ohovnenychobot ohovnenychobot komentáře u knih

Svědectví zhaslé svíčky Svědectví zhaslé svíčky Erle Stanley Gardner

Velmi podarena dektektivka se zajimavym motivem vrazdy.

24.02.2019 5 z 5

O modrém kocourkovi O modrém kocourkovi Marika Hellstrom-Kennedy

original neznam, ale detem i mne se kniha moc libi

13.01.2019 4 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Misty docela roztahane.Mam rad kratsi krimi.Presto zkusim jeste dalsi a zatim posledni dil Cormorana Strika.

12.01.2019 3 z 5

My deti..jsem cetl na zakladni skole. Stejne jako ostatni ctenare me zajimal dalsi osud hrdinky.
Kniha potvrdila muj nazor, ze fetak zustane furt fetakem. Dle meho nazoru, minimalne zcasti vykonfabulovany pribeh, drogami zdevastovaneho jedince. Konzumentka narkotik, jejiz spolecnost cely zivot tvori pouze dalsi drogove zavisli, se citi ukrivdene. Osoba, ktera zije cely zivot z autorskych prav, da se rici, ze nikdy nepracovala...Muze vubec citit krivdu? Myslim, ze by bylo vhodne v pribehu zminit, kolik stoji nemecky zdravotnicky system metadonova terapie, lecba hepatitidy, popr. HIV techto jedincu.

27.12.2018 3 z 5

Malované pohádky Malované pohádky Vladimír Sutějev

Vytahli jsme ji z krabice na pude.Me deti ji zboznuji.

08.12.2018 5 z 5

Podvedená Podvedená Charlotte Link

Druha knizka autorky,kterou jsem cetl.Vyborna,napinava.Rozhodne lepsi nez Ctitel.

02.12.2018 4 z 5

Adélka a Zlobidýlko Adélka a Zlobidýlko Ivona Březinová

Starci dceri, ktera se jmenuje taky Adelka a je predskolacka, se knizka moc libi. A pri cteni se u toho moc nasmejeme.

22.11.2018 4 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Naprosto vyborna kniha. Na muj vkus mozna trosku delsi, ale rozhodne stoji za to.

07.10.2018 5 z 5

Zmizení Samanthy Shipleyové Zmizení Samanthy Shipleyové Joy Fielding

Velmi dobre napsana kniha s prolinanim minulosti a pritomnosti. Dale je hezky vykreslena agresivita sdelovacich prostredku. Knizka stoji za precteni.

12.09.2018 4 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Tyto krimithrillery uplne nemusim. Osobne mam radsi klasicke detektivky. Nicmene tri hvezdy dam. Zpocatku trosku utahane, zato konec nabira obratky. Jeste zkusim druhou knihu detektiva Muncha-Sovu. Z doslechu vim, ze je lepsi...uvidime.

05.09.2018 3 z 5

Státní zástupce zasahuje Státní zástupce zasahuje Erle Stanley Gardner

Perfektni detektivka.Doporucuju vrele.

27.06.2018 5 z 5

Zlato přichází v cihlách Zlato přichází v cihlách Erle Stanley Gardner

Trosicku mi to prislo zmatene.Ale jinak byl z knihy citit Gardner,pro ktereho mam proste slabost:-)

29.04.2018 4 z 5

Případ vyděšené písařky Případ vyděšené písařky Erle Stanley Gardner

Vyborny pribeh nejen ze soudni sine. Velmi zajimave rozuzleni na konci.

13.02.2018 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Jedna hvezda pouze za formu zpracovani. Bylo zajimave cist stejny pribeh z pohledu dvou osob. Bohuzel, co se tyce nametu, nemuzu dat vic. Typicka zenska literatura plna ´´nepredpokladanych´´zvratu a sexu, ktera ctenare(nikoli ctenarku) tezko zaujme. Kniha by se spise hodila jako roman na pokracovani do casopisu Vlasta. Gistiribiligi Patriku Hartle:-(
Panove, necist, ztrata casu.

05.10.2017 1 z 5

Na horách se nevraždí Na horách se nevraždí Raymond Chandler

Libilo se mit o moc. Vyborny Chandleruv rukopis.

04.10.2017 5 z 5

Prášek profesora Binga Prášek profesora Binga Raymond Chandler

Velmi zajimave propojeni fantasy a krimi. Rozhodne stoji za precteni. Ackoli nemam fantasy rad, velmi se mi to libilo

19.09.2017 3 z 5

Paní Grimmová se představuje aneb Případ zapomenuté vraždy Paní Grimmová se představuje aneb Případ zapomenuté vraždy Josef Bernard Prokop

Pekna sracka. Tajne chodby, prevleky...toto se moc nepovedlo. Rozhodne nedoporucuju.

01.08.2017 1 z 5

Král v žlutém rouše Král v žlutém rouše Raymond Chandler

Poslechnuto v aute jako audiokniha ve skvelem podani P. Kostky, J.Somra, J.Krampola a dalsich

23.07.2017 5 z 5

Okamžiky Okamžiky Anton Pavlovič Čechov

Velmi pekny preklad povidek klasika ruske literatury a dramatu.

23.03.2017 4 z 5

Případ mytických opic Případ mytických opic Erle Stanley Gardner

Opet vyborna spoluprace Masona s detektivni agenturou Paula Drakea.

17.03.2017 5 z 5