petule1 petule1 komentáře u knih

Láska nebeská z Notting Hill Láska nebeská z Notting Hill Ali McNamara

Super kniha do nevlídného počasí, která Vás zahřeje :-D. Fajn oddychovka v uspěchané době

29.09.2014 4 z 5

zbytečné množství stránek naplněných postavami, které v průběhu knihy přestali mít vliv na děj a ke kterým se autor vracel. pro mě až přespříliš historických a politických údajů. ale za nápad 4 hvězdičky.

14.09.2014 4 z 5

Kafka na pobřeží Kafka na pobřeží Haruki Murakami

Krásná kniha.

02.08.2014 5 z 5

Šeptající mrtví Šeptající mrtví Darcy Coates

Omlouvam se za hodnocení, ale to je tak scénář na béčkový horor s přeslazeným koncem.

25.03.2024 1 z 5

Prudký vzlet Prudký vzlet Bianca Iosivoni

Jak už tady bylo napsáno - tak zbytečně dlouhé. Kdyby byla první kniha o 50 stran delší, byl by příběh daleko lepší, takto co strana pořad dokola se opakující slova a věty.

09.07.2022 2 z 5

Mudrc, surfař a byznysmenka Mudrc, surfař a byznysmenka Robin S. Sharma

Začátek knihy velmi čtivý a zajímavý, ale postupem knihy to začalo být nudnější a nudnější

07.07.2019 3 z 5

Zázrak v plechovce Zázrak v plechovce C. D. Payne

Zatím nejnudnější kniha od tohoto autora :-(.

04.02.2018 2 z 5

Básnik Básnik Dominik Dán

Vynikající detektivka, strhují děj, nepřekombinová a každá postava má svůj smysl

21.03.2016 5 z 5

Naše skvělá firma Naše skvělá firma Miroslav Oupic

Firemní pavouk na začátku firmy mě pobavil a připomněl mi, že jsem součástí taky takového pavouka :-D a o to víc mě kniha bavila

26.12.2015 4 z 5

Hledání vytouženého dne Hledání vytouženého dne Jennifer Probst

Hodně podobné jako první série:-(

04.10.2015 3 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Opět nadherný borec s velkým stínem z minulosti a obyčejná holčina, která ho naprosto okouzlí. Ke konci mě jejich hádky, rozchody, smiřování a neustálé popisování sexu začalo nudit.

24.06.2015 3 z 5

Hra na lež Hra na lež Tess Stimson

Příběh začal nadějně, ale konec to bylo takové plácání, kdy autorka úplně odbočila od tématu a začala se řešit převážně nevěra. Souhlasím s komentářem KniSKov - nasilým vecpané sexuální scény.

03.05.2015 3 z 5

A hory odpověděly A hory odpověděly Khaled Hosseini

Krásný odpočinkový příběh

10.01.2015 4 z 5

Alice v říši divů (a taky před zrcadlem) Alice v říši divů (a taky před zrcadlem) Sarai Walker

kniha je velmi specifická a je těžké ji dát nějakou nálepku - bude mít své přiznive i odpůrce

14.12.2014 4 z 5

Zpověď divošky Zpověď divošky Jackie Collins

Nenadchne ani neurazí - odpočinková četba po těžkém dni v práci, kdy nechcete přemýšlet nad obsahem.

18.10.2014 3 z 5

Antropologie Antropologie Dan Rhodes

pro mě opravdu některé povídky nepochopitelné

14.09.2014 2 z 5

Andělé všedního dne Andělé všedního dne Michal Viewegh

na pár stránkách napsaný poutavý příběh, který ve Vás přetrvá ještě dlouho po přečtení

14.09.2014 5 z 5

Pomalý valčík želviček Pomalý valčík želviček Katherine Pancol

Lepší než první díl :-)

31.08.2014 4 z 5

Fotky super, kniha také - zajímavá myšlenka. Škoda, že autorovi nevydržela až do konce a konec mi přišel takový narychlo dokončený bez nápadu :-(.

28.07.2014 2 z 5