Dotek smrtelnosti

Devátý případ Meredith Mitchellové a Alana Markbyho V touze po klidnějším životě přesvědčila Sally Caswellová svého manžela Liama, aby se přestěhovali z Londýna do klidného venkovského Oxfordshiru. Avšak jejich život má do vysněné idyly daleko. Liamovi se na venkově nelíbí a navíc se neustále hádá s mrzoutským sousedem Bodicotem, jehož kozy ničí Caswellovým zahradu. Skutečný důvod k úzkosti však do jejich života vnese až záhadný balíček, který jim přijde poštou. Zdá se, že se Liam stal terčem útoku bojovníků za práva zvířat, ale superintendant Markby, který se ujímá vyšetřování, o tom není zcela přesvědčený. Liam má mnoho nepřátel, mezi nimi i Bodicota, a Markby má dojem, že Liamův hašteřivý soused něco tají. Čím víc se noří do vyšetřování, tím větší neklid cítí a tím se mu celý případ zdá vážnější....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/108863/dotek-smrtelnosti-108863.JPG 3.835

Mitchellová a Markby (9.)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Motto

A Touch of Mortality (1995)

Kniha Dotek smrtelnosti

konicekbily
25.02.2018

Autorce se kniha nepovedla. Určitě jsem četl lepší detektivky.

alnahu
21.11.2017

Detektivní příběh z anglického venkova ,kam se přestěhovali manželé Sally a Liam a hledali zde klid ,který jim narušuje jejich mrzoutský soused. Vyšetřování se ujímá superintendant Markby a zjistí závažné okolnosti. Detektivka na kterou jsem se těšila mě zklamala.

Len2očka
30.10.2017

Zatím mě žádná knížka od této autorky nezklamala,tahle je opět pěkná detektivka.

jarin58
16.09.2017

Zatím nejslabší co jsem od A.G.četl.Naivní konec.

klarence
13.02.2017

Ann Granger opět nezklamala.. klasická anglická detektivka z venkovského prostředí..
Výborná oddechovka..