Dům sester

Milostný román odehrávající se na vysočině Yorkshirských vřesovišť. Ústřední roli zde sehrají nejen lidské city, ale především stařičký dům, jenž je svědkem nejednoho lidského dramatu. Hlavní hrdinka Barbara přijíždí z Německa na dovolenou s manželem do severní části Anglie, aby se zde společně pokusili vzkřísit rozpadávající se manželství. Pobyt jim však značně zkomplikuje sněhová kalamita, která je odřízne na několik dnů od civilizace. Barbara jednoho dne nalezne ukrytý rukopis, v němž se dozvídá osudová dramata předchozích obyvatel toho domu, která však posléze ovlivní i její budoucí život....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/13247/dum-sester-13247.jpg 4.486
Vydáno:, Fontána

Das Haus der Schwestern (1997)

Kniha Dům sester

Romulus

Pěkný příběh, jednoduchý a čtivý. Jen je škoda, že v textu bylo tolik chyb. Taky mi vadil překlad a často se opakující výrazy. Mnohdy takové, které se už běžně nepoužívají. Tahalo mi to uši a rušilo při čtení. Hlavně vztažná zájmena jemuž, jehož...těmi je kniha přesycena. Že by to bylo šetřením nakladatele? Překladatel si sám rediguje text. To není správně.

alexis818
31.05.2018

Krásná kniha,prostě Linková.Příběh byl moc hezký,krásně se to četlo,nezatížilo to myšlení,i v jednoduchosti je krása.Mohu jen doporučit.

SilvieSisinka
08.11.2017

Prostě božííí celá kniha :-) Bavila mě nejvíce od této autorky.Určitě si přečtu další její knihu.

Mickey103
26.10.2017

Pěkná kniha s nenáročný příběhem. Četla jsem těch 500 stran na jeden dech.

Tesssay
07.07.2017

Na tuhle knihu jsem se moc těšila, protože knihy Charlotte Linkové mám ráda...ale nevím, jestli jsem nebyla "správně naladěná" nebo co, ale kniha mě tentokrát nebavila. Přišlo mi to takové rozvláčné, průhledné...přečetla jsem ji, ale vím, že se k ní už nejspíš nikdy nevrátím.

AlenaF
26.06.2017

Oddechová kniha, moc se mi líbila. Doporučila jsem ji své známé, byla nadšená a sháněla se po dalších knihách této autorky, která patří, mimochodem, k mým oblíbeným.

Kerberos
26.06.2017

Pěkný příběh a mě tam ta válka vůbec nevadila.

Jadla
17.09.2016

Vyloženě oddechová knížka. Nic závažnějšího, nic co by se člověku usadilo v hlavě a nutilo k přemýšlení. Zajímavá část knihy byla o sufražetkách. Obří koloniální říše, nad níž slunce nezapadá, a v samotném svém srdci bezhlavě policajti mydlí ženské obuškama.