olejnice olejnice komentáře u knih

Žena, která mi ukradla život Žena, která mi ukradla život Marian Keyes

Vůbec si nedovedu představit, že bych se nemohla vůbec hýbat- trpěla jsem spolu s hlavní hrdinkou.
Uffff
Naštěstí to zvládla !

25.02.2020 3 z 5

Ztracený Ztracený Tim Weaver

Moje první kniha tohoto autora a jsem ráda, že se mi dostala do ruky. Napínavý a čtivý příběh ! Navíc z prostředí pro mě nostalgického.

26.11.2019 5 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Pripravte si hory kapesniku...

30.08.2019 5 z 5

Jak být Caroline Jak být Caroline Peter Barlach

No to byla blbost ! Na obalu napsano romantika ? Autor ma divne predstavy o romantice..

08.08.2019 2 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Já jsem sexuální zápletku hrdince přála a doufám, že v další knize si ještě více užije????
Moc napínavě napsáno - čte se to jedním dechem ..

Dopis Dopis Kathryn Hughes

No trochu smutné, ale dobře se čte..

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

No dejte pokoj - na takové tajemství bych nerada přišla !
Napínavé, čtivé!

Proč máma nadává Proč máma nadává Gill Sims

Jako bych se videla ! Nic jsem neocekavala ale nakonec jsem se dost pobavila !

05.07.2019 3 z 5

Mlčící dívka Mlčící dívka Tess Gerritsen

Dalsi vyborna kniha teto autorky.. napinava ctiva

02.06.2019 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Prvni knizka tohoto autora - precteno na jeden zatah - super, napinave, ctive, tesim se na dalsi !

26.05.2019 5 z 5

Dopisy do minulosti Dopisy do minulosti Judith O'Brien

Libila se mi pred 15 lety a ted jsem po ni sahla znovu - a zase se mi libila ! Ne vsechny knihy se daji cist 2x ci vickrat. Takze si ji odkladam zpet do knihovnicky a treba se k ni jeste vratim. Doporucuji romantickym dusim, kterym nevadi pozadi valky.

14.05.2019 5 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Pro me zvlastni pocit cist knihu v mistnim nareci - tak mi to spise pripominalo komedii. Takze jsem se bud smala - i vtipum tatinka - nebo pak hned zas brecela u smutnejsich pasazi. Celou knihou na me dychala spise beznadej toho kraje a tech lidi, kteri tam ziji.
Ale knihu urcite doporucuji !

29.12.2018 3 z 5

Návod k použití lásky Návod k použití lásky Renáta Názlerová

Úspechy a štestí nás neposílí nikdy tolik, jako prekonane problemy a starosti... v takovych udalostech se skryvaji hlubokomyslne vzkazy...

09.12.2018 5 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Pro me moc terminologie z jezdectvi -ktere jsem nerozumnela. Zatim nejslabsi kniha od teto spisovatelky...

05.07.2018 2 z 5

Báječný krámek s čokoládou Báječný krámek s čokoládou Jenny Colgan

Souhlasim temer se vsemi komentari - co dodat - moooc pekne napsane !!! Mam hned chut jet do Parize...

14.04.2018 5 z 5

Kafe @ cigárko Kafe @ cigárko Marie Doležalová

Nic jsem od toho necekala - a super oddechove a zabavne cteni - a hlavne - vzdy jsem chtela pricuchnout k herectvi - tak ted uz vim vic... bude to drina a nekdy pekna pakarna.. vubec jim to nezavidim

27.02.2018 5 z 5

Odvrácená strana konce Odvrácená strana konce Michael Connelly

Pripojuji se ke vsem pozitivnim komentarum - dalsi vyborna kniha !! Doporucuji si naplanovat cteni na dobu kdy mate cas - od knihy se neodlepite

18.02.2018 5 z 5

Italské jednohubky Italské jednohubky Marta Kučíková

Vtipné.. příjemné čtení.
“Něco jako Pokemon ne ? Ptam se maleho syna. Chce vyrobit karnevalovou masku.. jo, jsou tři -Pikaču, Rajču a Piču. No, a já bych šel za Piču. “

19.01.2018 5 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Kniha mi taky pripominala uz jinou knihu ,ale i tak jsem ji precetla ... doporucuji jen tem, kteri maji pochopeni pro psychicky slabsi jedince..

30.12.2017 3 z 5

Filozof, který nebyl moudrý Filozof, který nebyl moudrý Laurent Gounelle

Ach jo ... je to hrozné vidêt to na papire jak plytce žijem a nechame se lehce ovlivnovat... náš materialni svet - jak smutne !! Souhlasim s nazorem, že by to mêla byt povinná četba...

27.12.2017 5 z 5