petruska85 petruska85 komentáře u knih

Nejkrutější ženy v dějinách Nejkrutější ženy v dějinách Shelley Klein

Co dodat, ženy dokáží být hodně kruté, ale v této knize je to snad ještě krutější. Popisy vražd jsou perfektní, dobré čtení.

Nepřirozená smrt Nepřirozená smrt Leah Ruth Robinson

Kniha z lékařského prostředí, kde se nikdo neštítí ničeho

Dávný případ Dávný případ Judith A. Jance

Kniha zakoupená v Levné knize mě velmi překvapila svým příběhem o detektivovi, který se trápí nad ztrátou snoubenky a jeptiškou, která v dětství viděla vraždu, ale potlačila ji natolik, že na to zapomněla. Pomocí hypnózy se vrací do své minulosti a s pomocí detektiva odhalí vrahy dávno zapomenuté vraždy. Nechybí zápletka, ale i romantika.

Panenky z ráje Panenky z ráje Barbara Wood

Poznání kultury, kterou nikdy nepochopím. Příběh islámských dívek, tradic a ženské obřízce. Vše popsáno velice barevně a živě. Skvělá autorka.

Dům vzpomínek Dům vzpomínek Barbara Wood

moje 2 kniha od této autorky a opět nezklamala. Chvílemi mi běhal až mráz po zádech, kdy líčí setkání s minulostí. mohu jen doporučit

Hřích Hřích Sharon Page

erotická kniha, která se četla sama, některé vulgarity bych asi trochu uhladila, ale přesto je to pěkná kniha

Já a moji drazí Já a moji drazí Helena Šmahelová

hezké vzpomínky na dětství, často jsem se k ní vracela

20.08.2013

Jak dostat tatínka do polepšovny Jak dostat tatínka do polepšovny Marie Poledňáková

další díl o Vaškovi, nenechám si ujít ani filmové zpracování

Jak vytrhnout velrybě stoličku Jak vytrhnout velrybě stoličku Marie Poledňáková

nezapomenutelný příběh Vaška a hledání tatínka, skvělá kniha i film

Dvojčata Pat a Isabela Dvojčata Pat a Isabela Enid Blyton

Série o dvojčatech, která je naprosto fantastická. Po přeštení jsem toužila být na takovém internátě a nosit uniformu.

Dvojčata zpátky ve škole Dvojčata zpátky ve škole Enid Blyton

Dvojčata ve druhém ročníku Dvojčata ve druhém ročníku Enid Blyton

Dům u nemocnice Dům u nemocnice Valja Stýblová

Kniha, ke které se ráda vracím. Má moc hezký děj, ale pro dnešní puberťáky asi není pochopitelný.

20.08.2013 4 z 5

Předčasný pohřeb Předčasný pohřeb Linda Fairstein

Další výborná kniha od této autorky.

Rodinná tajemství Rodinná tajemství Freya North

Moc pěkný příběh, prolínání osudů . Určitě si přečtu i další knihy této autorky.

Poprvé a pak pořád znovu Poprvé a pak pořád znovu Lisa Moos

Naprosto úžasná kniha, četla se skoro sama. Je až neuvěřitelné čím vším si autorka musela projít. U těchto knih si pak člověk začne vážit toho co má.

Panny a netvor Panny a netvor Anna Hessová

Pěkný příběh, hodně ze života. Chvílemi to sice působilo dopresivně, ale mělo to něco do sebe.

Nalezení ztracené lásky Nalezení ztracené lásky Bertrice Small

Opět skvělá kniha od oblíbené autorky. Knihy, které jsou psány z dob Tudorovců s prolínáním sultánů nemá chybu.

Dům u jezera Dům u jezera Kate Morton

Zajímavý příběh, který spojuje minulost s přítomností. Hezké čtení, určitě není jediné od této autorky co si přečtu.

Dům sester Dům sester Charlotte Link

Moc hezky napsaný příběh. Jak i sněhová kalamita dokáže spojit rozpadající se manželství.