PavkaHu PavkaHu komentáře u knih

Bude mi celá Epopej chybět. Skvělé oddechové čtení.

Potrhaná křídla Potrhaná křídla Ruta Sepetys

Neobvyklé prostředí, příjemně plynoucí děj. Možná trochu prvoplanove a předvídatelné, ale i tak příjemné čtení.

Firewall Firewall Henning Mankell

Chvílemi jsem se i nudila. Tohle není typ knih pro mě.

Temné lesy Temné lesy Harlan Coben

Jedna z mála kriminálek, která mě nutí neustále klást si otázku kdo a proč, ale také opakovaně přehodnocovat svou odpověď. Skvělé čtení.

10.07.2019 5 z 5

Neznám druhé takové zvíře, jako je pes Neznám druhé takové zvíře, jako je pes František Šusta

Příjemné čtení, takové popovídání si u kávy s milovníkem zvířat.

Hlas nože Hlas nože Patrick Ness

Velmi pěkné nápady, ale zdálo se mi, jako by se autor v úvodu trochu unavil (nebo přecenil své síly?), protože pak vše začalo upadat, dávat smysl a lekačky všudypřítomného padoucha byly až srandovní. Každopádně válka je svinstvo.

10.07.2019 3 z 5

Trénink je rozhovor, ve kterém má i váš pes co říct Trénink je rozhovor, ve kterém má i váš pes co říct František Šusta

Zábavné, poučné, příjemné čtení. Kolikrát se vám stane, že se při vzdělávací knize nahlas smějete?

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Z takových slzopudných románků jsem už vyrostla. Omyl ve výběru.

Artemis Artemis Andy Weir

Líbilo. Nebylo to tak vtipné, jako Marťan, ale průšvih to také rozhodně nebyl.

Přistižen Přistižen Harlan Coben

Ten konec nebyl nutný. Jinak se mi líbila nejistota viny a neviny.

Rytíři z Vřesova Rytíři z Vřesova František Niedl

Pohodová jednohubka.

Lotosové blues Lotosové blues Kristina Ohlsson

Vadila mi forma zpovědi a hovorový jazyk. Také jsem nebyla úplně spokojená s inteligencí vypravěče / hlavní postavy (neustále opakování faktů, myšlenkové kolotoče, důvěra v každou novou informaci, ať už byl zdroj sebedivnejsi...). Snad jen závěr byl napínavý, ale konec mě nepotěšil.

Mlčící dívka Mlčící dívka Tess Gerritsen

Žádná hluchá místa, akce tak akorát, orientace v postavách ok. Příjemné čtení.

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

Výborné. Žádná hluchá místa a přihlouplé dějové kolotoče, sympatické postavy. Rozhodně jdu do dalšího dílu.

Dobře se dívej Dobře se dívej James Carol

Maličko slabší konec oproti prvnímu dílu, ale to, že jsem přečetla za jeden den, asi něco znamená.

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Jako vždy dobré, trochu kruté se svižným závěrem.

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Dostalo spád až v závěru, takže trochu nuda. :(

10.07.2019 3 z 5

Už vím, proč čtu raději romány - vím, že je to jen fikce a že se mohu bezpečně bát :(

Zlatá klec Zlatá klec Camilla Läckberg

Do poloviny jsem se vyloženě musela přemlouvat, abych četla dál. Zbytečně roztahané. Myslím, že zajímavější by bylo, kdyby byla druhá polovina trochu popisnější, i když jsem vděčná za ten kalup.

Vteřinu poté Vteřinu poté William R. Forstchen

Tak jen doufám, že podobná katastrofa zůstane jen v oblasti sci-fi. Jinak moc pěkné čtení.