Žena, která mi ukradla život

Na dosah opravdovému štěstí Jednoho krásného dne Stella Sweeneyová trčí v dopravní špičce a rozhodne se vykonat dobrý skutek. Je z toho bouračka, která život dublinské vdané paní a matky převrátí vzhůru nohama. Jednak potká mužského, jenž po ní chce telefonní číslo - jak se však ukáže pouze kvůli pojišťovně. To by bylo v pořádku. Stejně se Stelle nijak zvlášť nezamlouval. Vozem značky Range Rover jí úplně zrušil auto. Ovšem - za druhé - toto setkání zaseje semínko čehosi, co posléze Stellu zavěje na hony pryč od dosavadního života. Obyčejná ženská se mění v zářící bytost…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/312340/zena-ktera-mi-ukradla-zivot-LZU-312340.jpg 418
Vydáno, BB art

The Woman Who Stole My Life, 2014

Kniha Žena, která mi ukradla život

olejnice
25.02.2020

Vůbec si nedovedu představit, že bych se nemohla vůbec hýbat- trpěla jsem spolu s hlavní hrdinkou.
Uffff
Naštěstí to zvládla !

Mufka
31.05.2018

Byla to první kniha, kterou jsem od autorky četla, ale líbila se mi a musím se poohlédnout po dalších.. :-)

bookcase
04.10.2017

Skvělé, stejně jako všechno od MK. Na povrchu humorné, ale uvnitř bublají docela vážné problémy. Napsáno svižně, akorát mi vadila hovorová čeština, tu já nemusím, a taky výraz "tys" místo ty jsi, působil dost nepatřičně. Jinak super knížka.

Dani5a
05.09.2017

Knížka byla úplně jiná, než jsem čekala, ale moc se mi líbila. Je čtivá, zábavná.

Šerďa2012
27.05.2017

Pohodové čtení na léto. Kdo by nechtěl žít a pracovat na pláži? Alespoň na chvilku se tak zasnít a přenést se jinam.

anunulinka
19.02.2017

Knihy od této autorky mám ráda a ani tentokrát mě nezklamala.

alzbeta4340
02.01.2017

Příběh obyčejné ženy, čtyřicátnice Stelly, které se přihodí nečekané, zvláštní až neuvěřitelné věci. Kniha je velice zručně napsaná, dobře se čte, ale její anotace vůbec neodpovídá smyslu děje. Nějakou komedii nečekejte, spíš příběh o životě. Původně jsem chtěla dát jen tři hvězdičky za malou pravděpodobnost děje, ale protože na knihu myslím i druhý den po přečtení, dávám o jednu víc.

misulka680
21.12.2016

Kniha se četla sama. V určitých chvílích mi bylo Stelly hodně líto, ale všechno zlé je pro něco dobré. Kniha mě nutila zamyslet se...

Marian Keyes
irská, 1963

všech 11 knih autora

Kniha Žena, která mi ukradla život je v

Právě čtených1x