Gregor a město pod městem

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Když se Gregor spolu se svojí sestrou zřítí do temné Podzemě, netuší, že jeho pád není obyčejná náhoda. Podle proroctví má sehrát velkou roli v událostech, ke kterým se v Podzemi schyluje. Gregor se střetu mezi podzemními tvory nechce účastnit. Pak mu ale dojde, že je to možná jediný způsob, jak vyřešit největší záhadu svého života – zmizení otce. Proto se nakonec pustí do nebezpečného dobrodružství, které změní život jemu, i celé Podzemi....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/383727/gregor-a-mesto-pod-mestem-2Ji-383727.jpg 3.962
Série

Letopisy Podzemě 1.

Žánr
Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Fragment (ČR)
Orig. název

Gregor the Overlander, 2003

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (19)

Kniha Gregor a město pod městem

Přidat komentář
Alex.rrr
dnes

Na tuhle knihu jsem se paradoxně dlouho těšila a dlouho ji odkládala. Bála jsem se, co to bude. Příběh z podzemí, kde jsou obří brouci a potomci lidí - ok. Co mě nebavilo, byla tematika jako Alenka v říši divů a Arthur a Minimojové. Tohle mi to celkem dost připomínalo. Co bych ale ráda vyzdvihla, tak je rychlý spád knihy. Žádné nudné pasáže, jde se rovnou k věci a příběh pokračuje svižně. to je velké plus. Na druhou stranu si neuděláte větší pouto s hlavní postavou, ale tohle bych brala jako relax a ne nějakou začínající mega ságu, kde by to bylo potřeba.

Princezna22
11. srpna

Za mě něco jako Alenka v říši divů. Příběh divný,ale dalo se to. Nejspíš došli nápady,tak vyšlo něco takového divného. Kniha spíše pro chlapce než pro děvčata ... Mám i druhý díl ,tak tomu dam ještě šanci.


blackoutzuzi
13. května

Miluju Hunger Games. A tak když vyšla od Collinsové nová kniha, musela jsem ji mít. Bohužel HG nesahá ani po kotníky.. V příběhu je klíčovými postavami dvojice sourozenců, kteří se ocitnou v podzemí, kde je ukryt tak trochu jiný svět.. Mluvící švábi, netopýři, potkani..No abych pravdu řekla - působilo to na mě celé dojmem Alenky v říši divů. Připravte se na drsnější pohádku, kterou bych spíše doporučila chlapcům.

Betty96
17. dubna

Bohužel pro mě byla kniha trošku zklamání. Strašně jsem se těšila na novou knížku od autorky Hunger Games. Bohužel pro mě nic moc. Knížka celkově není špatná, ale je pro děti mladšího věku.

Epes
02. února

Knihu jsem ani nedočetl, nemyslel jsem si, že se autorka uhne k Alence nebo Narnii. Hunger Games byly svým způsobem nové, v tomto případě mě však autorka ničím nepřekvapila a nedala mi důvod, proč bych měl příběh dočíst do konce.

Ditules
17.12.2019

Zajímavé prostředí.

knihomolkaXD
31.10.2019

Hunger games mám strašně ráda, ale tohle mě zklamalo.
Bylo to nudné a autorka se strašně opičila po knižní sérii Podzemí, která je úžasná. Dávám *2,5 hvězdiček protože Suzanne Collins je jedna z mích nejoblíbenějších autorek.

certik003
16.09.2019

Byla jsem hodně zvědavá na další knížku autorky. Na rozdíl od Hungery games bych řekla, že je určená spíš mladším dětem. Začátek je až nezáživný, ale postupně se děj stává zajímavější. Vykreslený svět je dost zvláštní, pro mě až nechutný, protože většinu zvířat, která jsou v ději, fakt nemusím. Ale celkově je knížka čtivá, přiměřeně napínavá a pokud narazím v knihovně na další díl, ráda si ho půjčím.

1

Doporučujeme

Ledová země
Ledová země
Železná zkouška
Železná zkouška
Zlatý kompas
Zlatý kompas
Hořící most
Hořící most