Pepasch1 - Příspěvky

ParabibleParabibleA. Flek

Výborný nápad, krásně se čte.

Případ sametových drápkůPřípad sametových drápkůE. S. Gardner

Spolu s R. Stoutem nejoblíbenější americký autor detektivek. Hlavně knihy s Masonem jsou pro mě špička. Žádná kniha nemá slabinu.

12.08.2018

Let do nebezpečíLet do nebezpečíA. Hailey

Všechny knihy od tohoto autora jsou asi nejpropracovanější romány které znám. Dokonale popsaná různá prostředí a skvělé zápletky.

Slavné případy soudce TiSlavné případy soudce TiR. Van Gulik

Gulik spolu s V. Vondruškem jsou mí nejoblíbenější autoři historických románů. Proto i tady musím hodnotit všechny knihy o soudci Ti za plný počet!!

5 x Nero a Archie5 x Nero a ArchieR. Stout

Všechny knihy s Nero Wolfem jsou prostě za pět hvězdiček. Nenajde se mezi nimi vyloženě slabá kniha.

Dobronínské morytátyDobronínské morytátyV. Vondruška

Letopisy s Adamem jsou detektivky podobné jako o Oldřichovi z Chlumu. Jen z pozdější doby, proto taky modernější vyšetřování i zbraně. Ale kvalita knih je stále na vynikající úrovni!!!

Adventní kletbaAdventní kletbaV. Vondruška

Veškeré knihy s Oldřichem z Chlumu jsou prostě perfektně napsány a je radost je číst. Přečtené mám všechny a vřele doporučuji všem, kteří mají rádi detektivky i trochu historie.

Poslední aristokratkaPoslední aristokratkaE. Boček

Všechny tři Aristokratky se musí číst jako jedna kniha a hlavně pro mě asi to nejzábavnější oddechové čtení co jsem kdy četl!!! Rád se k tomu občas vracím.

12.08.2018

Mládí v hajzlu - Kompletní deníky 1-7Mládí v hajzlu - Kompletní deníky 1-7C. D. Payne

Jsou to prostě knihy, které se dají číst vícekrát!!!!