Onceuponthetime Onceuponthetime komentáře u knih

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Mám chuť na dort! Hned!
Konec byl trošičku uspěchaný na můj vkus, ale jinak? Ano prosím! Miluju tu chemii mezi Sophií a Toddem.
A velké plus je, že obálka je opravdu nádherná :)
Doporučuji, opravdu. Odpočinete si, dostanete chuť na sladké, zamilujete se do Todda a bude spokojení... to garantuji.

23.02.2021 4 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Kdo po přečtení této knihy zatoužil po tom navštívit Kodaň a sníst skořicového šneka? Opravdu hodně jsem si čtení Kavárny v Kodani užila. Vážně! Přestala jsem myslet na blížící se maturitu a užila si romantiku, cestování a hygge.
P.S. Scéna, kdy Ben přejíždí sklenkou od šampaňského po zádech hlavní hrdince. Ó můj bože!

23.02.2021 5 z 5

Niky Niky Zuzana Ryšavá

Přečteno několikrát a pokaždé jedním dechem. Moc se mi líbí, jak snadné bylo se vžít do hlavní hrdinky, zamilovat si Martina a prostě doufat, že jim to bude klapat. Hned po přečtení jsem dostala chuť odjet do Itálie. A taky si najít nejlepší kamarádku jakou je druhá Niky. Doporučuji.

20.08.2020 5 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Tohle byla zase chutná jednohubka, slupnutá za jediný večer. Obě hlavní postavy nešlo nemilovat. Roztomilost a vzájemná přitažlivost z nich sršela z každé stránky. A já jen opět mohla doufat, že jednou potkám hokejistu a odpustím mu i to, že bude smrdět kvůli lehce zahnívajícímu maskotovi.

17.04.2020 5 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Tak co dodat? Musím říct, že jsem se bavila podobně jako u Návrhu. A tím myslím to, že jsem byla unešená a vznášela jsem se na obláčku, kde jsou sexy hokejisti jako Jake a supr vztahy. A teď už se asi svěřím jen s tím, že kupuji letenku a letím do USA, protože pokud tam mají tyhle chodící orgasmy tak chci jeden pro sebe.

21.11.2019 5 z 5

London Road London Road Samantha Young

Moc mě to bavilo, užívala jsem si všechno to vzrušení, které z dvojice sálalo... Někdy jsem si říkala že ta kniha sama vzplane jak žhavé to bylo.
Doporučuji si přečíst celou sérii...

07.09.2019 5 z 5

Eldest Eldest Christopher Paolini

Skvělé. Moc mě bavilo sledovat vývoj Eragona a Safiry a zároveň Rorana a jeho milostné a jiné trable. Srdcovka, která opravdu neomrzí :-D

13.08.2019 5 z 5

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Co dodat? Miluju Eastona... I když si sebou táhne tolik problémů.
Kniha mě jak jinak úplně pohltila. Jediné co bych vytkla je ztráta paměti, která mi připadá už v knihách trochu ohraná a nudná.
Ale autorka se s tím poprala lépe než jsem čekala.
Tenhle díl mi přišel temnější než ty ostatní. Easton je hodně rozervaná postava, které mi je někdy až líto. A Hart? Nějak jsem jí nedokázala přijít na chuť tak jako Elle. Prostě nebyla to pravé pro mě.
Ale stejně se autorka stále drží na špičce žebříčku mých srdcovek.
A pokud se nedokážete stejně jako já s Royaly rozloučit, rozhodně si tuhle knihu nenechte utéct.

06.11.2018 4 z 5

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

Nejdříve jsem byla trochu rozpačitá, ale po pár stránkách jsem se ponořila do příběhu Gideona a úplně mu podlehla. Jen si myslím, že by si ten příběh zasloužil samostatnou knihu, takhle mi přišel moc zkrácený.
A příběh Eastona jsem si zamilovala, je úžasný! Ale to mě vlastně ani moc nepřekvapilo, protože tak je to u téhle autorky vždycky.
Moc se těším na pokračování, protože ten konec mě vážně naštval, takhle se kniha neukončuje, když mám ještě měsíc čekat na pokračování! To je mučení!

26.07.2018 4 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Ach, no zase něco pro mě naprosto dokonalého. Příběh byl skvěle vystavěný, nedal vydechnout a nepustil až do poslední stránky.
Děkuji každému kdo se přičinil na tom, že tato autorka žije, protože jen ona mě dokáže zvednou z postele a i s horečkou, dojít do knihkupectví, abych si její knihu koupila. Nemohla jsem vydržet a nečíst ji, když jsem věděla, že ji vydala.
Doporučuji.

26.06.2018 5 z 5

Sexy farmář Sexy farmář Alice Clayton

Zase jsem se moc bavila. Na nabíječe to sice nemá, ale na toho nemá nic. Celou knihu se mi zbíhaly sliny a neustále jsem musela odbíhat do kuchyně pro malou svačinku. Doporučuji pokud se chcete pobavit a nasytit.

