NoelHudson NoelHudson komentáře u knih

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Čím víc čtu detektivky a thrillery, tím je pro mě lehčí pachatele odhalit. Tady se mi to podařilo téměř na začátku a ani nevím proč, když na něj/ji nic neukazovalo až do samotného závěru. Je pravda, že jednu dobu jsem ale měla i tři typy ???? Kniha skvělá po(na) všech stranách.

30.08.2019 5 z 5

Sexy mlékař Sexy mlékař Alice Clayton

Asi jsemtu jediná, které na obálce vadí pouze to zábradlí a ne i ten muž ???? Příběh jen o sexu ale to se od téhle knihy čekalo. Natalie byla nesympaticka nymfomanka a Oskar pouze vesnicky buran. Ale ten brie bych si dala

26.08.2019 3 z 5

Manželský pakt Manželský pakt Michelle Richmond

Konec zklamal jinak bomba

23.08.2019 4 z 5

Panicové Panicové Diana Gabaldon

Jednohubka aneb jak vydojit z té výnosé krávy ještě vic.

18.08.2019 3 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Vážně jsem nečekala, že to tajemství uhodnu ????Trochu mi to připomnělo Zoufale manželky. Rozhodně si od autorky přečti i další knihy.

07.08.2019 5 z 5

Ostrov Antrax Ostrov Antrax Nelson DeMille

Hodně se mi libil tenhle krimi příběh okořeněný suchým humorem

04.08.2019

Grey Grey E. L. James (p)

Z pohledu Christina je pro mě příběh daleko zajímavějším.

01.08.2019 4 z 5

Vážka v jantaru Vážka v jantaru Diana Gabaldon

Ten konec, Bože ten konec! Brečela jsem jak malá želva a to přitom je jasné, že ten pořádný doják teprve přijde. Honem musím na další díl!

25.07.2019 5 z 5

Případ andělské košile Případ andělské košile Inna Rottová - Mirovská

Vždy mě potěší, když odhalim pachatele ;)

02.04.2018 4 z 5

Doktore, fofrem, jde o život! Doktore, fofrem, jde o život! Patrick Taylor

Občas si potřebuji odpočinout od historických příběhů a vrátit se zpět do současnosti (alespoň přibližně) a tahle knížka byla přesně to pravé ořechové. Velice laskavý příběh s příjemným humorem. Už se nemohu dočkat dalšího dílu.

12.03.2018 5 z 5

Marlene Marlene C. W. Gortner

Strhující kniha o neobyčejné dámě. Chvílemi jsem měla pocit jakoby to vážně psala Marlene.

15.01.2018 5 z 5

Dáma z obrazu Dáma z obrazu Susan Johnson

Začalo to dobře, poté se to stránku od stránky zhoršovalo a konec byla úplná komedie.

18.12.2017 2 z 5

Vévoda v pasti Vévoda v pasti Barbara Cartland

Jedna dobrodružná svatební cesta, na které nalezli poklad - lásku.

02.12.2017 4 z 5

S cejchem vraha S cejchem vraha Jan Bauer

Stačila mi jedna věta, aby mi hned od začátku bylo jasné, kdo je opravdový vrah ;) Pěkný příběh, i když já mám raději sérii V tajných službách Otce Vlasti. Prostě mi dominikánská Pavel chyběl :)

30.11.2017 4 z 5

Hříšná světice Hříšná světice Jan Bauer

Kdo dnes po více jak tisíci letech ví, jak to doopravdy bylo? Ani pan Bauer ne, a proto si s českou historií hraje jak je mu libo. Čtivé, i když se spoustou jeho fabulaci nesouhlasím a nelíbí se mi.

19.11.2017 3 z 5

Kateřina - Elixír lásky Rudolfa II. Kateřina - Elixír lásky Rudolfa II. Jaroslava Černá

Nádherné, smutné, děsivé, k pláči, k zamyšlení.

29.10.2017 5 z 5

Král bez srdce Král bez srdce Barbara Cartland

Půvabný příběh. Titanie se po celou dobu chovala jako pravá královna. Nedivím se, že probudila Královo srdce a láska vzbudila jeho touhu zvelebit své království.

28.10.2017 4 z 5

Drsný střed Evropy II Drsný střed Evropy II Zdeněk Čech

Mě osobně se nelíbil styl jakým je kniha napsaná. Přijde mi jakoby vše autor shazovat. Do dílů o 20. Století se už nepustim.

27.10.2017 2 z 5

Turnaj – Poslání princezny Alžběty Tudorovny Turnaj – Poslání princezny Alžběty Tudorovny Matthew Reilly

Mně se tedy kniha velice líbila a rozhodně doporučuji

20.10.2017 5 z 5

Tajná vévodkyně Tajná vévodkyně Gayle Wilson

Začátek slabší ale jak se příběh rozjel, nemohla jsem se od něj odtrhnout

04.10.2017 4 z 5