Petra-1 Petra-1 komentáře u knih

London Road London Road Samantha Young

Skvělá kniha, Jo jsem v prvním díle nemusela, ale tady jsem si ji rychle zamilovala.

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Skvělá kniha, ale pro mě patřila ke slabejsim z této série.

08.11.2019 4 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Napínavá a tajemná kniha. Děj je odhalovány postupně a a z knihy sálá tajemství. Dokázala mě vtáhnout do děje a přezdívka VICIOUS opravdu sedí, protože na mě působil zlovestně, tajemně a sexy. Skvělá kniha s originálním příběhem.

Hra s láskou Hra s láskou R. L. Mathewson

Kniha je vcelku dobrá. Občas jsem se i zasmála. Bohužel mi vadil styl psaní, takový se spíše hodí do historických románů.

08.11.2019 3 z 5

Rytíř mnoha srdcí Rytíř mnoha srdcí Kinley MacGregor (p)

Z dané série se mi líbila nejvíce. Další skvělá kniha od autorky.

08.11.2019 5 z 5

Pán touhy Pán touhy Kinley MacGregor (p)

Skvělá kniha.

08.11.2019 5 z 5

Čas na lásku Čas na lásku Kinley MacGregor (p)

Krásná kniha. Perfektně se čte.

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Krásně se čte a je to takové roztomilé čtení, od kterého se nemůžete odtrhnout. Will je prostě takové zlatíčko. Vtipné dialogy.

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Vtipné, velmi zajímavě napsané. Postavy jsem si zamilovala, je to opravdu božský bastard a božská mrcha.

08.11.2019 4 z 5

Krásny omyl Krásny omyl Vi Keeland

Prostě další skvělá kniha od autorky. Kniha se skvěle čte, vtáhne do děje. Je krásně zpracována.

Easy? Easy? Tammara Webber

Chvíli mi trvalo než jsem se začetla, ale jinak moc pěkná knížka. Líbilo se mi jiskření mezi hlavními postavami.

06.11.2019 4 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

U knížky jsem se dost bavila. Opravdu skvělá knížka. Chase je prostě Pan Šéf.. Jedná z nejlepších knih, co jsem četla.

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Skvělá kniha a skvěle postavy jako snad všechny od autorky. Vtipná, romantická a dojemna zároveň.

Návrh Návrh Elle Kennedy

Skvělá kniha. Přečetla jsem ji jedním dechem. Super dialogy a velice vtipně napsáno. Ze série se mi líbila nejvíc.

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Kniha se dobře cte, ale četla jsem mnohem lepší knihy od Vi Keeland, Elle Kennedy nebo Samanthy Young. Tohle je takový lepší průměr. Nelíbilo se mi, jak sebou Tate nechala zametat. Potom vyprávění z pohledu Milese bylo jako vyprávění malého kluka. Konec je teda dost emotivní a já si celkem pobrečela.

06.11.2019 3 z 5