Pavlnka Pavlnka komentáře u knih

Právo azylu Právo azylu Ellis Peters (p)

Pěkná čeština, zajímavý příběh.

20.07.2022 5 z 5

Oživlý kámen Oživlý kámen Louise Penny

Poklidné a zároveň napínavé. Opět hodně psychologie, ale tentokrát i nějaká akce. Moc se mi líbí vykreslování postav. Tato série mě moc baví.

15.07.2022 5 z 5

Modré zlato Modré zlato Clive Cussler

Čtivé, napínavé a odpočinkové. Zatím se mi série líbí.

12.07.2022 4 z 5

Nejkrutější měsíc Nejkrutější měsíc Louise Penny

Opět poklidná detektivka s velmi zajímavými postavami. Tato série se mi líbí.

02.07.2022 4 z 5

Vražedný chlad Vražedný chlad Louise Penny

Tato série se mi líbí. Je to velice poklidné a zajímavé. Žádné výstřiky krve, ale logika a znalost lidských povah. Fakt super. Jdu hned na další díl.

24.06.2022 4 z 5

Temný proud Temný proud Lincoln Child

Pěkné, napínavé, zajímavé a čtivé. Přesně, co od takové knihy očekávám. Těším se na další díl.

15.06.2022 5 z 5

Nečekané přiznání Nečekané přiznání Lisa Regan

Napínavé, zajímavé. Autorka nezklamala.

11.06.2022 5 z 5

Jedno malé prasátko Jedno malé prasátko Rob Ashman

Stejně dobré, jako první díl. Autora budu sledovat.

10.06.2022 5 z 5

Bez tváře Bez tváře Rob Ashman

Výborné, napínavé a zajímavé. Roz je mi sympatická a chci si přečíst pokračování.

01.06.2022 5 z 5

Rodina odvedle Rodina odvedle Sally Hepworth

Mi se kniha líbila hodně. Krátké kapitoly, rodiny a jejich problémy. Za mě super. Trochu mě mate nízké hodnocení.

27.05.2022 5 z 5

Hra na vraždu Hra na vraždu Rachel Abbott

Chvílemi mě čtení bavilo více, chvílemi méně. První díl byl podle mě lepší, toto mi přišlo nedotažené a předvídatelné. Ale stojí za přečtení.

24.05.2022 4 z 5

Poslední slova Poslední slova Ann Granger

Opět klidná, pohodová a elegantní detektivka.

21.05.2022 4 z 5

Dotek smrtelnosti Dotek smrtelnosti Ann Granger

Další poklidný díl, ale nic nervy drásajícího jsem ani nečekala.

15.05.2022 4 z 5

Chladný den pro vraždu Chladný den pro vraždu Dana Stabenow

Takové nedomrlé a zmatené. Prý dobrá série, tak se možná vrátím po čase a zkusím další díl. Jediné, co mě zatím zaujalo, bylo nezvyklé prostředí.

10.05.2022 3 z 5

Zpřetrhaná pouta Zpřetrhaná pouta Linda Castillo

Tento díl mě moc nenadchl. Bylo to čtivé, napínavé, ale tentokrát mi tam prostě něco nesedělo. Přišlo mi to takové umělé. Uvidíme u dalšího dílu.

07.05.2022 4 z 5

Hodina nula Hodina nula Clive Cussler

Zajímavý námět, o uvěřitelnosti bych se hádala, ale nelituji. V sérii budu pokračovat.

23.04.2022 4 z 5

Jméno růže Jméno růže Umberto Eco

Výborné čtení, miluji historii a tato kniha byla dokonalá. Nevím, proč jsem ji tak dlouho odkládala na později. Doporučuji všem.

23.04.2022 5 z 5

Mikulášovy prázdniny Mikulášovy prázdniny René Goscinny

Výborné čtení, ke kterému jsem vrátila díky výzvě. Asi si znova přečtu všechny díly.

23.04.2022 5 z 5

Pro tvoje dobro Pro tvoje dobro Ellen Marie Wiseman

Tak přečteno za jeden den. Naprosto famózní, napínavé. Je zajímavé, jak se prolínají časové linie i to, jaký vedli život "jiní" lidé. Doporučuji a autorku přidávám mezi oblíbené.

17.04.2022 5 z 5

Skála Skála Peter May

Čekala jsem něco naprosto jiného, ale bylo to velmi příjemné překvapení. Zaujaly mě ty přechody mezi minulostí a současností. Rozhodně budu v sérii pokračovat, jen doufám, že popisů krajiny časem ubude, ty mě moc nebraly.

16.04.2022 4 z 5