Případ majetkového kouzelníka

Případ majetkového kouzelníka https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/23899/pripad-majetkoveho-k-23899.jpg 4 24 9

Perry Mason série

Další detektivní příběh s legendárním obhájcem Perry Masonem a jeho sekretářkou Dellou Streetovou. Tentokrát řeší Perry Mason velmi zamotaný případ. Jde o to poznat z náhodného otisku prstu, kdo vydírá ženu známého boháče. Děj se stále více zamotává, ale Perry Mason samozřejmě dovede případ až k brilantnímu rozluštení.

Vydáno: , Riopress

The case of the phantom of the fortune

SidoniaL.
SidoniaL.
29.08.2022 2 z 5

Škoda, že autor už nežije! Mohl by vydavatele zažalovat a spor by zcela jistě vyhrál! Špatný, opravdu ubohý překlad, který poškozuje dojem z tohoto Gardnerova dílka! ESG je i ve svých slabších příbězích pořád Pan spisovatel a tohle? Bída s nouzí!

kokrokr
kokrokr
12.07.2022 3 z 5

Slabší průměr, číst se to ale dá.

pepa4081
pepa4081
01.07.2022 3 z 5

Jinak pěkný příběh Perryho Masona, mi dost kazil překlad.
Uspokojivé.

mifon
mifon
20.03.2021

Ten překlad je skutečně ostudný. Je s podivem, že alespoň pro 2. vydání knihu nepřeložil skutečný překladatel.

kolacky
kolacky
24.10.2020 4 z 5

Ano, překlad je donebevolající, bohužel.

Pepasch1
Pepasch1
23.07.2019 5 z 5

Opět špičkový Gardner, ale tentokrát hodně nepovedený překlad. Škoda.

cialexa
cialexa
21.03.2016 5 z 5

Případ obhájce Perry Masona.

danielka5777
danielka5777
18.03.2016 4 z 5

Napínavá a čtivá detektivka na jedno odpoledne, v níž brilantní Perry Mason opět hravě vyřeší zapeklitý případ. Měla bych jen jedinou, zato zásadní výtku, a to k překladatelce či redakci tohoto vydání - nespočet neomluvitelných pravopisných chyb, ve vyjmenovaných slovech, tvarech zájmen a sloves, shodě přísudku s podmětem či interpunkci a členění textu, působilo při čtení takové utrpení, že jsem měla chuť knihu zahodit. Ale protože za to Gardner nemůže a protože jsem opravdu chtěla vědět, jak to dopadne, jsem to přetrpěla a dočetla. Mé hodnocení patří tedy jen a jen Gardnerovi. Toto vydání je ale bohužel příšerné.

eliska18
eliska18
27.02.2012 5 z 5

Jistě, jak jinak, legendární Perry vše brilantně vyřeší... :)

Kniha Případ majetkového kouzelníka je v