Naše skvělá firma

Humoristický román z prostředí české firmy nabízející manažerské poradenství pro marketing, lidské zdroje, logistiku, výrobu, finance apod., který si dělá legraci z neschopnosti, lenosti a dalších nešvarů, které všichni určitě dobře známe. Management a zaměstnanci mezi sebou neumí komunikovat a většina lidí neví, co a proč má dělat. Přestože si klienti myslí, že jsou zaměstnanci firmy odborníky, opak je pravdou, ale nějakým zvláštním způsobem na to žádný klient nepřijde. Navíc si za své poradenství, které nemá hlavu ani patu, účtují nehorázné sumy. Ve firmě panuje neuvěřitelné množství zbytečné administrativy, vzájemných podrazů a špehování zaměstnanců....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262582/miroslav-oupic-KYa-262582.jpg 2.79
Romány, Literatura česká
Vydáno, Brána

Kniha Naše skvělá firma

Vlajdula
17.10.2019

Vtipná kniha. Jen doufám, že to nikde takhle skutěčně nefunguje.

pagac17
10.07.2016

Zajímavé prostředí a pojetí humorné, Taková klání jsem ve firmách pracoval snad nezažil. I kdyz byli někteří spoluzaměstnanci, o kterých se vědělo, že neměli co dělat i když to měli ve své náplni práce a raději třeba hráli šachy.

petule1
26.12.2015

Firemní pavouk na začátku firmy mě pobavil a připomněl mi, že jsem součástí taky takového pavouka :-D a o to víc mě kniha bavila

Alena_S
23.12.2015

Námět je humorný, i když nejvíc ho asi ocení příznivci absurdity - a představu, že to takhle může někde opravdu chodit, zase ocení milovníci hororu.. :)

Hordubal / Povětroň / Obyčejný život
Hordubal / Povětroň / Obyčejný život