Nástrahy velkoměsta

Nástrahy velkoměsta https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/139353/nastrahy-velkomesta-139353.jpg 4 27 8

Raine zavinila smrt muže, jehož tajně milovala. Mai-Lin byla prodána do nevěstince a Stevii se rozplynul sen o kariéře zpěvačky, poté co ji někdo zneužil a natočil na video. To jsou tři ženy s odlišnou minulostí a tajemstvím. Osud je spojil proti mocnému Tangovi, který jejich životy negativně ovlivnil. Všechny vědí, co musí udělat, aby byly opět šťastné…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Manhattan , 2011

nycol
27.05.2023 4 z 5

Svižné, vtipné s trochou napětí.

Myška43
10.02.2021 4 z 5

sexy - určitě ne!
skandální - dejme tomu
šokující- když přivřu jedno oko, tak ano

Raine, Mei-Lin a Stevie. Ženy, s nimiž se život nemaže. Lidská zrůda jménem Jason Tang, která je svede dohromady.
Velmi mě zaujalo, jak je příběh rozdělen do čtyř částí. Kapitoly se pravidelně střídají z pohledu těchto žen. Kniha není zbytečně dlouhá, je velice čtivá a má zajímavý děj, který se odehrává v průběhu deseti let.

,,Jestli tomu věříte, pak Tanga neznáte. Neskončilo to. Jednou si pro nás přijde, to mi věřte."

Konec byl pro mě velkým překvapením, to jsem nečekala. Kniha mě bavila.
Ano, není to žádné veledílo a za pár týdnů se mi děj vypaří z hlavy, ale i tak stojí za přečtení.

Siimona23
08.09.2017 5 z 5

Za mě velmi zajímavá kniha. Doporučuji všem, které baví číst knížky na téma: drogy, násilí, sex, touha, napětí. Mně je 20 let a knihu jsem si brala na dovolenou. Ta týden jsem měla přečtěno a knihu jse doslova "hltala" .. ovšem člověk musí tu knihu brát trošku s nadsázkou. Ale rozhodně doporučuji na klidné večery :)

MíšaS.
30.04.2017 3 z 5

Klasická oddechovka, při které můžete vypnout.

bbara155
12.01.2017 5 z 5

Napínavé, akční, zábavné. Žádné veledílo, ale bavilo.

Jindřich osmý
31.05.2015 4 z 5

Napínavé čtení.Co vše musí ženy vydržet.

Roanna
26.11.2014 1 z 5

Z mého pohledu je tahle knížka totální brak. Odpad nedávám jen ze slušnosti. Snažila jsem se začíst, pochopit...ale nešlo to. Je to laciné, vulgární a snobské. Na druhou stranu, těžko čekat veledílo od ženy, která žije podobným životním stylem jako její hrdinky.

BeruškaB
01.11.2013 5 z 5

Velmi zajímavé čtení,přečteno za dva večery

Autorovy knížky

2012  76%Nástrahy velkoměsta