Oli1104 Oli1104 komentáře u knih

Růžový víkend Růžový víkend Sandra Brown

Je to presne typ knihy “neurazi, nenadchne. Ctive to bylo, postavy nebyly vyslovene nesympaticke. 3 hvezdy ale s odrenyma usima.

14.04.2024 3 z 5

Labyrint z kostí Labyrint z kostí James Rollins (p)

Napinave, ctive, zajimave. Davam 5 hvezdicek, byli to bezva pocteni a doporucuji dale.

04.04.2024 5 z 5

Vyhnání Gerty Schnirch Vyhnání Gerty Schnirch Kateřina Tučková

Knihu jsem prave zaklapla a jsem plna dojmu. Wow. Prvni kniha od Kateriny Tuckove a zcela me pohltila, od cteni jsem se nemohla odtrhnout. Tema je plne bolesti, rozporuplnosti, ale take smireni. Diky za nadherne cteni!

28.02.2024 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

(SPOILER) Nesmirne ctive. Dalsi setkani s Carterem a opet jsem se nemohla odtrhnout. Robert stale sympatak, vraha jsem netipovala. Wow.

Spoiler:

Jdu se ucit telefonni cisla, selfies nastesti ale nedelam :-)

25.02.2024 5 z 5

Tajemství sídla Bellefontaine - nový začátek s vůní levandule a špetkou prokletí Tajemství sídla Bellefontaine - nový začátek s vůní levandule a špetkou prokletí Marie Laval

Ale tak proc ne. Kniha ctiva, postavy zajimave. Sice to misty sklouzavalo do cervene knihovny, nerusilo to ale.Takze doporuceni dal a Marie Laval zkusim cist I priste.

22.02.2024 4 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Tak. Ctvrta doctena kniha od Aleny Mornstajnove a tentokrat se nadseni nekona.
Mozna, kdyby pribeh byl zasazen do nejake fiktivni zeme, cetlo by se mi lepe, takhle to pro me bohuzel, pri znalostech politicke situace konce osmdesatych let 20stol, bylo neuveritelne. Ze setrvacnosti davam 3hvezdy, skoda.

13.02.2024 3 z 5

Kazatel Kazatel Camilla Läckberg

Docteno. Ale trvalo to.
Me prvni setkani s Camillou Läckberg.
Kniha se mi vlastne libila, zapletka, dve casove roviny.
Jak pisi predrecnici, ztracela jsem se mnohdy v jmenech, Erika mne sympaticka nebyla, Patrik ano. Hodnotim 3,5 hvezdami.

07.02.2024 3 z 5

Láska a válka Láska a válka Liz Trenow

Knihu jsem koupila v nejake velke sleve, kdyz jsem hledala nejaky oddych od thrilleru. Obalka se mi libila, cekala jsem klasicky roman cervene knihovny. Mylila jsem se. Je to skvele napsana kniha o povalecnych letech prvni velke valky. Pribeh tri hledajicich zen. Jsem velice spokojena a rozhodne knihu doporucuji dale!

05.01.2024 5 z 5

Léčba Léčba Robin Cook

Mam rada knihy z lekarskeho prostredi a Cookovy zvlast. Tato byla zajimava pri vhledu do prostredi japonske mafie, mnohdy jsem se ale ztracela v mnozstvi postav, zejmena tech s japonskymi jmeny.
Neni to ale nic, co by me zcela uchvatilo a nenechalo jit spat a knihu odlozit.

03.01.2024 4 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Treti setkani s Alenou Mornstajnovou a opet velka spokojenost. V zebricku se zaradil pred Tiche roky, ale pochopitelne za Hanu.
Jsem zvedava na dalsi knihy. Diky pani Mornstajnova!

03.01.2024 5 z 5

Zakázaná noc Zakázaná noc Thierry Serfaty

Uplne spatne to nebylo, neni to ale nic, co bych doporucovala dale. Zkratka takove to “ neurazi, nenadchne. 2,5 hvezdy

26.11.2023 2 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Me druhe setkani s Mornstajnovou. Hana nasadila pricku strasne vysoko, Tiche roky ji nedosahly. Nicmene stejne plny pocet hvezd, a nadseni autorkou pretrvava. Jednoznacne doporuceni!

25.08.2023 5 z 5

Poslední extáze Poslední extáze Simona Monyová (p)

Knizku jsem precetla behem jednoho dovolenkoveho dne. Je to zajimave tema, ale stale stejna Monyova. Stejna slova zasazena do jinych realii. Nevadi mi to. Precetla jsem rada.

25.08.2023 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Jsem uchvacena. Vice se rict neda.

15.07.2023 5 z 5

Musíme si promluvit o Kevinovi Musíme si promluvit o Kevinovi Lionel Shriver

Tak. Docteno.
Na knihu jsem se strasne tesila, myslela si, ze budu v knize lezet a nebudu se moci odtrhnout.
Nestalo se. Spise se to neskutecne tahlo.
Ne, neni to kniha na odlozeni, na to jsem proste byla porad zvedava, co se z pribehu dale vyklube, ale pro me to, jak jsem psala nebyl ten poklad.
K precteni ale kazdopadne doporucuji. Davam 3,5 hvezdicky.

18.06.2023 3 z 5

Vnučka Vnučka Bernhard Schlink

S Bernhardem Schlinkem jsem se seznamila v Predcitaci a Olze. Olga me uchvatila a tak jsem pochopitelne privitala Vnucku.
Roman je opet nesmirne ctivy ( precteno za dva dny ), prvni cast se mi libila velmi, bohuzel me ale zklamala cast druha a podle meho, az nasilne prezentovane nazory autorova socialistickeho smysleni. ( Schlink je socialni demokrat a clovek, bohuzel trpici nemeckym dedicnym hrichem ).
Davam 3,5 hvezdy.

22.04.2023 4 z 5

Bez tváře Bez tváře Martina Cole

Prvni setkani s Martinou Cole. Zajimave cteni, trochu pruhledna zapletka. Vyhledam i jine knihy od teto autorky. 3,5 hvezdicky.

20.04.2023 4 z 5

Zákeřná vichřice Zákeřná vichřice Miloš Smetana

Nenadchla, neurazila.

20.04.2023 3 z 5

Pojistka smrti Pojistka smrti Robin Cook

Mam rada knihy Robina Cooka, ale tahle me ne a ne dostat. Ano, precetla jsem ji, a nakonec i rada. Konec respektive druha polovina mela spad, ten zacatek se ale, pro me, neskutecne tahl. Zajimave tema, jako vzdycky, a ackoli se chystam na “cookovskou pauzu “, tesim se na dalsi roman.

08.01.2023 3 z 5

Poslední noc Poslední noc Milena Brůhová

Bezvadne dve detektivky. Jsem moc spokojena a rozhodne doporucuji dale.

18.09.2022 5 z 5