chaos Chaos Patricia Cornwell

Tak myslím, že už se do další knihy s Kay nepustím... Pořád samá Carrie, Carrie, Carrie - už mě to nebaví.

23.12.2020 1 z 5

Pro svět mrtví Pro svět mrtví Graham Masterton

(SPOILER) Podobně jako u Výkupné pro krále - naprosto zbytečných tolik stran, stačila by polovina.
Zápletka celkem zajímavá, i když bych vynechala dějovou linku se psi - podle mě tam byla nadbytečná. Kdyby nechali jen drogy+kliniku, ušetřil by autor stránky a na zajímavý příběh by to stačilo.
Dále by si měla Katie rozmyslet, jestli bude na holky nebo na chlapy - začíná to být v každé knize únavné... A dost mě baví, jak se dokáže během jednoho dne zamilovat do naprosto cizího člověka a uvažovat o svatbě a dětech, když o něm ví v podstatě ten jméno a zaměstnání :-D O sexuálních scénách ani nemá smysl se vyjadřovat....

12.12.2020 2 z 5

Písecké ulice, náměstí, samoty a komunikace Písecké ulice, náměstí, samoty a komunikace Jiří Prášek

Moc hezky napsané, děkuji! :-)

26.08.2020 5 z 5

Láska online Láska online Penelope Ward

Bylo to takové milé :-) Nejvíc se mi líbil Ollie :-)

31.05.2020 3 z 5

Člověk nula Člověk nula Anna Starobiněc

S velkou námahou dočteno...
Za mě nepochopený děj, ztrácela jsem se v postavách, ději, názvosloví...

25.03.2020 1 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

No nevím, ale za mě teda nejslabší díl s Joonou Linnou.... Pořád jsem se nějak nemohla začíst, až tak posledních 150 stran to začalo mít spád.

29.08.2017 2 z 5

Rozbité panenky Rozbité panenky Sarah Flint

nudaaaaa.... :-(

10.03.2021 1 z 5

Příběhy starých píseckých domů a osudy jejich obyvatel III Příběhy starých píseckých domů a osudy jejich obyvatel III Zlata Měchurová

Všechny tři díly se mi moc líbily, ale ocenila bych více fotografií :-)

07.12.2019 4 z 5

Chata u jezera Chata u jezera Edwin Hill

Podle anotace jsem čekala teda úplně něco jiného...
Příběh zvláštní a chování většiny postav naprosto nelogické.

22.08.2019 2 z 5

Ztracená Ztracená Anna Ekberg

Mě to teda moc nebavilo.... :-/

20.02.2017 2 z 5