Paja1709 Paja1709 komentáře u knih

Sex ve třech Sex ve třech Nataly Castle

Zvedavost mi nedala.Boze co to bylo????? Jak muze nekdo tohle napsat a pak to nekdo vubec vydat.

22.04.2021 odpad!

Jarní oběť Jarní oběť Anders de la Motte

Po přečtení 3 dilu Zimní oheň jsem čekala opět skvělé čtení.A ono přišlo velké zklamání .Pro me toto byl nejslabší dil serie.Staci si přečíst začátek a konec knihy.
Ten zbytek byl ztráta času. Škoda.

11.01.2021 3 z 5

Nadechni se Nadechni se L. S. Hawker

Bohuzel tato kniha byla pro me zklamani.Podle Anotace jsem ocekavala uplne neco jineho a prave toto byla asi chyba.

04.11.2017 3 z 5

Nadobro ztracený Nadobro ztracený Harlan Coben

Pani tak to byla zase jizda.Coben jako vzdy nezkalmal.To je proste Pan spisovatel.Az do posledni stranky proste nevis nic.

05.09.2017 5 z 5

Doktorka z konce světa Doktorka z konce světa Meredith Appleyard

Moc pekna kniha.Oddechovka na dovolenou.

26.06.2017 5 z 5

Chladná krev Chladná krev Lisa Jackson

Lisa Jackson opet nezklamala.Ja proste jeji knihy miluji.Libi se mi jeji styl psani.Zatim jsem nečetla jeji knihu ,ktera by me nebavila.

21.06.2017 5 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Tak tento pribeh byl fakt sileny.Kniha vas porad nuti premyslet.A pak prijde konec a clovek si rekne to byl teda Zkurvenej pribeh.Doporucuji precist.

27.05.2017 5 z 5

Madam X Madam X Jasinda Wilder

Kniha je psana zvlastnim zpusobem.Chvilku mi trvalo tomu prijit na chut.Po precteni tohoto dilu nezbyva nez cekat na druhy dil . Jak vse s Madam X dopadne.

20.03.2017 4 z 5

Kukačka Kukačka Karolina Limrová

Jednim slovem skvele napsana kniha.Doporucuji precist.

11.03.2017 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Co rict? Proste jen parada.Kniha se cetla sama.V knize nic nechybelo.Az do posledni stranky napinave.Doufam ,ze na dalsi dil s Inspektorkou Erikou nebudeme muset dlouho cekat.Za me plne hodnoceni.

20.02.2017 5 z 5

Horká krev Horká krev Lisa Jackson

Moje prvni kniha od Lisa Jackson a vim ,ze neni posledni.Miluji krimi ,kdyz az dokonce nevime vubec co prijde.Tako kniha ma vse co ma mit spravna krimi a to nemluvim o stylu psani.Za me proste parada.Takze neni co resit plny pocet hodnoceni.

18.02.2017 5 z 5

Naše hriešne lži Naše hriešne lži J. T. Geissinger

Já jsem se bavila a těším se na další díl s Colem.

18.06.2024 5 z 5

Ostrov temnoty Ostrov temnoty Daniel Aubrey

Kniha se cetla dobře.Napinava od začátku, ale konec mi připadal takový moc rychlý Useknuty.

15.06.2024 4 z 5

Rande s padesátkou Rande s padesátkou Jane Porter

Moc pěkné čtení a hlavně ukázka toho, že člověk se může zamilovat v jakémkoli věku a prožívat to úplně stejně jako třeba ve 20 nebo 30.Tesim se na další díl.

29.05.2024 5 z 5

Hráč v pokušení Hráč v pokušení Jennifer L. Armentrout

Fajn oddechovka na jedno odpoledne.

24.04.2024 4 z 5

Botanikova dcera Botanikova dcera Kayte Nunn

Moc pěkný příběh I kniha se četla dobře. Ale prostě ten konec mi přišel, uspechany takový nejak useknuty.

24.04.2024 4 z 5

Královský život Královský život Melanie Summers

Pěkná oddechovka u které jsem se i zasmála.

03.04.2024 4 z 5

Vila na ostrove Vila na ostrove Sarah Morgan

Začátek trochu pomalejší, ale pak se kniha četla dobře. Taková oddechovka.

05.03.2024 4 z 5

Vražedná čísla Vražedná čísla Barry Hutchison

Ja jsem spokojená. Tak jako předchozí dva díly i tento se mi líbil.

19.02.2024 4 z 5

Dohazovačka spřízněných duší Dohazovačka spřízněných duší Lynda Cohen Loigman