Owain Owain komentáře u knih

Vlk samotář Vlk samotář Jodi Picoult

Nejvíc jsem si užívala části s Lukem a vlky.Jeho odchod do divočiny za vlčí smečkou, navzdory své vlastní rodině. Příběh sourozenců ze začátku takový chaotický, ale postupně se příbeh rozvíjí.Moc hezká kniha.

24.05.2021 4 z 5

Sběratelka sirotků Sběratelka sirotků Ellen Marie Wiseman

Uzasna kniha, hned ze zacatku to jede na plno.Piu jsem si moc oblibila a i jsem si pobrecela. Moc doporucuji.

20.05.2021 5 z 5

Hádanka jménem Oliver Hádanka jménem Oliver Liz Nugent

Prekvapive hodne ctiva kniha. Postupne odhaleni Oliverovy minulosti, z pocatecniho pocitu jaky je to hajzlik, mi ho pak i prislo lito.

04.01.2020 4 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Zase napínavé, jako vždy.

11.09.2019 4 z 5

Mořeplavec Mořeplavec Diana Gabaldon

Napětí více. Konečne nebyl Jamie takový svatoušek jako v předchozích dílech . Claire mě trošku štvala svými žárlivými výlevy. Opravdu k podivu,, že tech dvacet let nebyl mnich =D Na moři toho zažili na můj vkus až moc, občas mi to přišlo nepravděpodobné, ale jen můj pocit. Jinak celkově napínavé počtení. Moc se těším na další díl z Nového světa =)

19.05.2019 4 z 5

Jane utíká Jane utíká Joy Fielding

zatím nejlepší, co jsem od autorky četla. Začátek takový nejasný, ale nutí vás to číst dál, prostě jak to jako dopadne. Dokonce i já jsem podlehla kouzlu Michaela =) no konec jsem teda takový nečekala. Super napínavé čtení.

03.01.2019 5 z 5

Chromý Jelen Chromý Jelen John Fire Lame Deer

Vyprávění Chromého Jelena nejen o životě indiánů. Pro mě kniha hodně k zamyšlení a jen mě utvrzuje v mém názoru o absolutní nespravedlnosti, kterou tento národ musel prožít. Je moc dobře, že její napsání dodalo ostatním sebevědomí a sílu nevzdávat se a bojovat o svá práva.

19.10.2018 5 z 5

Osvětimská knihovnice Osvětimská knihovnice Antonio G. Iturbe

O Osvětimi už jsem něco přečetla, ale nejvíc mě dostaly popsané podmínky v Bergen-Belsenu. To si člověk ani nedokáže představit =/

29.05.2018 5 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Chytla mě hned od začátku.Druhý příběh me ze začátku moc nezaujal, ale postupně jsem se začetla a výsledek je výborný. Za mě plný počet =)

21.11.2017 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Zatim nejlepsi kniha od autorky co jsem cetla. Pribeh vyborny, plny pocet =)

15.11.2017 5 z 5

Zlomený šíp Zlomený šíp Elliott Arnold

Zcela strhující příběh.Jedna z nejlepších knih, s touhle tématikou, co jsem kdy četla. Silný příběh dvou přátel a na konci pocit zlosti, lítosti a takové nespravedlnosti jsem ještě neměla. nemám slov ...

23.01.2017 5 z 5

No jasně, není to starý HP, i tak se mi to líbilo. Stačí návrat do Bradavic a kouzelnického světa a zjistit, kam se dá příběh který všichni znají posunout. Za mě super =)

02.11.2016 4 z 5

Hry o život Hry o život Suzanne Collins

To já první četla a film si pustím až potom =) Knížka je super, dobře se čte, napívaná, supr =)

19.12.2013 4 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Takový průměr, ale konec to pozvedl o level výš.

17.11.2023 4 z 5

Strašení v Rookwardu Strašení v Rookwardu Darcy Coates

Tak já se teď i maličko bála a to se mi moc nestává =) Duch Amy se nedal jen tak odbýt, ze začátku jen tak trochu zavrzat dřevem, ale pak mu dá tedy. Líbila se mi i ta situace s pokusem o změnu reality, z toho i zamrazilo. Za mě lepší díl od DC

06.06.2022 4 z 5

Cesta kolem světa 1893-1898 Cesta kolem světa 1893-1898 Jan Welzl

Jako náctiletá jsem v knihovně objevila knihu a hned mě zaujala a tak jsem se dozvěděla o jednom našem cestovateli, který si mě získal. Jeho životní příběhy me uchvátily a to i po x letech, kdy si knihu připomínám.

27.01.2022 4 z 5

HEX HEX Thomas Olde Heuvelt

Ze začátku takový pomalý rozjezd, seznámení s městečkem. Co a proč. Vypadá to celkem nezáživně, ale pak nabere příběh celkem grády a člověk pozoruje, jak se místní komunita začíná bát a dějou se věci. Nečekala jsem, že mě kniha tak chytne. Konec plný rozporuplných pocitů. Též by mě zajímal holanský výtisk, který má jiný konec. Za sebe doporučuji a autor si za mě může připsat jeden velký úsměv =)

16.01.2022 4 z 5

Mormonka Mormonka Carolyn Jessop

Tak nějak jsem nemohla pobrat, že se to odehrává v nedávné minulosti. Jako bych četla knihu z minulého století. Carolyn musí člověk obdivovat, že našla odvahu zachránit své děti i sebe. Doporučuji moc.

14.11.2021 5 z 5

Útočiště Útočiště Jérôme Loubry

To bylo super čtení, konec nečekaný.

05.11.2021 5 z 5

Chlad Chlad Scott Carson (p)

Schodou náhod jsem ji četla hned po Rybáři a tak nějak mi tam pořád zůstalo to zlo z Ashokanske prehrady, tak se mi kniha moc líbila a jen jsem čekala, co se tam vyvine =) Začátek možná odradí pomalým rozjezdem, ale pak se dají douvislosti dohromady a už to jede.

08.09.2021 4 z 5