petrels petrels komentáře u knih

Neviditelný Neviditelný Mari Jungstedt

Napínavá knížka od začátku. Má spád a pěkně se čte. Mám v zásobě další knihy této autorky a již se těším až se k nim dostanu.

04.05.2015 5 z 5

Temná tajemství Temná tajemství Hans Rosenfeldt (p)

Velice napínavé čtení od začátku do konce. Skvělá knížka od těchto autorů o kterých jsem zatím nic nečetl. Vřele doporučuji.

Profesionálové Profesionálové Owen Laukkanen

Předešlá hodnocení nejsou nic moc. Mně osobně se knížka líbila. Bylo tam dost akcí a proto jsem se nenudil.

04.05.2015 4 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Dalčí pokračování o aristokratce nepřineslo nic nového, přesto se tato knížka dala přečíst.

04.05.2015 3 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

I když má kniha hodně rozporuplné hodnocení, dost jsem se u ní nasmál. Prostě odlehčené humorné čtení.

04.05.2015 4 z 5

Vrahova modlitba Vrahova modlitba Ariana Franklin (p)

Asi poslední autorčina kniha o lékařce Adélii. Škoda že už nenapíše další pokračování. Opravdu povedená série.

04.05.2015 5 z 5

Relikvie mrtvých Relikvie mrtvých Ariana Franklin (p)

Další knížka ze série o lékařce Adélie která se mi moc líbila. Pěkné počteníčko.

04.05.2015 5 z 5

Vykladačka smrti Vykladačka smrti Ariana Franklin (p)

Nejsem zrovna přítel historických románú, ale tato knížka mně opravdu nadchla. Doporučuji.

Ostrov lásky Ostrov lásky Christopher Moore

Po první knížce 'Nejhloupější anděl' jsem se těšil na další knížku od tohoto autora. Možná jsem očekával trochu moc, ale s první knihou se nedá srovnat.

03.05.2015 3 z 5

Nejhloupější anděl Nejhloupější anděl Christopher Moore

Již dlouho jsem se tak nepobavil u nějaké knížky jako u této. Doporučuji.

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Opět na doporučení mé dcery jsem se začetl do této knížky. V mnohém jsem u hlavního hrdiny poznával svého otce. Dnes už z odstupem se tomu usmívám. Pěkné odpočinkové čtení.

03.05.2015 4 z 5

Druhá kniha od tohoto autora u které jsem se skutečně bavil. Doporučuji.

03.05.2015 5 z 5

Ke knize jsem se dostal z počátku na doporučení mé dcery, která je také velkou čtenářkou. A musím přiznat, že jsem byl velice mile překvapen. Proto jsem začal pátrat o dalších knihách tohoto autora.

Loutka Loutka Taylor Stevens

Určitě zatím nejlepší z trilogie. I když pominu,že předešlé díly byly vynikající.

Neviňátko Neviňátko Taylor Stevens

Dalši nepřímé pokračování o Vanesse Michael Munroeové. Není co dodat. Určitě doporučuji.

Lovkyně informací Lovkyně informací Taylor Stevens

Byl jsem zvědavý, zda je možné hlavní hrdinku přirovnat k Lisbeht Salanderové z Milénia. Opravdu poutavé čtení jedním dechem.

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

Co dodat k této knížce. Perfektní čtení. Určitě doporučuji.

Letní smrt Letní smrt Mons Kallentoft

Další pokračování ze série na kterou jsem se těšil. Opět lepší než předešlá knížka od tohoto autora.
Již mám v knihovně nachystané další díly na které se těším.

Zimní oběť Zimní oběť Mons Kallentoft

Slyšel jsem o autorovy samou chválu a určitě mě nezklamal. Nedivím se, že byl pasován do role nového krále severské detektivky. Byla to má první knížka ze série 'ročních smrtí'. Už se těším na další čtení. Přečetl jsem ji jedním dechem.

Před úsvitem Před úsvitem Viktor Arnar Ingólfsson

Jo to jedna z lepších severských dedektivek.

03.05.2015 4 z 5