Jak se stát skotskou milenkou

Jak se stát skotskou milenkou https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/482035/bmid_jak-se-stat-skotskou-milenkou-fdG-482035.jpg 4 42 12

Čtivý, provokativní a tak trochu frivolní příběh příslušníků vyšší společnosti je plný flirtu a odvíjí se ve Skotsku na počátku 14. století. Právě ovdovělá lady Fiona Libourgová potřebuje ochranu, a tak uprchne do Skotska, kde najde pomoc u lorda Gavina McLendona. Za odměnu mu nabídne sebe samu a skotský bojovník nemá sílu britskou krásku odmítnout. Najednou nedokáže myslet na nic jiného než na to, jak získat svou půvabnou milenku, přestože jeho povinností je oženit se s jinou ženou. Fiona se zděsí, když lord Gavin přijme její skandální návrh, a znervózňuje ji pomyšlení, jak málo toho ví o umění svádět. Ale jakmile se Gavin projeví jako zkušený a citlivý učitel, nepřeje si, aby jejich vášnivý vztah skončil. Přemítá, co by bylo třeba udělat, aby se ze skotské milenky mohla stát skotská manželka.... celý text

Literatura světová Pro ženy Historické romány
Vydáno: , Oldag

How to be a Scottish Mistress , 2013

biki
16.04.2024 4 z 5

V knihovně jsem narazila na další knihu od autorky, kterou jsem pro sebe objevila teprve nedávno. I v tomto případě se jedná o velmi slušný romantický příběh s několika originálními prvky a opravdu sympatickými hrdiny. Sice to není špička žánru, ale stejně jsem si tuto romanci opravdu užila.

pohoda58
16.04.2023 5 z 5

Krásný milostný příběh ze Skotska. Kniha se mi moc líbila. Těším se na druhý díl.

Nuttelka
22.03.2023 3 z 5

Klasika tohoto žánru, ani nemám co k tomu více dodat, jelikož jsem se musela i do čtení nutit, jen abych splnila společné čtení. Pro mě jsou tyto romány už jaksi nudné, já potřebuju více vášně a živočišnosti :-)

Petra38
19.03.2023 3 z 5

Není to moje nejčastější počtení ale musím uznat,že mě příběh bavil. Chvíli mi trvalo si privyknout ,to vykání , mužská nadřazenost, celková hierarchie aj. my prostě museli zapadnout na místo. Pak se četla skoro sama.

sidonka
19.03.2023 3 z 5

Milý příběh lásky, krásně se četl, sympatičtí hrdinové, taková tuctová harlequinka pro zpříjemnění víkendu

petulkapeta
17.03.2023 5 z 5

,,Nemusíme se omlouvat za to, že jsme někomu oddaní a věrní, ale musíme mít na paměti rytířský slib, že budeme chránit dámu, přestože si to někdy nepřeje."

Moc krásný příběh a Gavina jsem si oblibila už od začátku a Fiona byla správne děvče, které se jen tak něčeho nezaleklo.

Ála1968
13.11.2022 5 z 5

Krásný příběh,miluji skotské příběhy odtamtud.

rampapa
14.06.2022 5 z 5

Krásný příběh. Moc se mi knížka líbila. Miluju Skotsko. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

alzbeta4340
29.01.2022 3 z 5

Nijak složitý příběh s trochu odbytým koncem, ale se sympatickými hrdiny. Průměrný kousek ve svém žánru.

kacenka6144
14.01.2022 4 z 5

Spíš taková Harlequinka. Žádný dramatický příběh, žádná velká zápletka.

Jaruš71
12.01.2022 5 z 5

Bylo to úžesné, rytíři , láska, Skotsko to miluji a doporučuji.

LilianaFalcon
12.11.2021 4 z 5

Vždycky mi udělá radost, když narazím na "rytířskou" romanci, ve které se do sebe zamilují Skot a Angličanka a nelítají tam jen sprostá slova.

14. století Skotsko historické romance

2021  84%Nevěsta skotského válečníka
2021  84%Jak se stát skotskou milenkou
2023  89%Rytíř, který mě miloval
2024  87%Troufalé rozhodnutí

Kniha Jak se stát skotskou milenkou je v