22.05.2018 4 z 5

Sladká pomsta Sladká pomsta Nora Roberts

Kniha se mi moc líbila. Hlavní hrdinka byla sympatická a hlavní hrdina také. To, že oba byly zloději to celé jen krásně okořenilo. Autorka umí vtáhnout do děje a nepustit. Nebyl to úplně ten typický povrchní zamilovaný příběh, ale měl i jistou hloubku, která mě velmi bavila a zároveň trochu odrazovala. Protože jsem původně od této knihy čekala, že nebudu muset přemýšlet. Ale jsem ráda, že jsem nakonec musela.
Je mi jasné že to autorka se čtenáři prostě umí a ví co chtějí. Tohle byla moje první kniha od ní a rozhodně si přečtu i další, vždyť jich má na kontě přes dvě stě. Za což jí patří můj bezmezný obdiv.

07.05.2018 5 z 5

Brisingr Brisingr Christopher Paolini

Krásně napsaná fantasy, která nikdy neomrzí. Koho by to nebavilo.

02.05.2018 4 z 5

Amy a Roger: Na cestě Amy a Roger: Na cestě Morgan Matson

Tahle kniha pro mě byla překvapením, pujčila jsem si ji z knihovny jen tak, protože jsem neměla co číst a nic moc jsem od ní nečekala. Chvilku mi trvalo než jsem se prokousala přes první kapitolu a pak jsem už jen četla a četla a četla. Bylo to úžasné. Krásný road trip. Krásná kniha. Krásný příběh.
Velmi doporučuji.

30.04.2018 5 z 5

Sultánova otrokyně Sultánova otrokyně Connie Mason

Prostě romantika se vším všudy. Ráda jsem se alespoň v knížce dostala do jiného prostředí a užila si nespoutané dobrodružství se Zarou. Kniha se čte rychle snadno a je to příjemná oddychovka na večery, kdy nemáte co dělat. I když jich tedy moc neni, alespoň v mém případě. Ale na tuhle knihu jsem si jeden vyšetřila.

30.04.2018 4 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Jéj, zase jsem se zamilovala. Proč mi to ty autorky dělají? To nemůžou jednou jedinkrát vymyslet hlavního hrdinu, který není sexy jako samo nebe (nebo peklo :-D), úžasně milej a to všechno ostatní čím Matt oplývá? Ale co si to namlouvám, když už takový chlapi neexistujou, chci o nich alespoň číst. A že si to čtení úžívám!
Tahle kniha mě zase popadla a nepustila. Po přečtení jsem litovala jediného a to toho, že už jsem na konci.
Doporučuju, doporučuju a (překvapivě) doporučuju!

25.04.2018 5 z 5

Hotel rozkoší Hotel rozkoší Marina Anderson

Promiňte..... co?
Já se opravdu snažím nemít zábrany, erotické knihy mi vůbec nevadí, ale tohle? Vážně?
Nechápu jak Grace může být ÚSPĚŠNÁ divadelní režisérka, když to očividně nemá v kebuli úplně v pořádku...
Co říct víc, udivuje mě že to někdo vůbec vydal a jestli nějakou knihu od téhle autorky ještě uvidím vyhnu se jí dalekým obloukem (při tom se budu křižovat a odhánět satana).
Ten sex tam je opravdu zvrhlý. Co je tak špatného když se spolu dva lidé normálně milují, bez všech těch vymyšleností kolem?

17.04.2018 1 z 5

P.S. Stále Tě miluju P.S. Stále Tě miluju Jenny Han

Pro začátek musím opět pochválit obálku, je naprosto nádherná.
Jelikož první díl skončil trošku, no, jak to říct? Jako by ani neskončil, spíš byl utnutý v docela zajímavé chvíli, rychle jsem se hnala do knihkupectví pro další díl. Bylo to opět sladké, romantické a nenáročné pro mé slzné kanálky.
Doporučuji pro chvíle, kdy nevíte o s časem a chcete si prost jen tak posedět, počíst a k tomu pít kávičku (v mém případě horkou čokoládu, protože, ukamenujte mě, kávu nesnáším).

17.04.2018 4 z 5

Navždy s láskou, Lara Jean Navždy s láskou, Lara Jean Jenny Han

Krásné zakončení celé série. Kniha se čte moc dobře. Nijak nezadrhává a děj plyne v příjemném tempu. Lara je opravdová holka, která řeší strasti které řeší snad všechny prvně zamilované.
A ta obálka je něco nádherného.

17.04.2018 4 z 5

Deníček prince George Deníček prince George Clare Bennett

Pohled dvouletého dítěte je napsaný opravdu vtipně. Vtipné.... to je asi to jediné co mi při čtení této knihy letělo myslí.
Příjemná oddechovka pro nudné večery.

17.04.2018 3 z 5