petuzla5591 petuzla5591 komentáře u knih

Den co den Den co den David Levithan

Ke knize jsem se dostala náhodou a vůbec nic od ní neočekávala. Příběh mě však chytl od prvních stran a nemohla jsem knihu odložit. Hlavní hrdina mě hodně bavil.

16.02.2021 5 z 5

Netěhotná Netěhotná Jenni Hendriks

Ačkoliv nejsem cílovka, kniha poukazuje na velmi důležité téma ohledně potratů, čehož se také týká nepřipravenost na rodičovství. Osobně ve svých 22 letech nejsem na dítě připravena ani náhodou a vůbec se Veronice nedivím, že byla ochotná postoupit tak šílenou cestu. Myslím si, že každá žena by měla mít právo, rozhodnout se sama. Tuto knihu rozhodně doporučuji.

26.01.2021 5 z 5

Příběh magie Příběh magie Chris Colfer

Nemám slov...prequel k Zemi příběhů je mnohem lepší, než jsem se kdy odvažovala doufat. Všechno mi do sebe krásně zapadlo a těším se na další díly. Určitě budou stejně úžasné.

05.01.2021 5 z 5

Balada o ptácích a hadech Balada o ptácích a hadech Suzanne Collins

Právě jsem dočetla a jako cože?! Upřímně ze začátku jsem Coriolanovi fandila a Lucy Gray jsem si oblíbila a ten konec....a co si budem, písnička Oběšencův strom byla skvělá, v hlavě jsem slyšela hudbu.???? Pokud očekáváte něco tragického, jako výmluvu, proč je Snow takový jaký je, není to kniha pro Vás...

08.11.2020 5 z 5

Navždycky Navždycky Nofreeusernames (p)

Od knihy jsem dostala přesně to, co slibuje "feel-good romance ze střední". Moc milá romantická oddechovka v originálním provedení s krásnou obálkou.

26.10.2020 5 z 5

Atlas literárních míst Atlas literárních míst Cris F. Oliver

Krásné zpracování. Jako byste se rozhodovali, kam na výlet. To se autorce opravdu povedlo. Doporučuji milovníkům literárních světů.

01.10.2020 4 z 5

Obři, bacha! Obři, bacha! Jorge Aguirre

Krásný komiks. Já se bavila.

21.09.2020 5 z 5

Návod na vraždu pro hodné holky Návod na vraždu pro hodné holky Holly Jackson

Tohle bylo dokonalé!

14.09.2020 5 z 5

Mezi světy Mezi světy Andy Weir

Zajímavý nápad a pěkná kresba. Komiks mě moc bavil.

11.09.2020 5 z 5

Kluci jsou jako žvejkačka Kluci jsou jako žvejkačka Kerstin Gier

Milá oddechovka. Bavila jsem se. Kerstin je prostě skvělá.

08.09.2020 4 z 5

Nepřítel v mé mysli Nepřítel v mé mysli Jill Hathaway

Lepší, než první díl. Překvapil mě konec. Vee a Rollinse jsem si oblíbila.

29.08.2020 5 z 5

Zámek v oblacích Zámek v oblacích Kerstin Gier

Sympatické postavy, příjemné prostředí a romantický příběh s detektivní zápletkou a trochou tajemna. Gier jako vždy nezklamala.

10.08.2020 5 z 5

Každé řešení má svůj problém Každé řešení má svůj problém Kerstin Gier

Fajn oddechovka na letní odpoledne. Gerri mě bavila, jen její rodina mě vytáčela.

13.07.2020 4 z 5

Dámská volenka Dámská volenka Larissa Zageris

Muj druhý gamebook a nelituji, že jsem si ho koupila. Skvěle jsem se bavila a ráda se budu někdy vracet ke hře. :-)

27.06.2020 4 z 5

Než vystydne káva Než vystydne káva Tošikazu Kawaguči

To byla krása. Od příběhů jsem se nedokázala odtrhnout. Těším se na další díl.

23.06.2020 5 z 5

Čtyři mrtvé královny Čtyři mrtvé královny Astrid Scholte

Skvělé standalone fantasy s detektivní zápletkou a nečekanými zvraty. Hlavní hrdinka Keralie mě bavila. Stejně tak královny. Chvíli mi trvalo se zorientovat v kvadrantech, ale po několika kapitolách jsem v tom měla jasno. Dávám 4,5/5.

04.05.2020 5 z 5

Zaklínačka koní Zaklínačka koní Tamora Pierce

Moc pěkná fantasy kniha pro děti. Bavila jsem se a hodnotím 4,5/5 ☆.

18.04.2020 5 z 5

Putování za světlem Putování za světlem Suzanne Francis

Pěkné doplnění pohádky od Disneho Ledové Království.

17.04.2020 4 z 5

Hvězdný prach: romance v říši kouzel Hvězdný prach: romance v říši kouzel Neil Gaiman

Nádherné zpracování krásného příběhu. Nejprve jsem viděla a film a pak se chtěla pustit do knihy. A jsem nadšená.

29.03.2020 5 z 5

Conquistadores Conquistadores Tite Kubo (p)

Konečně zpět! Jsem nadšená!

19.03.2020 5 z 5