palec palec komentáře u knih

Žhář Žhář Torkil Damhaug

Norská detektivka mě ještě nezklamala(K.Fossum).A ted tento Damhaug, pro mě velké překvapení,samozřejmě pozitivní.Nesbo mě teprve čeká,ale mám obavy,že to nebude taková bomba jak se všude uvádí.Nechám se překvapit.

04.04.2015 5 z 5

Mega hustej nářez Mega hustej nářez František Kotleta (p)

Nemá chybu.

04.03.2015 5 z 5

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

Nejprve jsem si říkal,že takových knížek už jsem přečetl mraky.Jenže něco mě k té knize tak připoutalo,že jsem nechtěl, aby byl konec.Velice čtivá a sympatické postavy,takže v této sérii budu pokračovat.

19.02.2015 5 z 5

Plavovláska Plavovláska Mika Waltari

Výborný Waltari.Z těch novel mám velmi znepokojivý pocit.Jsou totiž reálné.A to tak,že velice.

10.02.2015 5 z 5

Chyť mě Chyť mě Lisa Gardner

Americký standard.Ale čtivá.

10.01.2015 4 z 5

Schodiště do temnot Schodiště do temnot Christopher Fowler

Londýn,stará dobrá Anglie,perfektní postavy Maye a Bryanta a samozrějmě vynikající Ch.Fowler.

02.01.2015 5 z 5

Hustej nářez Hustej nářez František Kotleta (p)

Výborná alternativa Kulhánka.

12.12.2014 5 z 5

Růže pro Algernon Růže pro Algernon Daniel Keyes

Vynikající.Takové knihy nemůžou omrzet,ani zestárnout!!

05.12.2014 5 z 5

Pohrobci zla Pohrobci zla Nicolas d'Estienne D'Orves

Opravdu velmi čtivá kniha a celkem reálná.Až ten konec je trošku sci-fi.Ale líbila se mi.Tak 4 a půl.

30.11.2014 4 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Za prvních 250 stran bych to viděl tak na 3 až 4 hvězdice,za celek jasných 5.Stojí za přečtení a je to kniha na kterou nezapomenu po dvou týdnech.

17.11.2014 5 z 5

Vynikající.Mě historická linie bavila zase víc.Ale nemám co vytknout.Mám rád vážná témata,ale nebýt takových oddechovek ,tak by mě to čtení už možná ani nebavilo.

08.11.2014 5 z 5

Jsou tady komentáře k tomu,jak je kniha napsána.Ale o to tady nejde.Jde o to sdělit čtenářům,že to co dokáží dělat lidi,nemá na této planetě konkurenci.Absolutní vrchol zvrácenosti.

01.11.2014 4 z 5

Zpověď šílence Zpověď šílence John Katzenbach

Dobrá,jen mohla být malinko kratší.

28.10.2014 4 z 5

Černá kniha českých bestiálních vrahů Černá kniha českých bestiálních vrahů Jaromír Slušný

Někdy to až mrazí.

18.10.2014 4 z 5