petuzla5591 petuzla5591 komentáře u knih

Obsidio Obsidio Amie Kaufman

Na knihu jsem se hodně těšila a právem. Naprosto úžasné zakončení boží trilogie.

05.05.2019 5 z 5

Rytíř Sedmi království Rytíř Sedmi království George R. R. Martin

No páni. Má první kniha autora a nebojím se říci, že je to pan Spisovatel. Hned jsem se začetla. Kniha mne velmi bavila. Těším se na Hru o trůny.

02.05.2019 5 z 5

Nevím kudy kam Nevím kudy kam Gayle Forman

Tohle bylo tak upřímné a krásné. Tři mladí lidé zkoušení osudem se setkají a to změní navždy jejich životy.

25.04.2019 5 z 5

Je tohle láska? Je tohle láska? Holly Bourne

Příběh o Amber mě opravdu hodně bavil. Užila jsem si ho a těším se na příběh o Lottie.

22.04.2019 5 z 5

Gregor a zlověstné proroctví Gregor a zlověstné proroctví Suzanne Collins

Opět skvělý příběh o návratu Gregora a Botky do Podzemě. Nemohu se dočkat, dalšího dílu.

19.04.2019 5 z 5

Psí tinder Psí tinder Petra Macková Hrochová

Kniha je vtipná a milá. Příběh o hledání může snů avšak z pohledu buldočka Evžena. Skvělý knižní hrdina.

14.04.2019 5 z 5

Zloději dýmu Zloději dýmu Sally Green

Tohle mě chytlo hned na prvních stranách a bavilo mě až do konce. Páni. Skvělá kniha a úžasné postavy. Zamilovala jsem si je.

08.04.2019 5 z 5

Gregor a město pod městem Gregor a město pod městem Suzanne Collins

Tak tato kniha mě opravdu chytla. Od autorky jsem četla Hunger games, které mě bavilo a když jsem uviděla tuto knihu, řekla jsem si, proč ji nezkusit. Jsem ráda, že jsem po ní sáhla. Příběh je velice zajímavý, Podzemí, kde se většina příběhů odehrává mne zaujalo stejně tak, jeho obyvatelé. Určitě si nenechám ujít další díly a jen doporučuji.

31.03.2019 5 z 5

Dobytí Salemu Dobytí Salemu Jukito Kiširo

No páni. Závěr Ality mě tedy překvapil. Byla to jízda od začátku až do konce a já jsem velice vděčná, že Crew u nás Alitu vydali.

31.03.2019 5 z 5

Uvnitř mé hlavy Uvnitř mé hlavy Francesca Zappia

Tato kniha mne naprosto dostala. Příběh Alex mě chytil za srdce.

25.03.2019 5 z 5

Zapomenutá Zapomenutá Catherine McKenzie

Skvělá oddechovka.

21.03.2019 5 z 5

Bez tebe napořád Bez tebe napořád Taylor Jenkins Reid

Toto je moc krásné a smutné zároveň. Autorka píše úžasně.

11.03.2019 5 z 5

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Tento příběh mě moc bavil.

11.03.2019 5 z 5

Co mě naučil Mňaukísek Co mě naučil Mňaukísek Elena Olivarez

Nádherná kniha ze života autorky o tom, co je skutečně důležité.

30.01.2019 5 z 5

Zakletá Ella Zakletá Ella Gail Carson Levine

Kniha je o mnoho více lepší, než film. Nadchla mne.

27.01.2019 5 z 5

Možná v jiném životě Možná v jiném životě Taylor Jenkins Reid

Tak tohle je pecka. Od doby, kdy se příběh rozdělil na dvě dějové linky jsem byla zvědavá, jak budou obě pokračovat a konec se mi moc líbil.

27.01.2019 5 z 5

Srdce z ledu Srdce z ledu Elizabeth Rudnick

Kniha mě moc bavila. Je zajímavé číst příběh z pohledu Anny a Hanse. To, co si v dané chvíli mysleli atp.

25.01.2019 5 z 5

Sbohem, princové! Sbohem, princové! Lindsey Leavitt

Pěkné zakončení této skvělé trilogie.

22.01.2019 5 z 5

Pekařova dcera Pekařova dcera Sarah McCoy

Páni. Kniha předčila má očekávání.

17.01.2019 5 z 5

Zima Zima Hubertus Rufledt

Pecka. Ještě lepší než první díl. Nedočkavě vyhlížím další díl. A kresba je prostě nádherná.

06.01.2019 5 z 5