petym petym komentáře u knih

Cizinec na ostrově Cizinec na ostrově Irena Jurgielewiczowa

Teda tak tato kniha velice mile překvapila. Z edice střelka moje druhá nejoblíbenější hned po Neviditelný. Příběh Uly a Zenka se krásně čte a čtenář jim fandí jak to dopadne. A na závěr si počkejte. Dávám 5*

29.12.2022 5 z 5

Útěk z pekla Útěk z pekla Paul Herron (p)

Kniha vcelku povedená. Hlavní hrdina jako bývalý policista to v base nemá jednoduché......

26.12.2022 4 z 5

Konec nevrlého střelce Konec nevrlého střelce Jiří Růžička

Nějak mi tato kniha nesedla. Možná těmi jmény co měli hlavní hrdinové -Pterodaktyl, Astrobiolog, apod. Ke knize se již nevrátím v budoucnu

09.12.2022 2 z 5

Hvězdy nad samotou Hvězdy nad samotou Zdeněk Adla

Krásná kniha pro mladé čtenáře. Kéž bych četl více jako malý kluk. Líbilo se mi jak měl u tety svůj pokoj a tak se na něj těšil. Pana Adama vidím jako dědu z filmu Na samotě u lesa. 5*

03.12.2022 5 z 5

Dobře se dívej Dobře se dívej James Carol

Jako pěkná detektivka,akorát škoda, že tak málo akce. Ale špatné to nebylo. 4*

28.11.2022 4 z 5

Z rodinné kroniky Lady Fuckingham Z rodinné kroniky Lady Fuckingham neznámý - neuveden

Tak dočteno. No na začátku si říkám hustý co to je? Bo to byla první kniha tohoto žánru. Ale pak se to pořád opakovalo. Takže 3*

24.10.2022 3 z 5

Znojemská trilogie Znojemská trilogie Rudolf Krautschneider

Kniha se četla dobře prokládaná obrázky. Jsou tam popsané příhody když autor byl hostem v českém rozhlase.

20.10.2022 1 z 5

Imaginární přítel Imaginární přítel Stephen Chbosky

Tady jde přesně vidět, že se člověk nemůže rozhodovat podle toho kolik procent kniha má. Za mě je to povedé dílo, které stojí za to si ho po večerech přečíst. 4* Tak ať se líbí

20.10.2022 4 z 5

Na smrt Na smrt Jozef Karika

Určitě stojí za to přečíst knihu. Strhující příběh od začátku až do konče. 5 hvězd to jistí.

18.09.2022 5 z 5

Byl jsem Mengeleho asistentem Byl jsem Mengeleho asistentem Miklós Nyiszli

Kniha plná hrůz. Asistent Miklós musel mít teda nervy ze železa. Aspon, že pro něj to dopadlo na konci dobře. Masakr. 5 *

09.05.2022 5 z 5

Dívka, která utekla z Osvětimi Dívka, která utekla z Osvětimi Ellie Midwood

Hodně silná a přitom překrásná kniha o utrpení a síle přežít ty muka. Moc jsem fandil Male a Edkovi a jejich lásce. Nešlo přestat číst. Děkuji za tuto knihu. Plný počet hvězd. 5*

02.05.2022 5 z 5

Kamióny řídí smrt Kamióny řídí smrt Bob Ham

No toto ,ale vůbec nebylo špatné. Už jsem četl teda horší knihy. Dva děje jeden co vraždí a druhý co vyšetřují. Pěkně na střídačku, takže se v tom čtenář vůbec neztrácí. 5*

27.04.2022 5 z 5

V pekle plynových komor V pekle plynových komor Shlomo Venezia

Tak toto byla moje první kniha s takovouto tématikou. Neuvěřitelně silný obsah knihy. Četlo se to jedním dechem a moc hezky je kniha napsaná. Hrozné zvěrstva čeho se dopustili. Tady nejde jinak než plný počet hvězd.5*.

24.04.2022 5 z 5

Zkáza Jezerní kotliny Zkáza Jezerní kotliny Petr Hugo Šlik

Myslel nejsem , že se mistru Foglarovi už nikdo nepřiblíží,ale tato kniha je opravdu zdařilá. Byl jsem rozhodnut dát 5 hvězd,ale bohužel ten konec. Mladý kluk dává moudrá úhlovému baronovi, že energii lze vyrábět pomocí větru,nebo slunce. Úplně jsem viděl aktivistku Gretu. Tak musím 4 hvězdy. Mistr Foglar je jen jeden.

14.04.2022 4 z 5

Relikvie Relikvie Lincoln Child

Chvíli trvá než se začtete,ale pak je to slušný. Kdyby to bylo napínavé od začátku tak jako konec, tak by bylo 5 hvězd.

02.04.2022 4 z 5

Parazit Parazit Ruth Newman

Na začátku se zdálo, že půjde o nezáživnou detektivku,ale chce to vydržet a pěkně se to rozjede. Konec je perfektní. Vrah je pěkně mazaný. Milé překvapení. 4*

20.12.2021 4 z 5

Nůž Nůž Robert Lawrence Stine

Pěkny horror, opravdu napínavé a přečteno jedním dechem.

18.11.2021 5 z 5

Vekslák Vekslák Pavel Frýbort

Tak tady nelze jinak než 5*,
skvělé čtení. Při jméně Michal se hned vybaví jméno (Martin Zounar) a při jméně Renata zase (Lucie Benešová). Kdo viděl zfilmované určitě ví. Kniha je o dost lepší než film a také dost věcí co ve filmu nebylo. Ale určitě doporučuji oboje. Ta doba tomu odpivídala.

15.11.2021 5 z 5

Zmizení Edwina Lindy Zmizení Edwina Lindy David Jan Žák

Tak bohužel toto se opravdu nepovedlo. Nezáživné, bez děje.

18.10.2021 odpad!

Nouzové přistání Nouzové přistání Milada Večeřová

Moc pěkná kniha o splněném snu.

17.10.2021 5 z 5