Owain Owain komentáře u knih

Na první pohled Na první pohled Rexanne Becnel

Krásná romance, jen skoda toho rychleho konce. I bych uvitala pokracovani, oba hrdinove mi byli velice simpaticti =)

02.07.2019 4 z 5

Hořící kříž 1 Hořící kříž 1 Diana Gabaldon

Na to, ze ma kniha 800 stran , se tam toho moc neudalo. Cetla jsem ji uz jen z principu, ze mam rada hlavni postavy a cekala jsem, co se noveho udeje, ale celkem zklamani. Ctvrt knihy popisuje jeden svatebni den, pak povolavaci rozkaz, pak dej na River Run.Ten uz byl o neco zajimavejsi.

19.06.2019 2 z 5

Bubny podzimu Bubny podzimu Diana Gabaldon

Jelikož hltám knihy z doby osídlení Ameriky, tak tento díl byl pro mě úžasný. Dávám plný počet a těším se na další osudy postav =)

03.06.2019 5 z 5

Mořeplavec Mořeplavec Diana Gabaldon

Napětí více. Konečne nebyl Jamie takový svatoušek jako v předchozích dílech . Claire mě trošku štvala svými žárlivými výlevy. Opravdu k podivu,, že tech dvacet let nebyl mnich =D Na moři toho zažili na můj vkus až moc, občas mi to přišlo nepravděpodobné, ale jen můj pocit. Jinak celkově napínavé počtení. Moc se těším na další díl z Nového světa =)

19.05.2019 4 z 5

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

první díl zaujal, jdi na další =)

10.05.2019 4 z 5

Blouznivci Blouznivci John Jakes

Trochu me mrzi, ze autor nevenoval vice casu osudu Amandy u indianu a Jaredovi .Na to jsem se uprimne tesila, kdyz jsem docetla predchozi knihu. Jinak pro me zatim nejslabsi dil ze serie.

16.04.2019 3 z 5

Kylandovo vykoupení Kylandovo vykoupení Mia Sheridan

V tehle serii se mi moc libi jake ma kazda kniha vlastni tema. I zde, chudoba a priroda.To me zasahlo asi nejvice. Dej uz byl predpokladatelny.

10.01.2019 4 z 5

Stingerův pád Stingerův pád Mia Sheridan

Carson me dostal =)

09.01.2019 4 z 5

Leo Leo Mia Sheridan

Nebylo to spatne, zivot " Jakea" taky zadny med.Jen jsem teda uz byla alergicka na vety : " Nanesu si makeup, vysusim si vlasy a dam je do ohonu =D =D

05.01.2019 4 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

pěkná romantická odreagovačka =)

04.01.2019 4 z 5

Jane utíká Jane utíká Joy Fielding

zatím nejlepší, co jsem od autorky četla. Začátek takový nejasný, ale nutí vás to číst dál, prostě jak to jako dopadne. Dokonce i já jsem podlehla kouzlu Michaela =) no konec jsem teda takový nečekala. Super napínavé čtení.

03.01.2019 5 z 5

Ta druhá Ta druhá Joy Fielding

Bylo to napinave, ale cekala jsem od konce neco vic, nejake dalsi vyusteni situace trojuhelniku popr. trochu dokonceni pribehu o Beth. Kazdopadne kniha me bavila.

26.12.2018 4 z 5

Dům stínů Dům stínů Pamela Hartshorne

Rozhodně je to čtivé. Od půlky už se dá poznat, kdo že je ten nepřející nepřítel. Ale chcete dočíst a vědět, jak se to teda nakonec stalo.

12.12.2018 3 z 5

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

Kupodivu mne kniha příjemně překvapila. Dokonce i hl. hrdina Heatcliff mi byl, i přes svou nenávist, simpatický. Kniha mě rozesmála, rozesmutnila i dojala v některých částech. Takže já doporučuji.

29.11.2018 4 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Nebylo to špatné, ale nic světoborného.

22.11.2018 3 z 5

Rolf zálesák Rolf zálesák Ernest Thompson Seton

Nádherná kniha, popisy prirody a zivota me uchvacuji porad. I pribeh pratelstvi Rolfa s Quonabem.

07.11.2018 5 z 5

Dva divoši Dva divoši Ernest Thompson Seton

Nádhera, dva kluci chtějí žít jako indiáni a splní se jim to . Krásná kniha.

01.11.2018 5 z 5

Chromý Jelen Chromý Jelen John Fire Lame Deer

Vyprávění Chromého Jelena nejen o životě indiánů. Pro mě kniha hodně k zamyšlení a jen mě utvrzuje v mém názoru o absolutní nespravedlnosti, kterou tento národ musel prožít. Je moc dobře, že její napsání dodalo ostatním sebevědomí a sílu nevzdávat se a bojovat o svá práva.

19.10.2018 5 z 5

Bílá vydra na hranici lesů Bílá vydra na hranici lesů Josef Kutík

Celá serie Bílé Vydry se mi moc líbila, jak popisy přírody, tak i postavy v knihách. Já jen doporučuji.

17.09.2018 5 z 5

Návrat Bílé Vydry Návrat Bílé Vydry Josef Kutík

Zase krásný příběh a popisy přírody neskutečné. To se čte jedna báseň.

10.08.2018 5 z 5