Na první pohled

Na první pohled https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/37700/bmid_na-prvni-pohled-5z0-37700.jpg 4 89 18

1855 Missouri, USA Abby se ještě nestačila vzpamatovat z matčiny smrti, když otec náhle rozhodl, že se vydají na dalekou cestu do Oregonu, kde vláda rozdává pozemky novým osadníkům. Abby je záhadou, proč musejí cestovat pod smyšleným jménem. Na daleké cestě otec vyčerpáním zemře a osiřelá dívka se ocitne ve smrtelném nebezpečí: někdo jí usiluje o život! Naštěstí někdo usiluje i o její lásku…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

When Lightning Strikes , 1995

Artep071
10.08.2020 4 z 5

Příjemná oddechovka , četlo se to samo .

cukrovka
20.02.2020 5 z 5

Příjemná a čtivá romantika. Napětí, dobrodružství a láska je zde namícháno ve správném poměru. Také se dozvíme něco málo o osidlování západu a putování za půdou.

Liduka
26.01.2020 5 z 5

Moc hezká kniha. Hlavní hrdiny jsem si okamžitě zamilovala a čekala co bude dál. Příběh byl plný napětí a také romantiky, jen se autorka nemusela tolik vyžívat v milostných scénách. SPOILER: Jen mě ke konci už otravovalo jak Tanner Abby neustále odmítal. Přesto knihu rozhodně doporučuji k přečtení

Owain
02.07.2019 4 z 5

Krásná romance, jen skoda toho rychleho konce. I bych uvitala pokracovani, oba hrdinove mi byli velice simpaticti =)

Val
26.08.2018 5 z 5

Vážně jsem si myslela, že tohle už mám definitivně za sebou a po knížce podobného typu už nesáhnu. Nicméně ... asi jsem potřebovala trochu té romantiky :-) Knížka je úžasná. Oba hlavní hrdiny jsem si zamilovala a vůbec se mi s nimi nechtělo na konci loučit. Dokonce se přiznám, že jsem si z knihovny přinesla autorčinu další knihu... :-) A to mluví za vše :-)

ariel platto
07.04.2018 5 z 5

Kniha byla skvělá. Jen ke konci příběhu, mě to už tolik nebavilo, jako když putovali prérií.

Evaho73
21.09.2017 4 z 5

Pohodové čítanie, kde ma hlavne zaujalo ako autorka opísala spôsob presúvania obyvateľov počas osídlovania divokého západu - čo všetko dokázali ľudia obetovať, často aj holý život, len aby dosiahli vytúženú pôdu.

moudivlacek
26.03.2017 5 z 5

Krásné oddechové čtení z doby Západu, kdy ten byl považován za divočinu. Tam putuje dívka, která díky tvrdohlavosti otce se začíná měnit z poslušné dívky v tvrdohlavou ženu. A když se jí do cesty postaví láska, tak její protějšek nemá šanci.
Abby ví, že už nikdy nikoho nebude milovat tak, jako chudého lovce odměn. Ten se snaží sice odolávat a poslouchat rozum, i přesto že se v něm probudily city, které v něm vyvolávají sny o manželství, rodině a milující ženě.
Kdo z koho vyhraje, když je mezi nimi i její bohatý děda a ještě někdo, pro koho peníze znamenají vše a nechce si je nechat vzít, i když vlastně jeho nejsou. Ale to je pro něj to vedlejší.
Takže jestli toužíte číst červenou knihovnu, pak je tato kniha psaná přímo pro vás.
Tvrdohlavá Abby vás prostě dostane a bude se vám to líbit.

helenkan
21.11.2016 4 z 5

Hezký příběh.

evik75
06.11.2016 4 z 5

Knihu jsem četla už podruhé a příběh mě okouzlil stejně jako poprvé. Určitě jsem po ní nesáhla naposledy.

liletka_a
09.05.2016 4 z 5

Celkem zajímavá a dobrodružná kniha..:)) Chvílema jsem se musela nutit do čtení, jelikož jsem se musela prokousávat několika nudnými pasážemy, které zase prolínaly ty zabavné..:) Nejvíc se mi asi líbilo, jak Abby neúnavně dobývala a provokovala Tannera, to se opravdu v knihách jen tak nevidí, tak ráznou hl. hrdinku, co za každou cenu chce ulovit svého chlapa..:D

havrmoni
10.12.2015 5 z 5

Nádhera,přečteno jedním dechem na jeden zátah.

Denisa_a
02.10.2014 5 z 5

Kniha se četla velmi hezky, krásný příběh.

tinka1974
22.08.2014 3 z 5

Knihu jsem přečetla. Je hezky psaná. Napínavá (zápletka s vrahy), romantika...... Doporučuji jako četbu na příjemné odpoledne. Klasika v červené knihovně.

HedušKoč
05.08.2014 3 z 5

Na to, že to není můj žánr, tak se kniha čte velice pěkně. Upoutá svým příběhem až do konce.

walabie
28.05.2013

Krásná kniha, autorka mě uchvátila a určitě koupím i další...

georginaa
08.04.2012 2 z 5

nenadálá zápletka vás donutí knihu dočíst až do konce, je to výtečně napsané a určitě doporučuji

sabca
25.02.2012 5 z 5

Velmi pěkná a hlavně napínává knížka. Čte se jedním dechem.