Petra38 Petra38 komentáře u knih

Láska mezi řádky Láska mezi řádky Jodi Picoult

Moc hezky příběh, rozhodně nepředvídatelné rozuzlení a moc jsem si čtení užila . Celkový nápad na příběh jedinečný, což jsem dlouho neviděla

31.03.2023 4 z 5

Reid Reid Melanie Moreland

Asi takhle, v reálném životě bych si přála ,aby byl Reid můj nej kámoš :-) moc dobre popsána postava se skvělým charakterem. Tenhle příběh mě bavil asi zatím nejvíce. Byl vtipněji laděný než předchozí díly,což mě nadchlo. Za mě moc pěkné čtení,co za to stojí

24.03.2023 5 z 5

Jak se stát skotskou milenkou Jak se stát skotskou milenkou Adrienne Basso

Není to moje nejčastější počtení ale musím uznat,že mě příběh bavil. Chvíli mi trvalo si privyknout ,to vykání , mužská nadřazenost, celková hierarchie aj. my prostě museli zapadnout na místo. Pak se četla skoro sama.

19.03.2023 3 z 5

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

Moc povedený a dojemný příběh který chytí za srdce a drtí ho až na poslední stránku. Rozhodně stojí za to si přečíst! A pak opakovat!

19.03.2023 4 z 5

Její keřík Její keřík Penelope Bloom

Takže asi takhle- celá série mě poměrně bavila, bylo to odlehčený čtení s romantikou,vtipem a vášní ale tento díl mi připadal jako výškrabek autorčina nápadu na sérii. Pokud přijde něco nového z její dílny tak si určitě přečtu;-)

21.02.2023 2 z 5

Sladká nevědomost Sladká nevědomost Danielle Lori

Neskutečně poutavý příběh, nemohla jsem se odtrhnout ! Ještě že to nebyla úplně jednohubka ,to by mě naštvalo.;-) dlouho jsem nečetla knížku ,ze které by na mě přímo sálala vášeň, div jsem ji necítila na jazyku. Pro mě skvělá knizka pro rozpoutání emocí. Neuvěřitelně se těším na další příběh. Ale tento si určitě přečtu znovu.

17.02.2023 5 z 5

Její tajemství Její tajemství Penelope Bloom

Jak už jsem se naučila v této sérii, je to milé, lehké čtení ,které vás až tak moc nerozbzíká přes spaním. Příběh mě potěšil ale taková bomba to není abych četla znovu i přes to ,za přečtení určitě stojí.

15.02.2023 3 z 5

Ano, pane řediteli Ano, pane řediteli Lucie Srňánková

Výtku mám a to tu,že v prvních 2/3 jsem už očima sklouzávala po hodně častých scénach, kdy šlo jen o sex. Ale vážně se příběh rozproudil a chytl napinavy směr, který mě moc bavil. Za mě fajn česká tvorba

06.02.2023 4 z 5

Temné a kruté lži Temné a kruté lži Ginny Myers Sain

Naivně jsem si myslela ,že se jedná o pohádku pro děti. Asi mě zmátlo určení, že je pro děti a mládež ale ono ejhle, překvapení. Já jsem knihou přímo nadšená. Myslím,že další povídání okolo není potřeba, doporučuji k přečtení tomu kdo má rád napětí, záhady okořeněné magií a nějakou tou špetkou lásky.

06.02.2023 5 z 5

Nové sny Nové sny Lilly Lucas

Za mě asi ve finále nejlepší díl. Přišel mi nějak vtipnejsi než předchozí díly. Jen mi nějak vadí, že vlastně nezůstali v Green Valley. Obě postavy byli moc fajn ,takový lidi by jste chtěli potkat v reálném životě. Vlastně i předchozí dvě dvojice. Já si čtení série užila a proto můžu doporučit

10.12.2022 4 z 5

Nové sliby Nové sliby Lilly Lucas

Za mě moc dobré čtení když je venku vánice a vy jste nachcipani v posteli . Teda musím říct že už mi mírně lezlo na nervy jejich,, jo a pak ne a jo a ne"....;-) ale samozřejmě to dobře dopadlo. Více takových příběhu

08.12.2022 4 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Milý, romantický, klidně plynoucí příběh. Žádná divočina a to my zrovna hezky hrálo do noty. Možná tomu pomohlo i počasí a moc jsem si čtení užila. Skoro mě mrzí, že příběh skočil...ještě že jsou další dva ;-)

05.12.2022 4 z 5

Jenom nestvůra Jenom nestvůra Vanessa Len

Čtení jsem si hrozně užila. Příběh měl náboj, nápad a hlavně mě udržoval v napětí. Ale když čtu epilog a čekám a čekám, říkám si UŽ? Ale ono na další straně Poděkování? :-D to mě dostalo , myslím, že jsem nějakou dobu jen tupě zírala na nadpis .. než jsem začala číst,předpokládala jsem ,že s jedna o samostatnou knihu. Jenže teď si rvu vlasy ,že je ze série....doporučuji

02.12.2022 5 z 5

Dej šanci mně Dej šanci mně Whitney G. (p)

Whitney G mě tradičně nezklamala. A ano ,družina bych mu omluvu za to že jsem si myslela, že je to s*áč.:-) ale stejně to nebylo úplně jemný řešení situace. Pak že mají zkratovite jednání ženy. Kniha se četla lehce navzdory tomu, jak časově děj přeskakoval. Bavila a rozhodně mi sedla. Doporučím:-)

01.11.2022 4 z 5

Dej mi Království Dej mi Království Marcy Jell

Zase příběh který mě chytil. Nalakala mě dokonce i pred zazvonenim budíku,když jsem se probudila dříve než zazvonil, to se málo které povede :-) takže zase jedna vášnivá, vtipná, sexy knizka. Určitě mě přiměla se smát ale i naštvat se. Doporučuji

14.10.2022 4 z 5

Boss Boss Marcy Jell

Příběh mě neskutečně bavil. Byl vtipny, svižný a vasnivy. Nebylo mu co vytknout. za mě super ,doporučuji pro nahozeni do pohodové nálady...:-)

14.10.2022 4 z 5

Pojízdný krámek snů Pojízdný krámek snů Jenny Colgan

Úžasný příběh. Ta pomalá cesta k otevření jejich srdci byla jako závan čerstvého vzduchu. Nebylo nic uspechaneho ,žádné velké nervy proste příběh který mě nabil pozitivní energií. Za me doporučuji

11.09.2022 4 z 5

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Moc pěkný příběh, pozvolné zamilování přímo sedělo situaci ,takže nebylo přitažené za vlasy. Kniha nebyla nikterak násilná a plná zvratů,čtenář si u ní příjemně odpočine. Prostě pijánko:-)

31.08.2022 4 z 5

Říše upíra Říše upíra Jay Kristoff

Knihu jsem četla dlouho, ne proto že by nebavila ,nebyl čas ale za to jsem si Gabriela oblíbila a s příběhem jsem se více sžila. Skvělé vyprávěný příběh který mě žive zatáhl do děje. Ten konec,to bylo něco:-)

24.08.2022 4 z 5

Říše neřesti Říše neřesti Meghan March

Musím říct, že konec mě dosti překvapil. Odhalení vážně povedené a tím si u mě příběh vysloužil tu poslední hvězdičku, jinak byl tento díl trošku slabší, než díly předešlé. Ale dobré a sérii stalo za to si přečíst. Kdo nečetl ,jděte do ní :-)

04.07.2022 5 z 5