Petule5 Petule5 komentáře u knih

Bestie Bestie Dominik Dán

Opravdu skvělá detektivka, doporučuji všem :-)

23.07.2015 5 z 5

Srdce v temnotách Srdce v temnotách Táňa Keleová-Vasilková

Perfektní čtení od začátku do konce! Skvělý příběh ,od kterého jsem se nemohla odtrhnout:-) Paní spisovatelka je skvělá :-)

01.03.2015 5 z 5

Tá druhá Tá druhá Táňa Keleová-Vasilková

Tato kniha byla skvělá!! Příběh mě velice zaujal a musím říct, že jsem se nemohla odtrhnout. Příběh ze života a nemohu bodovat jinak než pěti hvězdičkami! Autorka mi padla do noty a píše velmi pěkně :-)

07.01.2015 5 z 5

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Jediné co mně přimělo dočíst tuto knihu je, že mi zavřeli knihovnu :D příběh byl takový nemastný, neslaný....už bych po ni znovu nesáhla.

18.04.2020 2 z 5

Cesta třešňových květů Cesta třešňových květů Miki Sakamoto

Ze začátku mě kniha moc nezaujala,bylo tam až moc té japonské historie, ale poté jsem se začetla a příběh příjemně plynul.
Moc pěkný příběh.

03.05.2019 4 z 5

Svatba naoko Svatba naoko Jo Watson

Knížku jsem přečetla velmi rychle. Čte se velmi dobře a příběh mě velice bavil. Určitě doporučuji k přečtení .

14.01.2019 5 z 5

Osudy porodní báby Osudy porodní báby Sabine Ebert

Další rychle přečtená knížka. Jsem zvědavá jak to dopadne v dalších dílech.

30.05.2017 5 z 5

Dáma s tajemstvím Dáma s tajemstvím Mary Jo Putney

Příběh se mi líbil a obálka také moc pěkná :-)

20.10.2016 4 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Kniha byla moc pěkná až na nerozhodnost Ameriky. Těším se na další díl.

29.08.2016 4 z 5

Dívka, která ztratila budoucnost Dívka, která ztratila budoucnost Barbora Walterová Benešová

Příběh mě velmi bavil a doufám, že bude další pokračování.

04.08.2016 5 z 5

Pozlátko Pozlátko Táňa Keleová-Vasilková

Knížka se mi jako vždy líbila, až na Emu která mi občas lezla na nervy, ale hodnotím kladně, díky příběhu který určitě připomněl každé z nás co máme doma za poklady :-)

16.06.2016 5 z 5

Čaro všednosti Čaro všednosti Táňa Keleová-Vasilková

Další skvělá knížka ze života.

25.10.2015 5 z 5

Manželky Manželky Táňa Keleová-Vasilková

Knížka se mi četla pěkně a mužů jen doporučit.

29.09.2015 5 z 5

Lék na smutek Lék na smutek Táňa Keleová-Vasilková

Moc pěkné čtení :-). Začátek byl opravdu moc smutný, ale konec se hezky vydařil. Doporučuji.

22.02.2015 5 z 5

Pákistánská princezna Pákistánská princezna Monika Wurm

Z knihy jsem byla nadšená! Těším se na filmové zpracování a určitě doporučuji přečíst si ji:-)

04.08.2016 5 z 5

Najděte mě Najděte mě Michelle Knight

Kniha byla velmi napínavá, je až neuvěřitelné co dokáže člověk udělat s člověkem.
Je to takový smutný příběh, ale určitě doporučuji si ji přečíst :)

17.08.2015 5 z 5

Bílá jako sníh, rudá jako krev Bílá jako sníh, rudá jako krev Alessandro D´Avenia

Příběh pěkný, ale nelíbil se mi styl psaní.

22.06.2015 3 z 5

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

Tak do této knihy jsem se nezamilovala. Musela jsem se nutit číst a jakmile jsem ji dočetla byla jsem ráda, že je to za mnou. Příběh nebyl špatný, ale neohromilo mě to.

11.03.2015 2 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Ze začátku byla moc fajn, ale pak mě přestávala bavit. Děj tam sice byl, ale od půlky knihy je to pořád o tom stejném. Uvidím jestli se pustím i do dalšího dílu :-)

02.02.2015 3 z 5