nycol nycol komentáře u knih

Skříň plná Diora Skříň plná Diora Natasha Lester

Neuvěřitelný a skvělý příběh. Přečteno za 3 večery a to jsem jsem si původně myslela, že jde o nějakou pitomou romantiku a chtěla jí vyřadit bez přečtení. Báječný skok od fantazy, kterou běžně vyhledávám.

15.03.2024 5 z 5

Rebuilt Rebuilt Alex Scarrow

Dobrý, jakože fakt dobrý!! Celá série

14.02.2024 5 z 5

Reborn Reborn Alex Scarrow

I druhý díl je hodně dobrý.

09.02.2024 5 z 5

Remade Remade Alex Scarrow

Pro děti a mládež? To už dávno nejsem. Knihu jsem tak nějak " vdechla". Skvělé. Tak dlouho jí mám doma, vůbec nevím, proč jsem jí přeskakovala, doufám, že další díly budou stejné

02.02.2024 5 z 5

Sudetenland Sudetenland Leoš Kyša

Mám z toho takový rozporuplný pocit. K Bruntálsku mám vztah, žila tam babička s dědou, fakt je to takový divnokraj. Na knihu jsem se těšila, hmm, asi musím konstatovat, že mám raději Kotletu, než Kyšu. Ztratila jsem se v postavách, hlavní hrdina byl tak trochu debil, zápletka překombinovaná. Už 3 dny tu kniha leží, chybí mi dočíst asi 30 stran, jako dočtu jí, ale nevím kdy. Pro mě je top Perunova krev a těším se na "padlé anděly".

22.10.2023 3 z 5

Krev pro rusalku Krev pro rusalku Kristýna Sněgoňová

Divný. Dalo mi hodně práce donutit se to dočíst. V Legii Kristýna boduje, tak jsem si koupila i její knihu, tedy, zřejmě první a poslední. Druhý díl už fakt nedám.

21.09.2023 3 z 5

Krok do jiného času - To nejlepší z Barbary Erskinové Krok do jiného času - To nejlepší z Barbary Erskinové Barbara Erskine

Nedovedla jsem si představit, že bych od autorky našla knihu, která by se mi nelíbila. Ale tohle je, nevím. Po první povídce jsem byla otrávená, nemám ráda povídky, a knihu jsem málem odložila. Ale nakonec jsem jí dočetla a bylo to celkem fajn

24.08.2023 3 z 5

Hvězda Severu Hvězda Severu David B. John

Skvěle napsané

23.08.2023 5 z 5

Tanec papírových draků 2: Hon Tanec papírových draků 2: Hon Petr Brožovský

U Týnčinýho ptáka, co bude dál? Druhý díl jsem tak nějak "vdechla".

10.08.2023 5 z 5

Tanec papírových draků Tanec papírových draků Petr Brožovský

Myslela jsem si, že bezvýhradně miluju Kotletu. Omyl, miluju i Brožovského!

06.08.2023 5 z 5

Operace Petragun Operace Petragun František Kotleta (p)

Velmi povedené, některé hlášky by člověka i zabily :)

18.06.2023 5 z 5

Nástrahy velkoměsta Nástrahy velkoměsta Ronni Cooper

Svižné, vtipné s trochou napětí.

27.05.2023 4 z 5

Kroky ke slunci Kroky ke slunci Corban Addison

Běžně tenhle typ literatury nevyhledavám, tahle se ke mně dostala náhodně a co? A dobrý. Sice lehce nereálné situace, ale člověk by měl věřit, že aspoň někdy dobro zvítězí.

20.05.2023 5 z 5

Smrtící svůdnost Smrtící svůdnost J. D. Robb (p)

To by šlo! Knihu jsem objevila v knihobudce na letišti, podle obálky bych si ji nekoupila ani za dvacku v levných knihách a ejhle, dalo se to a bylo to docela dobrý.

16.04.2023 4 z 5

Mrtvá schránka Mrtvá schránka Kristýna Sněgoňová

Tak úplně nevím, ale ...

18.01.2023 3 z 5

Guláš Guláš Brian Kimberling

Proč to má tak malé hodnocení? Svěží, čtivé, vtipné.

19.12.2022 4 z 5

Vlčí pouto Vlčí pouto Miroslav Valina

Mám ráda fantazy, hodnocení tady mě přesvědčilo ke koupi. Ale, to se nedá. Dvakrát jsem se pokoušela to číst, dvakrát jsem to odložila a nakonec to zůstalo tři týdny na nočním stolku. Dneska jsem udělala třetí pokus a když jsem se v ději dostala do skleněného světa, tak jsem to definitivně vzdala a odložila na trvalo.

08.10.2022 1 z 5

Žena, která mi ukradla život Žena, která mi ukradla život Marian Keyes

Příjemná kniha na dovolenou.

09.05.2022 4 z 5

O mé rodině a jiných mimozemšťanech O mé rodině a jiných mimozemšťanech Kathy Lette

Skvělé a vtipné vyprávění o velmi vážném tématu.

30.04.2022 5 z 5

Tuláci věčné krve Tuláci věčné krve Alfred Technik

Knihu jsem objevila v knihobudce na letišti a překvapila. Příjemně překvapila.

05.04.2022 4 z 5